Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
درود بر همه
ما هم بازی تموم کردیم ولی چند تا نکته:
بازی دارای نکات مثبت ومنفی بود از نظر خودم.........
نکات مثبت:گرافیک خوب. موسیقی عالی .(فیزیک خیلی عالی که نظیرش تو هیج بازی تا حالا تجربه نکرده بودم).حرکات ماشین ها خیلی طبیعی
نکات منفی:داستان نسبتا ضعیف.حرکات بازیکن نسبتا ساده.وجود اسلحه های کم .
به هیچ وجه با این دو مورد موافق نیستم !
موسیقی بازی به نظر من خوب کار شده بو ولی عالی نبود ! خیلی جاها حس ویتو و کلن بازی رو منتقل نمی کرد!
بر عکس داستان بازی خیلی زیبا بود ! من کمتر بازی دیدم که همچین داستان غنی داشته باشن !
به عنوان یه دوستدار رمان و داستان !
اگه داستانش یک رمان می بود ! توی قفسه رمان های مورد علاقم میزاشتمش !
---------
نریزید سرم باز ! !:))=))=))

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
دوستان داشتم می گشتم یک سیو پیدا کردم که چیز های موردعلاقه بعضی دوستان رو داره از جمله 50 تا مجله باز هستش! :d حالا فکر بد نکنید در مورد من نکنید! گفتم بگذارم!شاید قبلا دوستان گذاشته باشن ما دوباره می زاریم! :d

password : gamespotmafia2

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
فقط یه مشکل گرافیکی ، با ماشین برید توی پیاده رو و بوق بزنید ، مردم ، خیلی خول ـن ،نمرن کنار .
حالا این هیچی میخوان بدون ، انگار دارن اسکی بازی میکنن ، لیز میخورن رو زمین ، :))=))=))
=========
مثل اون ورزش که روی یخ میرقصن :))=))=))
اسمش چی بود ؟
=========
ولی فیزیک بازی بی نشیر بود مخصوصا با 480 فوق العاده بود .
=========
من آرزو میکنم این فیزیک رو بذارن توی COD BLACK OPS ..... خیلی توپ میشه و طبیعی ، اون موقع جنگ رو میشه حس کرد .
=========
دوستان داشتم می گشتم یک سیو پیدا کردم که چیز های موردعلاقه بعضی دوستان رو داره از جمله 50 تا مجله باز هستش! :d حالا فکر بد نکنید در مورد من نکنید! گفتم بگذارم!شاید قبلا دوستان گذاشته باشن ما دوباره می زاریم! :d

قبلا فکر کنم گذاشته شده بود .
سیوی نداری کامل 100% باشه ؟!

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
به شدت زد حال خوردم داشتم از رو راهنمای گیم اسپات مجله هارو پیدا میکردم که بعدشم برم وانتدارو پیدا کنم که بازی کامل بشه ولی یه دفعه دیدم تو چپتر 7 وقتی اون مرده میخواد خونه جدیدمو بهم نشون بده طبق راهنما باید یدونه مجله رو میز اشپزخونه باشه که پیدا کردنشم خیلی راحت ولی دیدم نیست دوبار این چپتر رو رفتم ولی نبود قبلام نگرفته بودمش به خاطره همین الان فهمیدم که نسخم همچینم کامل نیست.البته شاید مشکل از کرک باشه.هر دفعه میرم تو بازی وقتی جای خالی این مجلرو میبینم غصم میگیره:((

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
وقتی تاپیک مافیا 1 ماه قبل از اومدنش پر از تعریف و تمجید و صد آفرین گفتن به این مزخرف بود .بنده یکی از معدود کسانی بودم که گفتم این آش دهن سوزی نیست . اما همه ی شما از طرفداری های کورکورانتون دست بر نداشتید هیچ . بدترش هم کردید.

داستان و روند داستانی بسیار گنگ و درهم و برهم بود .
وجود باگ های قشنگ .
دمو های بی کیفیت
سینماتیک متوسط شخصیت .
بدتر از همه پایان بی سر و ته .

اما گرافیک خوب فیزیک نسبتا خوب . صداگذاری در حد بالا .

فقط این وسط کلی کارت توسط ملت خریداری شد که همین جای بسی دلگرمی داره:d

خدا نکته آدم تو این تاپیک های داغ حرفی خلاف نظر دیگران بزنه وای به حالش ....:ban::boxing::censored::hurted1::locked::ranting::stupids::gunner::gunner::gunner::spam:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
وقتی تاپیک مافیا 1 ماه قبل از اومدنش پر از تعریف و تمجید و صد آفرین گفتن به این مزخرف بود .بنده یکی از معدود کسانی بودم که گفتم این آش دهن سوزی نیست . اما همه ی شما از طرفداری های کورکورانتون دست بر نداشتید هیچ . بدترش هم کردید.

داستان و روند داستانی بسیار گنگ و درهم و برهم بود .
وجود باگ های قشنگ .
دمو های بی کیفیت
سینماتیک متوسط شخصیت .
بدتر از همه پایان بی سر و ته .

اما گرافیک خوب فیزیک نسبتا خوب . صداگذاری در حد بالا .

فقط این وسط کلی کارت توسط ملت خریداری شد که همین جای بسی دلگرمی داره:d

خدا نکته آدم تو این تاپیک های داغ حرفی خلاف نظر دیگران بزنه وای به حالش ....:ban::boxing::censored::hurted1::locked::ranting::stupids::gunner::gunner::gunner::spam:
داستان واقعا کاملا زیبا و قشنگ بود ، ولی آخرش من میخواستم با مشت برم تو صفحه مانیتور
کدوم باگ ها ؟!!!
دمو هاش در حدّ خوبی بود ، این دمو ها از جنس بازی بود ، وگرنه اگه از جنس فیلم و Movie میساختن بازی جالب و به دل نشین نمیشد .
شخصیت ها که فوق العاده طراحی شده بودند .
مطمئن باش مافیا 3 شروع ـش از پایان این هست .
گرافیک خوب ؟!!!!!!!!! گرافیک فوق العاده ، فیزیک کم ؟!!!!!!! ، فیزیک ـشو تو هیچ بازی جهان ندیدم ، کاش اینو توی COD به کار ببرند .

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
اشکال نداره خوب از سیو بالا استفاده کن تا ناراحتی ـت کمتر بشه .
Golden-Brain.gif
نه بابا باید خودم برم اینجوری اصلا بهم حال نمیده:(

شما بچه ها برین یه امتحان کنین ببینین واسه شما مجله هست؟؟؟؟؟
چپتر 7 اونجایی که مرده داره خونه جدیدتونو بهتون نشون میده یه مجله باید روی میزه اشپزخانه باشه.

آخرین ویرایش:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
من یه سوال داستانی برام پیش اومده اگه دوستان میدونن لطف کنن روشنمون کنن

تو یه جای بازی ویتو شخصیت محبوب دنیای گیم یعنی تامی انجلو رو کشت و سلام دون سالیاری رو بهش رسوند حالا این وسط دون سالیاری کجای بازی بود؟!

ولی به نظر من در کل بازی خوبی بود گرافیک از نظر بصری مشکلی نداشت طراحی شخصیتها هم بد نبود فقط حرکات صورتشون با اینکه خیلی رو جزییات کار شده بود نمیتونست زیاد احساساتشون رو نشون بده ولی البته خودمم نمیدونم دیگه باید چی کار میکردن که از این بهتر میشد.

بعضی جاها یه تو ذوقیهایی بود مثل وقتی که زندون میریم کاراکترهای همراه یکی در میون کپی پیست هم بودن که زیاد جالب نبود کاش حد اقل تو اون صحنه ها یه کاریش میکردن.

آخر داستان بد تموم شد ولی البته تابلو بود که میخوان شماره 3 رو از اخر همین ادامه بدن
پیچیدن ماشین جو به بیراهه هم حالم رو گرفت.

کشتن درک هم به خاطرگرفتن انتقام از نظر من ایده ی جالبی برای منحرف کردن روند داستان نبود
رو مردم شهر هم زیاد کار نشده بود و بیش از حد تکراری میشدن

صداگذاری شخصیتها غیر از بعضی موارد (مثل جو باربارو که خوب نبود) خوب بود.

گیم پلی عالی بود هرچند گاهی باگ اذیت میکرد و دوربین گیر میکرد.

من خودم چون بعد از مدتها یه بازی پیدا کردم که من رو درگیر خودش کنه میگم 8.5 گیم اسپات لایقش بود.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
رو مردم شهر هم زیاد کار نشده بود و بیش از حد تکراری میشدن
اینکه خدایی راست میگی .
زیاااااااااااااد بد بود .
چون اون دوست جو که تو کافه باهاش آشانا شدیم رو من 10000000بار تو خیابون دیدم ، تو یه کافه دیگه هم دیدم .
خیلی بد بود اینش .

The Origami Killer

کاربر سایت
Sep 24, 2009
129
اقایون من یه نسخه ی پی سی بازی مافیا 2 رو گرفتم بازی رو نصب کردم توی منوی بازی هم می ره اما وقتی روی story کلیک می کنم بعد از انتخاب درجه سختی صفحه سیاه می شه و بازی نمیاد اگه می شه کسی کمک کنه=((=((=((=((=((=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر