Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان چه خوب حواسشون به این قضایا هست:d:d
اصلا بحث جمع بودن حواس نیستش. یک سری که خیلی علاقه به کل کل دارن میرن تعداد چمن های دو نسخه رو میشمارند و من هم به جای این کار میرم توی شهر میگردم و این عکس ها رو پیدا می کنم، وقتی پلیس من رو میگیره و آمارم رو به مرکز میده میرم تعمیرگاه و پلاک ماشینم رو عوض می کنم و رنگش رو تغییر میدم و لاستیک دور سفید(:biggrin1:) میندازم براش.

سبک بازی یجورایی Open World هستش یا به بیان ساده تر همون GTA که در زمان قدیم رخ بده.

بازی ساختن(با این محتوا و داستان) که شما بگی همون GTA که در زمان قدیم رخ میده؟:d پس اینطور که مشخصه MAFIA II تقلیدی بیش از GTA نیست اما با سبک قدیمی.!!البته منظورم توهین به GTA هم نیست.

تذکر
دوستان خواهشاً بحث نسخه های موجود بازی رو در بازار ایران و فروشگاه های اینترنتی نکنید، اینکار خلاف قوانین بخش X360 Game سایت هست

این تاپیک فقط در مورد بازی و مسائل مربوط به اون هست

قبل از اینکه دوباره صحبت ها شروع بشه (که باز شروع شد)، به این تذکر لطفاً دقت کنید...

بازی ساختن(با این محتوا و داستان) که شما بگی همون GTA که در زمان قدیم رخ میده؟:d پس اینطور که مشخصه MAFIA II تقلیدی بیش از GTA نیست اما با سبک قدیمی.!!البته منظورم توهین به GTA هم نیست.

کاملا می دونم که این رو نباید تقلیدی از gta دونست.

منظورم از اون مثالی که زدم فقط این بود که برای هرکس در هر سطحی از گیمر بودن که هست، بفهمه بازی چه سبکی داره. چون ممکنه خیلی ها ندونن sand Box یا OpenWorld یعنی چی، من این مثال رو زدم چون 90% این سبک را با همون gta میشناسن. ;)

خواهشمنديم از دوستانی که از فردا شروع به بازی ميکنن يهو زبون در نيارن همه چيز بازيو لو بدن خيليا واسه بن نشدن تا روز ريليز بازی نميکنن PS3 دارام که بايد صبر کنن پس دوستان يکم خودتونو کنترل کنيد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or