Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان تصاوير مقايسه نسخه های کامل همه پلتفرم هارو ببينيد بعد بيايد به دمو گير بديد!

نسخه PS3 که ميگين از همه بد تره عکس های DLC اختصاصيش خيلی خيلی کيفيت بالايی داره! پس بدونيد همه چی دمو نيست اوّل دمو هم نوشتن اين دمو بخشی از بازی نيس!
در ضمن اين مرحله دمو رو توی اوّلين تريلر های بازی ميبينيد فکر کنم از مرحله های حذف شده باشه که گفتن حالا که حذف شده همينجوری به اسم دمو بديمش بيرون!

اگر اینم گند زده باشه فک کنم با یه godfather دیگه روبرو بشیم
والا godfather اینقدر ها هم گند نبود که میکید. درسته گرافیکش به درد جرز لای دیوار هم نمی خورد اما گیم پلی جذابی داشت که آدمو تا مرزگرفتن 1000 اچیومنت پیش می بیرد :دی

نه فکر نکنم که اونقدرا هم بازی اصلی رو خراب کرده باشن.بعد از کلی تاخیر و هفت سال وقت گذاشتن روی داستان بازی باید خودشونو به آبو آتیش بزنن که یه چیز خوب از آب در بیاد که خستگی تو تنشون نمونه.

میگم قرار نیست لیک بشه بازی؟!:دی

Kane & Lynch 2: Dog Days هفت روز قبل از انتشار رسمی
Toy Story 3 چهار روز قبل از انتشار رسمی
Crackdown شش روز قبل از انتشار رسمی
Transformers: War for Cybertron پنج روز قبل از انتشار رسمی
Prince of Persia: The Forgotten Sands چهار روز قبل از انتشار رسمی
Singularity ده روز قبل از انتشار رسمی
Alan Wake چهارده روز قبل از انتشار رسمی!
Red Dead Redemption چهار روز قبل از انتشار رسمی

لیست فوق بازی های مهم چند وقت اخیر هستند که چند روز قبل از انتشار رسمی در شبکه های PIRACY پخش شدند
نه روز دیگر تا عرضه ی بازی MAFIA II باقی مانده است (08/24/10) و این امید هست که مثل سایر بازی های بزرگ چند وقت اخیر (......,Alan Wake, SSF IV, L4D2, RDR ,MW2) این بازی نیز در ابتدا در بخش P2P عرضه بشه و سپس توسط Group ها....من امیدوارم که در همین هفته ی جاری اولین نشانه های اون رو در فروم ها و بعد private tracker ها ببینم!

قابل توجه دوستان امتيازاتی که تو تاپيک امتيازات بازی گزاشتن اکثراً الکی هستن پس ذهنيت خودتون رو درست کنيد!

سلام علیکم...

تنها امتیازه رسمی ثبت شده متعلق به مجله xbox انگلیسه که یه ریویو از بازی زده و 7 از 10 داده که قطعا امتیازه خوبی هم نیس....

یکی از ناظم های محترم زحمت پاک کردن بحث های بیربط و مقایسه ای دو کنسول رو کشید. بطور صریح به همه دوستان تذکر میدم اگر باز هم بحث مقایسه اجرا بازی در کنسول های مختلف و فنبوی بازی رو پیش بکشن بشخصه شرمنده شون میشم. اینجا تاپیک بازی مافیا مخصوص 360 ـه و نه چیز دیگه.

تو این حال هوایی که همه به فکر پریدن و ضایع کردن یکدیگر هستند، برای تغییر طمع تلخ این تاپیک، یک Theme برای X360 از بازی MAFIA II قرار میدم که برای منتظران واقعی بازی میتونه جالب باشه.

برنامه مورد نیاز
تاپیک راهنما

مسیر کپی
Code:
Content\0000000000000000\FFFE07D1\00030000

تصاویری از Theme

تو این حال هوایی که همه به فکر پریدن و ضایع کردن یکدیگر هستند، برای تغییر طمع تلخ این تاپیک، یک Theme برای X360 از بازی MAFIA II قرار میدم که برای منتظران واقعی بازی میتونه جالب باشه.

برنامه مورد نیاز
تاپیک راهنما

مسیر کپی
Code:
Content\0000000000000000\FFFE07D1\00030000

تصاویری از Theme

حال کردم دمت گرم اقا خلیل.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or