Mafia II: Definitive Edition در کره‌ی جنوبی درجه بندی سنی شد

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
Mafia-2-.jpg
بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده، اخیرا بازی Mafia II: Definitive Edition در کر‌ه‌ی جنوبی درجه بندی سنی شده است. در توضیحات منتشر شده اشاره‌ای به پلتفرم‌های مقصد این بازی نشده است، با این حال این اطلاعات ارائه شده ممکن است نشان‌دهنده‌ی معرفی قریب‌الوقوع این بازی باشد.

پیش از این نیز گزارش‌هایی در خصوص ریمستر بازی Mafia II منتشر شده بود. Mafia II در سال 2010 برای پلتفرم‌ های Xbox 360, PS3 و PC منتشر شد.

منبع

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
نسخه یک رو همین یک ماه پیش قبل قرنطینه یبار دیگه با دوبله شیرین فارسیش تموم کردم (فکر کنم برای بار ششم یا هفتم بود)
با اینکه مافیا 1 به نسبت 2 دو سه لِول برام بالاتره جایگاهش، ولی مافیا 2 یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین تجربیات گیمینگ منه.
میدونم خیلیا هم نسبت بهش خرده گرفتن و حال نکردن، ولی واقعا اگر بگم بیشتر از 20 بار تمومش کردم، دروغ نگفتم، از بار 12 13 هم دیگه شمارش از دستم در رفت.
طراحی مراحل و موسیقی، داستان (نسبتا خوب) و گرافیک جذابش و گیم پلی بشدت خوبش... بنظرم یکم در حقش اجحاف شد.

هرکدومش ریمیک بشه در حد و اندازه رزیدنت اویل 3 خوشحال میشم.

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87
2 اشو آنقدر من دوست ندارم یکم زیادی خطی بود بازی ولی اوایل بازی اون برف و باران قشنگ یادمه یا مثلاً برای برداشتن ماشین ها باید سه قفل رمز می‌زدی این چیزاش باحال بود

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
10 سال گذشت
اولین مرحله بعد از پرولوگ
بازی برای گیمر شاخ شونه میکشه از اتسمفر برفی شهر تا اسمون پر از بمب افکن امریکایی در حال برگشت از جنگ جهانی تا بخار در حال خروج از پشت بوم خونه ها

ناشر بزرگ و سابقه قوی پشت بازی ولی حیف که سطح انتظارات از این بازی از دسترس استودیو خارج

نسخه 3 از نظر گیمپلی و مکانیزم و اتمسفر و خیلی چیزهایی دیگه نداشت هیچ حتی گرافیک و جزییات همیشگی سری بازی مافیا هم نداشت
یه اشغال دوست داشتنی بود نسخه3 برام اشغال بخاطر دلایل ذکر شده دوست داشتنی بخاطره اسم و خاطرات مافیا

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
یه چیزی که شماره یک رو انقدر خاص کرده بود دست فرمون ماشینا بود که خیلی واقعی و متناسب با ماشین های قدیمی clunky بود و قلق خاص خودشو داشت.

اما شماره دو ماشیناش به سطح ماشینای ماکت اسباب بازی GTA تنزل پیدا کردن بودن. ولی بازم عنوانی بود که ارزش تجربه رو قطعا داشت مخصوصا وقتی با اون آشغالی که EA ساخت یعنی The Godfather 2006 مقایسه ش میکنی. :D

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
شماره 1 شاهکار به تمام معنا بود
شاید چون همچون چیزی تا اون موقع ساخته نشده بود
ولی شماره 2 اصلا در حد و اندازه شماره 1 نبود که هیچ یکم فقط با بد فاصله داشت
شماره 3 رو هم اصلا بازی نکردم

• Like
Reactions: g4mer and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شماره 2 همین الانشم روی PC قشنگ ریمستر هست چیش بهتر می شه؟ باید دید نسخه کنسولی فیزیک X هم داره اصل زیبایی بازی به همین فیزیکش بود که یکی از بهترین های فیزیک X هم بود همین الانم دهن برای CPU نمی ذاره بنچمارکش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر