Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
این 76 درصد رو حتما همین الان برام پیام خصوصی ـش کن .
100 هم رفتی بهم بده .
فقط بگو dlc رو از کجا گرفتی ...
ممنون .
نوع کرک ـتم بگو ، ممنون .

از تورنت دانلود کردم.
با کرک skidrow که سایت دانلودها گذاشته رفتم.
به محض دریافت اعتبار سیو رو برات آپلود میکنم ومیفرستم.
باتشکر.

• Like
Reactions: A-L-I
از تورنت دانلود کردم.
با کرک skidrow که سایت دانلودها گذاشته رفتم.
به محض دریافت اعتبار سیو رو برات آپلود میکنم ومیفرستم.
باتشکر.

این اعتبار اونوقت ارزشش چیه ؟
یکی از دوستان مدی گذاشت که پول رو زیاد میکرد واقعا تو این بازی چه نیازی به پول بود ؟

این اعتبار اونوقت ارزشش چیه ؟
یکی از دوستان مدی گذاشت که پول رو زیاد میکرد واقعا تو این بازی چه نیازی به پول بود ؟
اعتبار مثل تشکر و امتیاز مثبت تو انجمن های دیگه هست .
در این بازی اکثر کار ها با پول هست .
لباس خریدن ، مشروب خوردن ، غذا خوردن ، ماشین اسپورت کردن ، بنزین زدن ، اسلحه خریدن و ..........
علي جان دمت گرم! خيلي استفاده كرديم. :love:
خواهش میکنم دوست عزیز ، وظیفه بود ، یه اعتباری هم بدی ممنونت میشم .:love:

اقا یه جا که رفیقمون زخمی میشه اسم این چاقه اسمش و یادم رفتم فک کنم همون چپتر 14 تو همون ساختمونه بعد میرن پیش دکتر خوب مام میریم چنتا مغازه میزنیم تا پول در بیاریم بعد میریم پیش یه یارو عینکیه پولارو واسش میبریم
خوب بعد از اون وقتی لودینگ میاد یه چنتا نوشته مینویسه بعدم تو هم لودینگ میمونه چرا اینطوری شد
گیم تموم میشه؟؟؟؟
لطفا کمکم کنید

خیر بازی تموم نمیشه ، بازی تو Chapter 15 تموم میشه .
مشکل شما از کرک هست ، راهنمای بالا سرتون رو بخونید .
=========
درضمن بهتر بود این نوشته ها رو تو Sp بذارید چون داستان چپتر 14 رو گفتید .

• Like
Reactions: aydingta
اگه دو تاشو بذاری همین جا عالی میشه پرنس عزیز .
درضمن سیستم اعتبار دهی چند ساعت هست مشکل پیدا کرده نمیده ، و ارور میده ، بهت میدم درست شد .

آقا یه چیزی میگم زیاد جدی نگیرین ولی اگه 2k واسه مافیا 1 DLc میزد بازم نسخه 1 بیشتر از این مافیا 2 میفروخت این حرفمو بزارین به حساب دلخوری از بازی مافیا 2 که انتظارم ازش خیلی بالا بود :d;)

به نظر من مافیا 2 چیزی از یه فیلم سینمایی خوش ساخت کم نداره نباید این بازی رو سریع تموم کنید اگر با دقت به میان پرده ها و گیم پلی بازی توجه کنید متوجه میشید که روی دیالوگها و حالت چهره شخصیتها در شرایط مختلف خوب کار شده
نکات زیادی هست من خودم شخصا تو هیج بازی شکستن شیشه پنجره ها به این زیبایی ندیده بودم امیدوارم که این بازی رو با سیو یا چیت و ... بازی نکنید و دموها رو حتما ببینید نصف بازی فقط همینها هست تشکر

قضیه چیه دوستان این دانلود سنتر جدیدی چند تا مرحله اضافه میکنه

کل دانلود سنتر هایی که تا الان اومده با این جدیدیه میشه لینک بدبد و روش نصب هم بگید البته روش نصب در پست بالایی هست

قضیه چیه دوستان این دانلود سنتر جدیدی چند تا مرحله اضافه میکنه
30 مرحله جدید و داستانی مجزا اضافه میشود .
فکنم 1هفته پیش این DLC اومد و تموم کردم.
بله ، به دلیل درخواست زیاد برای لینک دانلود 100% تست شده قرار داده شد.
1نکته هم هست که باید بگم اگه هنگام EX کردن به مشکل خوردین باید فایل هارو تا 5% ریکاوری کنید با برنامه WIN RAR ..
دوست عزیز شاید بعضی از دوستان بلد نباشند ، ممنون میشم بیشتر برای بقیه دوستان توضیح بدید ، نحوه این کار رو
روش نصب هم بگید
قرار داده شده ...
باز هم میگم تمام DLC ها باید در آدرس زیر کپی شود Mafia 2/pc/dlcs ،، اگه فولدر dlcs نبود باید ساخته شود .(با همین نام)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or