Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
دوستان من تا الان مدام داشتم Steam رو چک میکردم هنوز دموی بازی روش قرار نگرفته.
اگه کسی میتونه با ف.ش به اینجا سر بزنه ببینه هر وقت اومد دمو به ما هم یه خبر بده(دیگه برم بخوابم:d)
ممنون

ای داد بچه ها اومده!
از زندگی دیگه رسما اوفتادیم حالا 2 هفته هم میخوایم اینو 1000 باذ تا اخر بازی کنیم تا کاملش بیاد این ریسک 2k نشونه اعتماد به نفس برنامه ریزی خفن و بازی غولی که ساختنه یعنی این بازی چه امتیازی میگیره؟؟؟؟
فکنم 9.8 رو با این تفاسیر بگیره........

الان ساعت 23:00 به وقت گرینویچ هست و 1:00 به وقت چک . ما که هنوز تو steam چیزی ندیدم ....
الان 7 صبح به وقت جایی که هستم . از 12:00 دیشب چشم به steam دوختم ....b-)
دوست من کور شدم از دیشب . بگو کجا اومد ؟:d
من فکر کنم مردم آخر ماه رمضون اینقدر با اشتیاق به آسمون نگاه نمیکنن تا ماه رو ببینن که من دارم به سایت steam نگاه میکنم تا mafia II رو ببینم :d

آخرین ویرایش:
ای داد بچه ها اومده!
از زندگی دیگه رسما اوفتادیم حالا 2 هفته هم میخوایم اینو 1000 باذ تا اخر بازی کنیم تا کاملش بیاد این ریسک 2k نشونه اعتماد به نفس برنامه ریزی خفن و بازی غولی که ساختنه یعنی این بازی چه امتیازی میگیره؟؟؟؟
فکنم 9.8 رو با این تفاسیر بگیره........
کجاست اونوقت؟
45897288461228774093.jpg

زمان اومدن دموها معلوم شد
PS3 North America: 11. August, 02:00 – 04:00 Uhr GMT+2
PS3 International: 11. August, 10:00 – 16:00 Uhr GMT+2
Xbox 360: 10. August, 12:00 – 14:00 Uhr GMT+2
PC: 10. August, 10:00 Uhr GMT+2
بگیرید بخوابید ساعت به وقت gmt 5.22.45 صبح است:biggrin1:
* exactly when the Demo? (Update)
2K Games was now the exact timing known:
PS3 North America: 11. August, 02:0004:00 hours GMT+2
PS3 International: 11. August, 10:0016:00 hours GMT+2
XBOX360: 10. August, 12:00 2:00 PM GMT+2
PC: 10. August, 10:00 GMT+2
* How do I get the Demo ran?
The PC-Demo exclusively published by Steam. No Account yet so who should get a growth.
PlayStation 3 users download the Demo PlayStation Network down. PSN Plus members are already tomorrow in the benefit of the Demo, all the others have until the next update of the PSN wait and can therefore only from the 11. August games.
XBOX360 trailer load the Demo of Xbox Live.
* How big is the Demo?
Next question…
* what does the Demo?
Playable, the Buzzsaw-Level, what we already by the E3 2010 and 2009 know.
* What restrictions are there?
The free exploring the city is limited to 10 minutes. As long as you have time to the scene of the Mission. In addition, only a small part in the west of Empire Bay befahr and erkundbar.
* What hardware requirements apply to the Demo?
There were no special requirements announced. We refer to the requirements of the final game.

ممنون از اطلاعات خوبی که دادی پس فقط یه چند ساعت دیگه مونده(الان که چک کردم نبودش هنوز)
دموی نسخه PC در انحصار استیم هست و هیچ جای دیگه نمیاد.
دموی نسخه PS3 هم 24 ساعت در انحصار کاربران PS Plus هست.
دموی نسخه X360 هم که دو الی 4 ساعت بعد از نسخه PC برای دانلود قرار میگیره.

بچه ها بازی تا 42 دقیقه دیگه روی steam قرار میگیره .بازی ساعت 10 به وقت اروپای مرکزی که همون GMT +2 برای PC منتشر میشه .
.PC گیمر ها اولین کسانی خواهند بود که اون رو تجربه میکنن .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or