Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اینم برا من کرش میکنه درست نشد
برای خود من کرش میکرد ولی با SweetFixورژن4.0کرش نمیکنه
اول اینکه ورژن درست رو دانلود کنید که تو Download present لینکش هست
دوم اینکه بعضی دوستان بدون SweetFixهم براشون کرش میشه و ارتباطی با SweetFixنداره

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
همین الان دو تا کلیپ توی یوتیوب دیدم از مقایسه شماره سه با شماره دو و یک. واقعا موندم چی بگم. من که دیگه بازی نمیکنم.

ویرایش: یه کلیپ هم گیم اسپات از مشکلات بازی گذاشته که واقعا خنده داره. میتونید اسم Mafia 3 quality control رو سرج کنید و ببینیدش.

ویرایش 2: سه تا از کلیپ ها رو براتون آپلود کردم که راحت تر دانلود کنید. حتما حتما ببینید.

Mafia 3 vs Mafia 1
Mafia 3 vs Mafia 2

Mafia 3 quality control

ویدئوها رو دیدم ... میخواستم گیم رو تهیه کنم ولی با دیدن این سه ویدئو نظرم عوض شد و دیدم ارزش بازی کردن نداره ...
واقعا جای تأمل داره که در سالیان گذشته که تکنولوژی بسیار از امروز عقب تر بود ، چی تحویل ملت میدادن و امروز با این تکنولوژی چی تحویل میدن !!!
واقعا ما داریم به چه سمت میریم ؟ چرا اینجور با احساسات گیمرها بازی میکنن و خاطرات ما رو با بهترین باریهای دوران گذشته ، اینجور خراب میکنن ؟!

• Like
Reactions: -Poormaz-

omid1373

کاربر سایت
Apr 12, 2015
74
نام
Omid
برای خود من کرش میکرد ولی با SweetFixورژن4.0کرش نمیکنه
اول اینکه ورژن درست رو دانلود کنید که تو Download present لینکش هست
دوم اینکه بعضی دوستان بدون SweetFixهم براشون کرش میشه و ارتباطی با SweetFixنداره
لینک 4.0 رو میزنم یه نوت پد دانلود میشه که نوشته هاش نا مفهومه الان این چطوریه لینک خرابه چیه این؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی انگاری 1 بازی indie هست اصلا به خیلی از چیزهای ساده هیچ دقتی نشده حتی کیلومتر ماشین می افتاده صاف وسط صفحه نصف پشت ماشین می ره زیرش منوی بازی خیلی بد طراحی شده گرافیک بازی خیلی حالت مصنوعی داره صداگذاری بازی مشکل داره باگ هم نگم بهتره این حجم از باگ در 1 بازی بی سابقه هست کافیه video باگ جدیدی که تنها عرض 3 روز از بازی منتشر شده رو مشاهده کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید

بازی در کل ارزش بازی کردن داره اما قطعا نا امید خواهید شد ضمن اینکه فریم دهی بازی به شدت بد هست شاید بدترین تا این لحظه بشه گفت متاسفانه کم کردن تنظیمات هم چندان به بهبود فریم کمک نمی کنه.

متای بازی هم تا این لحظه 60 هست.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
لینک 4.0 رو میزنم یه نوت پد دانلود میشه که نوشته هاش نا مفهومه الان این چطوریه لینک خرابه چیه این؟
گفتم رفیق درست نریختی چون واسه منم کرش میکرد ولی الان دیگه حل شده دو ساعت بازی کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد
لینک ها رو میزارم دانلود کن بریز تو پوشه بازی
نسخه 4.1:
Mafia 3 Reshade 4.1 by Nyclix.zip

دوستانی که هنگام استفاده از این Sweet Fixبازی براشون کرش میشه از فایل زیر استفاده کنند_نسخه 4.0:

Mafia 3 Reshade 4.0 by Nyclix.zip

قبل از استفاده از ورژن 4.0باید ورژن 4.1رو حذف کنید که شامل موارد زیر میشه:

RESHADE FOLDER

D3D11.DLL / DXGI.DLL

RESHADE.FX

موقع استفاده از SweetFixاز MSI AfterBurnerو نرم افزار های جانبی مثل ضبط فیلم استفاده نکنید

• Like
Reactions: omid1373

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
بچه ها چند نکته:
1.بازی رو استیم از مرز 200 هزار نسخه فروشش فراتر رفت
2.Mafia 3 fires up UK chart, launch sales up nearly 60% on Mafia 2
فروش بازی در هفته اول نسبت به شماره دوم در انگلستان 58.7 درصد بیشتر فروخته.
با این فروش هنگر 13 میتونه ادعا کنه تغییر رویه داستان مثبت بوده و تونسته جذب کنه همه رو.
با این فروش به نظرم شماره 4 هم خواهد داشت.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
Mafia.III.Proper-RELOADED

ندید میگم کرکش بهتر از Codex هست. لینکش توی تاپیک مشکلات هست. دم Reloaded گرم

ویرایش: ندید گفتم. :D حالا که دیدم میگم کرک بهتریه ولی DLC فعال نمیشه. انگار مشکل کرش حل شده. خودم تست نکردم ولی فریم بازی تغییر نکرده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NO ps3

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوستانی که کرش میکنن فریم رو از داخل بازی آزاد بزارن ببینن چی میشه من قبلا رو شصت قفل کردم کرش داشتم ولی الان رو آزاد گزاشتم کرش نکرده
Sweetfx رو هم ریختم (به نظرم ورژن دومش از چهارمی بهتر از لحاظ جزئیات)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همه ی نسخه های sweetfx برای من کرش داره حالا یکم دیر و زود داره اما بالاخره کرش می کنه ضمن اینکه فرق خاصیم نمی کنه در کل بازی همینه پر از باگ کافیه یکم برخلاف خط داستان عمل کنید اصلا همه چیز به هم می ریزه پلیسشم که که نامحدوده تا صبح میان بعد گمش می کنه اما منطقه ی تحت محاصره همچنان ابی می مونه بر گردی باز می گیرنت فکر کن این قسمت بیافته توی محل ماموریت:))

یکی از اساسی ترین ایراداشم اینه که همه ی کارها با دکمه ی x دسته انجام می شه ریلود با x هست بعد کنارت 1 اسلحه بیافته یا پولی چیزی باشه دیگه نمی تونید ریلود کنید دشمن میاد براتون باید حتما جاتون رو عوض کنید یا می خواید سری فرار کنید باید دکمه x نگه دارید تا سوار ماشین بشه تک دکمه نیست که سریع بزنید سوار بشید.

این بازی نشسته ترین بازی این نسله

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
همه ی نسخه های sweetfx برای من کرش داره حالا یکم دیر و زود داره اما بالاخره کرش می کنه ضمن اینکه فرق خاصیم نمی کنه در کل بازی همینه پر از باگ کافیه یکم برخلاف خط داستان عمل کنید اصلا همه چیز به هم می ریزه پلیسشم که که نامحدوده تا صبح میان بعد گمش می کنه اما منطقه ی تحت محاصره همچنان ابی می مونه بر گردی باز می گیرنت فکر کن این قسمت بیافته توی محل ماموریت:))

یکی از اساسی ترین ایراداشم اینه که همه ی کارها با دکمه ی x دسته انجام می شه ریلود با x هست بعد کنارت 1 اسلحه بیافته یا پولی چیزی باشه دیگه نمی تونید ریلود کنید دشمن میاد براتون باید حتما جاتون رو عوض کنید یا می خواید سری فرار کنید باید دکمه x نگه دارید تا سوار ماشین بشه تک دکمه نیست که سریع بزنید سوار بشید.

این بازی نشسته ترین بازی این نسله
تایید میشه.
بازی به طرز عجیبی Script شدس .
شما برید یه جایی که Mission دارید و اونجا یکیو بکشید بعد برگردید طرف زندس!:|
گرافیک بازی هم خیلی غیر واقعی هستش .
چهره بعضیا کاراکترا عروسکیه و محیطم حس واقعی به ادم نمیده.
تا یجایی اندکی تنوع تو بازی دیده میشه اما از جایی یه تسلسل عجیبی تو بازی حاکم میشه به خودتون میاید میبینید ۳ ساعته دارید یه کار انجام میدید.
مشکل اصلی بازی طراحی مراحل بسیار بدش هست.

• Like
Reactions: s.1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر