Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
بچه ها یک خبر دسته اول من چند دقیقه پیش تونستم بازی رو تموم کنم
71% برای 15 کپچر که برای رسیدن به 100% باید به انجام ماموریت های فرعی بپردازم

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
مربوط بهداستانه
کسایی که آخر شماره 1 رو یادشونه بخونن!
یکی میره دم در خونه تامی ازش میپرسه تامی آنجلوس (آخر شماره 1)بعد میگی از طرف سالیاری نامه دارم میکشتش!اون یارو که تامیو میکشه ویتو بوده ها!!!!دیدین ربط دو بازیو به هم دیگه!

واقعا این جریانی که گفتی درسته؟! :-/:)
ویتو بوده اون یارو؟! :d

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
همون طور که گفتم من بازی رو توی مرحله 15 تموم کردم ، همونجا که توی آسمان نما هست ، اون یارو رو میکشیم .
بعد تیتراژ رو هم میده
حالا من 71% رفتم ، بقیه رو چجوری برم .
آخه دیگه نمیره تو شهر ، میزنم continiue میره دوباره همون ماموریتی که باید اونو بکشیم .
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
واقعا این جریانی که گفتی درسته؟! :-/:)
ویتو بوده اون یارو؟! :d
آره اینجوری میکنه:
آقای(من به اسم اصلیش میگم چون آخر 1 اسمشو عوض کرده تازه تام رو نشون میده داره به باغچه آب میده!)تامی؟میگه آره ویتو میگه از طرف آقای سالیاری یه پیغام دارم
تفنگو از تو جیبش در می اره(=)))بعد میکشتش!!!

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان یه سوال
چی شد که یهو ایتالیاییها دیگه نجنگیدن اون یارو کی بود که گفت دست نگه دارین ؟
اقا اگه کسی فهمید بگه :)این فیزیک خیلی مضخرفه تو محیط باز اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه اما تو خونه ها میترکونه !!فرق انچنانیم ایجاد نمیکنه !!

imangav

کاربر سایت
Jul 17, 2008
112
من بازی را تموم کردم
الان 71 درصد بازی رفته
نمیشه هم تو شهر مثل gta بچرخی اینکه خیلی بده
به نظر من شماره 2 این بازی فقط گرافیکش خوب بود سناریو شماره 1 خیلی بهتر بود در کل انتظارات از این بازی خیلی بالا بود که نتونست برآورده کنه این نظر من بود

TimeShifts

کاربر سایت
May 1, 2010
46
بله دوستان !

برای اتمام کامل این بازی احتیاج به کرک سالم skidrow crackfix دارید !

این دو تا فروشگاه ادعا کرده اند که بازی را با این کرک جدید گذاشته اند. !!!

فروشگاه اول که مانیا سافت است و کیفیت شان خیلی بالاست ، کاور و پک اصلی از مهمترین مزایای این فروشگاه است
Mafia II خرید پستی و پیکی

فروشگاه دوم هم که Bazi4ir است نیز یک فروشگاه خاص است ! قیمت بازیهای این فروشگاه خیلی پایین است ! در عین حال یک سری هدیه انتخابی هم دارند !:x
خرید پستی بازی Mafia 2

من از هر دوی این فروشگاهها خرید داشتم و راضی هستم ! خودتان بهتره ببینید و یکی را انتخاب کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر