Mafia II-Jimmy's Vendetta DLC

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
خبر دارید این DLC کی میاد برای دانلود؟

همین روز ها...!

امروز من دیدم تو لایو واسه دانلود گذاشته بود 800 تا هم پوینت می خواد

اوه چه جالب!!!!!

من که اصلا از dlc اول خبر نداشتم ولی ,

خیلی مسخرست اگه این dlc که میاد ادامه dlc ی باشه که قبلا فقط برای ps3 عرضه شده ...

منم همینو میگم،البته شاید ادامه اون نباشه ولی اونطوری که از عنوان میشه فهمید ادامه همونه

آقا این پیری کیه شخصیت اوله بازیه

پیر نیست کچله!!!!اسمش جیمیه!مثل جیمی نوترون بود چی بود!!!!:d

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
این نسخه اش هیچ ربطی به داستان اصلی نداره ولی اگر دقت کنید اون فروشنده سلاح های سنگین ویه جای دیگه که کوکتل موتولوف:d میفروشه دوستای ویتو بودن درسته؟
بعد اول بازی اگر دقت کرده باشید جیمی تو یک سلول زندانی هست که پلیسی که در سلولش رو باز میکنه همونی بود که به خلافکارا گفته بودن موقع دوش گرفتن ویتو؛اون رو اذیت کنند که با مقاومت ویتو روبرو میشن:d ولی ویتو عجب چیزی بودا منم بودم همون کارو میکردم:d
منم زیاد این نسخه رو بازی نکردم بیشتر دارم رو نسخه اصلی رو بازی میکنم و درجه ها رو تمام میکنم
ولی فکر میکنم مافیا 3 در راه باشه اما ممکنه مسکوت بمونه

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
این DLC که Jimmy's Vendetta نام دارد،ادامه داستان اولین DLC مافیا 2 به نام The Betrayal of Jimmy که در انحصار PS3 بود را روایت میکند
ظاهرا انحصار کامله،چون فعلا خبری از نسخه 360 ش نیست
خیلی مسخرست اگه این dlc که میاد ادامه dlc ی باشه که قبلا فقط برای ps3 عرضه شده ...
سلام ...
من الان هر 2 تا DLC را برای 360 گرفتم و دارم بازی میکنم Vendetta و هم Betrayal پس انحصار کامل PS3 نبوده. چندتا عکس گرفتم:

d9f46d0835464d188b76.JPG

شکل ظاهری شخصیت هم برعکس تصورات خودم جالب هست و امکانات جدیدی هم به بازی اضافه شده مثل امتیاز دادن به شلیک و کشتن:

36689bd574d24cd8b04b.JPG

f3683abc7f0541228eac.JPG

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام ...
من الان هر 2 تا DLC را برای 360 گرفتم و دارم بازی میکنم Vendetta و هم Betrayal پس انحصار کامل PS3 نبوده. چندتا عکس گرفتم:

d9f46d0835464d188b76.JPG

شکل ظاهری شخصیت هم برعکس تصورات خودم جالب هست و امکانات جدیدی هم به بازی اضافه شده مثل امتیاز دادن به شلیک و کشتن:

36689bd574d24cd8b04b.JPG

f3683abc7f0541228eac.JPG
حامد جان میشه توضح بدید اون 2 تا (Betrayal و Vandetta ) دقیقا چه فرقی دارن ؟!

و اون Tutorial ها چیه ؟

ممنون

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
حامد جان میشه توضح بدید اون 2 تا (Betrayal و Vandetta ) دقیقا چه فرقی دارن ؟!

و اون Tutorial ها چیه ؟

ممنون
سلام ...
واقعا از بازی خوشم اومد پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید شخصیت جالبی داره!

اما در مورد سوالی که پرسیدی چون من از Betrayalشروع کرده بودم Vandettaرا تست نکردم اما بخاطر شما وارد بازی شدم و همون اولش انتهای Betrayal برام اسپویل شد! به هر حال اینجور که مشخص هست Vandetta در ادامه داستان Betrayal هست. بازی را تمام کنم بیشتر میتونم توضیح بدم درموردشون.

اما Tutorial ها شما هرکسی را که میکشد بهتون امتیاز داده میشه و اگر در مدت زمانی که از کشتن هر شخص میگذره کس دیگه ای را بکشید کمبو دریافت میکنید البته پلیس و مردم عادی امتیاز ندارن درضمن ماموریت ها هم زمانی هستن و هرچه سریعتر تمام کنید امتیاز بیشتری میگیرید. البته سرعت رفتن با اتومبیل و drift و انفجار اتومبیل و ... هم امتیاز دارن.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
اما در مورد سوالی که پرسیدی چون من از Betrayalشروع کرده بودم Vandettaرا تست نکردم اما بخاطر شما وارد بازی شدم و همون اولش انتهای Betrayal برام اسپویل شد! به هر حال اینجور که مشخص هست Vandetta در ادامه داستان Betrayal هست. بازی را تمام کنم بیشتر میتونم توضیح بدم درموردشون.

دیگه شرمنده شما هم شدیم :D :)

حجم ـش چقدر هست عزیز ؟

و اینکه چند ساعت گیم پلی داره ؟

فرقی کرده چیزیش ؟

ممنون

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام ...

d9f46d0835464d188b76.JPG

36689bd574d24cd8b04b.JPG

f3683abc7f0541228eac.JPG
دوست عزیز من الان رفتم لایو.فقط vendetta هست.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
دیگه شرمنده شما هم شدیم :biggrin1: :)

حجم ـش چقدر هست عزیز ؟

و اینکه چند ساعت گیم پلی داره ؟

فرقی کرده چیزیش ؟

ممنون
سلام ...
من چندتا مرحله بیشتر بازی نکردم فرق هاشم بیشتر امتیاز دادن هست تا اینجایی که دیدم که کمی توضیح دادم تو پست قبلی و ماموریت هایی که روی نقشه میتونی بگیری البته 2 تا dlc هم جدای اینها گرفتم. درمورد زمان هم باید تمام کنم بازی را تا ببینم چقدر میشه!

دوست عزیز من الان رفتم لایو.فقط vendetta هست.
من در مورد خرید از لایو اطلاع ندارم دستگاه من jtag هست و الان 4 تا dlc از مافیا 2 گرفتم که 2 تاش همین Betrayalو vendettaهست.

این عکس از dlc ها و حجم هاشون گرفتم:

04de6ca443254b2c9048.JPG

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام ...
من چندتا مرحله بیشتر بازی نکردم فرق هاشم بیشتر امتیاز دادن هست تا اینجایی که دیدم که کمی توضیح دادم تو پست قبلی و ماموریت هایی که روی نقشه میتونی بگیری البته 2 تا dlc هم جدای اینها گرفتم. درمورد زمان هم باید تمام کنم بازی را تا ببینم چقدر میشه!

من در مورد خرید از لایو اطلاع ندارم دستگاه من jtag هست و الان 4 تا dlc از مافیا 2 گرفتم که 2 تاش همین Betrayalو vendettaهست.

این عکس از dlc ها و حجم هاشون گرفتم:

04de6ca443254b2c9048.JPG
4 تا dlc گرفتی تا الان که فقط دو تا اومده.بعدش اگر dlc ی فقط مخصوص ps3 باشه چه جوری رو jtag می خونه؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
4 تا dlc گرفتی تا الان که فقط دو تا اومده.بعدش اگر dlc ی فقط مخصوص ps3 باشه چه جوری رو jtag می خونه؟
سلام ...
دوست عزیز کی گفته فقط برای ps3 هست؟ این 4 تا dlc که نصب کردم:

074e05fac8a24efb89dc.JPG

2 تا dlc بازی اصلی هم فعلا روی نسخه های کالکتور و پیشفروش بوده و به همین خاطر هست که روی لایو موجود نیست ولی روی jtag لینک شده برای اطلاعات بیشتر در مورد 2 تا dlc بازی اصلی به این 2 تا لینک برو:

http://mafiagame.wikia.com/wiki/Greaser_Pack

http://mafiagame.wikia.com/wiki/Made_Man_Pack

2 تا dlc بازی jimmy هم که دیگه توضیح دادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر