Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
دوستان اگه راهی باشه آینه عقب بی مصرفو آف کرد چند فریم شیرین به بازی اضافه می شه.
cpu i5 4460 nvidia 950 تا حالا هیچ بازی ای اینقد سی پی یو مصرف نمی کرد........... درطول بازی بابالاترین تنظیمات فول اچ دی 25-28 فریم می گیرم ولی یه وقتایی مجبور
می شم بزارم رو 1600 900 . در کل بازی رو باید با یکم ایم اسیست بازی کرد.

• Like
Reactions: kamyy

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام.
اقا میگم این پول بچدرد میخوره توی بازی.
کلی پول جمع میکنم بع. میمیره پولش نصف میشه~X(
پلیس هم چشم بسته تایرها رو میترکونه بدون خطا.کات سین ها هم فاجعست.

• Like
Reactions: s.1

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
حدود 3 4 ساعت بازی کردم . اویلش خوب بود ماموریت های داستانی اتومات میومد و می رفتی انجام می دادی . ولی بعدش باید ولبچرخی و بری پیش که مرد سیاه پوست که بهت ماموریت بده فلانی فلانی بکشی . هی باید دکمه tab بزنی و تو نقشه سرهای اسکلت کلیک کنی و بری اونجا چند نفر بکشی و رییسشون هم همینظور و اگه جعبه ای دارن خراب کنی و بری سراغ بعدی . همین هی تکرار می شه . (اون سکانس کشتی که آتیش می گیره توی تریلرها نمی دونم کی اتفاق می افته با این روند تکراری)
خلاصه برای دست گرمی بد نیست ولی نمی شه بهش امید داشت . هیجانی مثل تام رایدر و آنچارتد و ... نداره . انتخاب با خودتون

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام.

باهاش اسلحه می خرید به دیلر می گید 1 ثانیه بعد ظاهر می شه گاهیم قاط می زنه می ره کوچه پشتی پارک می کنه:D

• Like
Reactions: Darth Maul

omid1373

کاربر سایت
Apr 12, 2015
74
نام
Omid
سلام.
پولارو فکر کنم برای این که از دست ندی باید تو صتدوق خونه بزاری

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
سلام دوستان این sweet fix که دوستان گذاشتند رو میشه برای همه ی بازی استفاده کرد یا نه؟و اگه نمیشه برای بازی rotr یه لینک دانلودش بزارید مرسی:)

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
ارکهام نایت هم 2 ماه اول دست کمی از این گیم نداشت ! :D
این عزیزان هم نمیتونن چنین عنوانی رو رها کنن به حال خودش ... صبر کنید قطعا براش اپدیت میاد .
اتفاقا بزرگترین اشتباه اینه که این بازی رو با Arkham Knight مقایسه کنی. چرا؟ چون Arkham Knight با آوردن بت موبیل و مراحل خوبش، گیم پلی رو جذاب کرده بود و فقط مشکل پرفومانس داشت. الان 81 درصد از کسانی که بازی رو به تازگی توی استیم خریدن از بازی راضی ان. Fallout 4 هم همینطور بود. با وجود اینه مراحل خوب ،نقشه ی بزرگ و سرگرم کننده ای داشت ولی موقع لانچ مشکل پرفومانس و باگ های زیادی داشت. ولی الان با پچ بسیار عالی شده و میشه بازیش کرد. ولی مافیا قضیه بر عکسه. از اول هم نگران مشکل پرفومانس و قفل شدن فریم و ... نبودم. چون با آپدیت درست میشن. ولی مراحل رو نمیتونی درست کنی. خیلی از امکاناتی که باید توی بازی باشه قراره بعدا اضافه بشه. بازی در حال حاضر ناقصه.

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اتفاقا بزرگترین اشتباه اینه که این بازی رو با Arkham Knight مقایسه کنی. چرا؟ چون گیم پلی Arkham Knight با آوردن بت موبیل و مراحل خوبش، گیم پلی رو جذاب کرده بود و فقط مشکل پرفومانس داشت. الان 81 درصد از کسانی که بازی رو توی استیم خریدن از بازی راضی ان. Fallout 4 هم همینطور بود. با وجود اینه مراحل خوب ،نقشه ی بزرگ و سرگرم کننده ای داشت ولی موقع لانچ مشکل پرفومانس و باگ های زیادی داشت. ولی الان با پچ بسیار عالی شده و میشه بازیش کرد. ولی مافیا قضیه بر عکسه. از اول هم نگران مشکل پرفومانس و قفل شدن فریم و ... نبودم. چون با آپدیت درست میشن. ولی مراحل رو نمیتونی درست کنی. خیلی از امکاناتی که باید توی بازی باشه قراره بعدا اضافه بشه. بازی در حال حاضر ناقصه.
فقط از لحاظ وضعیت این دو تا رو pc گفتم و گر نه شده هم گیم هام رو پاک کنم سری ارکهام همیشه رو پلتفرم هام هست :)
وقت نکردم هنوز گیم رو دانلود کنم و ببینم به چه صورته ... چیزی که تو تریلرهای اخیرش دیدم به نظرم بد نیومد ولی خب چون پلی دادی گیم رو احتمال زیاد چیزی که میگی درسته و واقعا فکر نمیکردم چنین گیمی رو داغون کنن .

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
فقط از لحاظ وضعیت این دو تا رو pc گفتم و گر نه شده هم گیم هام رو پاک کنم سری ارکهام همیشه رو پلتفرم هام هست :)
وقت نکردم هنوز گیم رو دانلود کنم و ببینم به چه صورته ... چیزی که تو تریلرهای اخیرش دیدم به نظرم بد نیومد ولی خب چون پلی دادی گیم رو احتمال زیاد چیزی که میگی درسته و واقعا فکر نمیکردم چنین گیمی رو داغون کنن .
در کل نظر هر کسی متفاوت و محترمه. شاید اصلا دانلودش کردی و خوشت اومد. نسخه Fitgirl فقط 18 گیگه.

• Like
Reactions: mobile1199

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
Script Hook هم برای بازی عرضه شده. جالبیش اینه که قابلیت شخصی سازی ماشین داخل بازی هست ولی قفله و میتونید با یه مود فعال اش کنید. لیست مود ها و خود Script Hook:

Mafia III Archives - Mafia Mods

خیلی جالبه. اول میای بازی رو کامل میسازی و بعد میای یه سری از قابلیت هایی که باید از اول توی بازی باشن به اسم Free Update تحویل پلیر میدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر