Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به نظر خودم:چ
لحظه اي كه هنري كشتن واقعا غمگين كشتنش مثل اين وحشي ها افتادن به جونش چه فرياد دردناكي مي كشيد

آره واقعا صحنه دردناکی بود,فقط یه چیز که حس و حال اون صحنه رو از بین می برد اون تیکه بود که دوربین داشت از دیدگاه خود هنری نشون میداد و صداها رو عجیب غریب میشنید اما کاملا عادی میدید , به نظر خودم بد نبود لااقل صحنه رو تار کنن یه کمم خون آلودش کنن نا سلامتی طرفو لت و پار کردن چش و چالشو از کاسه در آوردن!

تموم شد ولی حس تموم شدن بهم دست نداد
تازه فهمیدم این ایراد که بازی حالته نیمه تموم داره رو ، گیم اسپات چرا گرفته بود
من که اصلا راضی نیستم ، چون نه حس openworld به آدم میده و نه اینکه بعد از کریدیت میشه ادامش داد
داستان هم که کلا پراکنده و گسسته هست و پایانش هم فقط ننوشتن که حتما منتظره مافیا 3 باشید
چون مثله اینکه فقط باید صبر کرد و ادامش رو تو مافیا 3 دید ، که خدا کنه اون 6-7 سال طول نکشه
اینجوری که اینو ساختن مثله فوتبال و nfs میتونن سالی یه نسخه ازش بدن بیرون
چقدر هم کوتاه بود لا مسب ، فقط یه کم گیم پلیش خوب بود که اونم تو بازیهایه موجود چیزی برای برتری نداشت
در آخر همون 8.5 هم از سرش بسیار زیادتره - من 7/10 رو منصفانه میدونم

بچه من یه جا بازی رو نفهمیدم چی شد.
آخر بازی وقتی جو رو بردن یه طرف دیگه ، بعد لیو گفت : اون جز این معامله نبود یعنی چی ؟؟؟ چه بلایی سره جو میاد ؟ این تیکه رو یکی توضیح بده ، ممنون میشم !!!

آخر بازی وقتی جو رو بردن یه طرف دیگه ، بعد لیو گفت : اون جز این معامله نبود یعنی چی ؟؟؟ چه بلایی سره جو میاد ؟ این تیکه رو یکی توضیح بده ، ممنون میشم !!!
قرار بود کل خانواده فالکونی از بین بره . جو هم جزوی از اونا بود . ویتو هم بخاطر اینکه خوده فالکونی رو کشت ، نکشتنش !

شما مافیا 1 بازی کردی ؟!
تا قبل ااومدنن بازی Mafia II کسی نمیدونست تامی رو کی کشته تا اینکه اینجا معلوم شد ...

حالا پایان این داستان هم معلوم نیست و در قسمت های بعدی مشخص میشه ...

قرار بود کل خانواده فالکونی از بین بره . جو هم جزوی از اونا بود . ویتو هم بخاطر اینکه خوده فالکونی رو کشت ، نکشتنش !
چه تلخ و غم انگیز !!!! ولی قشنگ بود !!!

ماهم تا آخرش رفتیم. یه سوال برام پیش اومده هر کی میتونه بگه :
کشتن تامی چه ربطی به جو و ویتو داشت. اصلا اونا خونواده سالیری و تامی رو از کجا میشناختن که یه دفعه رفتن تامی رو کشتن؟

!

مي شه يكي بهم دقيق بگه چرا هنري كشتن؟

جــاسوس پلیس بود ! همین ...
نه جاسوس نبود‌:| جاسوسای اون آقای ونگ(فکر کنم ونگ بود) در FBI به اونا می گه هنری در تمام این سال ها با دولت کار می کرده و یکی از اعضای همین FBI فرانکی(یاما :-؟ )هم یکی از مامورین دولت فدرال و FBI بود ولی هیچ موقع چیزی نگفت! به طو کلی می تونم بگم هیچ گونه مدرکی بر این موضوع که هنری جزء FBI بوده نداریم...
:d

سلام
به نظر من قشنگترین بازی که توی این تابستون اومد و کلی باهاش حال کردیم مافیا 2 بود ، این بازی واقعا یه شاهکار بود و من رو کلا به دنیا ی مافیا علاقمند کرد (با اینکه از یک بازی اصلا خوشم نیومد) ولی عاشقه نسخه ی دوم هستم هم از نظر گرافیک هم گیم پلی هم کراکترها و ....:x من این بازی رو توی 4 روز تموم کردم

جو واقعا گناه داشت رفیق وفاداری بود باید ویتو یه کاری می کرد باید نجاتش می داد:(:(( آخه چرا؟؟؟؟؟:((:(( ، هنری هم گناه داشت خیلی خیلی بد کشتنش ولی جاسوس اف بی ای نبود گفتن جاسوس فلاس بوده:-/ ، حالا درست نفهمیدم . راستی اینجا رو هم نفهمیدم برای چی درک پدر ویتو رو کشته بود؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or