شایعه Mafia 3

• Thread starter Thread starter nifa98
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

nifa98

کاربر سایت
اولین اخبار از مافیا 3

MAFIA-II-LOGO-WHITE.jpg

با این که مافیا 2 امتیاز خوبی نگرفت و تعدادی از اعضای 2K Czech به استودیو Vatra نقل مکان کردند اما این موضوع باعث نمیشه که این استودیو از ساخت سری بعدی بازی فافیا دست بکشه.:-o

به تازگی آگهی استخدامی توسط یک شرکت به نمایش درآمده که نشان می دهد آنها دنبال یک طراح ارشد برای ساخت یک بازی اکشن اند.

البته نکته جالب اینه که باید طراح ارشد کار خودشو روی یه بازی Open World آغاز کنه. خدا کنه روی Mafia III کار کنن:((:((:((

لینک اگهی 2K

آخرین ویرایش:
چطور؟! شما می رفتی تو خیابون ماشین می دزدیدی و ادم هم می کشتی فقط اینجا پلیش بیشتر گیر بود و اتفاقا بیشتر رو اعصاب بود دقیقا مثل GTA رادیو هم که داشت ولی نمی داشت سنگین تر بود!
شاید منظورتون قسمت 1شه؟ اگه اینجوریه که حرف شما درسته اونجا اصلا ازادی نداشتی تا یک مقدار کمی سرعتت می رفت بالا سریع پلیس دنبالت می کرد(GTA و بچه بازی؟ مزاح می فرمایید؟ همون سان اندریاسش که هرچی فیلم Ghettoیی بود رو گذاشته بود تو جیبش عزیز دل)
رادیو تو این نسخه بر اساس همون دوران شکل گرفته بود و اتفاقا خیلی هم جالب بود.
تو اون دهه معلومه رادیو اونجوری بوده.

کلا مافیا یه بازی نیم فان و شبیه سازی هست ولی GTA کلا از دم فانه.
قابل مقایسه نیستند. کار اشتباهی که سازنده ها کردن این بود که توی مافیا 2 اومدن بازی رو به GTA نزدیک کردن ورسما ...

رادیو تو این نسخه بر اساس همون دوران شکل گرفته بود و اتفاقا خیلی هم جالب بود.
تو اون دهه معلومه رادیو اونجوری بوده.

کلا مافیا یه بازی نیم فان و شبیه سازی هست ولی GTA کلا از دم فانه.
قابل مقایسه نیستند. کار اشتباهی که سازنده ها کردن این بود که توی مافیا 2 اومدن بازی رو به GTA نزدیک کردن ورسما ...
نه اقا این حرفها نیست رادیوش رو کلا ضعیف کار کرده بودن مثلا من شخصا بیشتر به حرفهای گوینده ها گوش میدم برنامه هاشون خیلی جالبه! ولی اینجا بجز چند مورد اصلا گوینده ای حرف نمیزد چیزی که یادم میاد مثلا یک گوینده گفت که جنگ در فلان جا فلان طور شده و تمام دیگه چیز خاصی نشنیدم تنوع اهنگ هم وجود نداشت این در حالیه که اون زمان تلویزیون و اینترنت نبود رادیو رونق بیشتری باید می داشت ولی خشونتش عالی بود مثلا یک جایی طرف می گه می دونی که ادمهایی که می کشی بی گناه هستن و مثل جنگ نیست که از خودت و کشورت دفاع کنی با این موضوع کنار اومدی دیگه بعد شخصیت اصلی می گه اره می دونم اینجور دیالوگها که ادم و به فکر می بره و خشونت مخفی داشت کلا بازی رو عمیق کرده بود ولی باز هم یک جای کارش کم بود می تونستند بهتر درستش کنن!

به نظر من گیم پلی بازی شماره ی 2 در کل بهتر از نسخه ی قبل بود فقط کاش المان های واقعگرایانه بازی اول رو حذف نمی کردن . مثلا مرحله ی اول مافیا که با ماشین دنبال یکی دیگه می کردی رو یادتون هست . این که ماشین مثل GTA تخیلی نبود و کم کم سرعتش زیاد می شد هندلینگ طبیعی داشت و ... ، خیلی عجیب و در عین حال دوست داشتنی بود آدم مرحله رو که تموم می کرد عشق می کرد . من فکر می کنم اگر بازی اول اون المان های واقع گرایانه رو نداشت به اون موفقیت نمی رسید . کاش مثل فالوت نیو وگاس یه مود هارکور می زاشتن که توش این المان های سختگیرانه لحاظ می شد .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or