Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان مگه معمولا نهایت تا چند روز قبل از عرضه معلوم نمیشه که بازی ها قفل دارن یا نه؟
تمام بازی هایی که تا الان منتشر شدن به همین صورت بودن و چند وقت قبل از انتشار مشخص شدن که قفل روشون هست یا نه
جایی -سایتی چیزی نیست که درج کرده باشه برای این بازی که قفل داره یا نه؟

سلام
دوستان مگه معمولا نهایت تا چند روز قبل از عرضه معلوم نمیشه که بازی ها قفل دارن یا نه؟
تمام بازی هایی که تا الان منتشر شدن به همین صورت بودن و چند وقت قبل از انتشار مشخص شدن که قفل روشون هست یا نه
جایی -سایتی چیزی نیست که درج کرده باشه برای این بازی که قفل داره یا نه؟
قفل داشته باشه هم دیگه الان مهم نیست
چون دیر یا زود cpy ترتیبش را میده

قفل داشته باشه هم دیگه الان مهم نیست
چون دیر یا زود cpy ترتیبش را میده

خب اگه نداشته باشه به چند ساعت نمیکشه که کرک میشه
ولی اگه قفل داشته باشه با توجه به تایم های CPY که کمه کم 2 هفته 1 باره باید مدت زیادی برای کرک بازی صبر کرد

• Like
Reactions: qaqaj
نمیدونم این شایعه درسته یا نه ولی میگن که بازی قفل Denuvo نداره. یکی از دلایلشون هم همون صفحه ی پشتیبانی سایت Denuvo هست. که برای تمامی بازی های این قفل ساخته میشد. اگه یادتون نیست کدوم رو میگم اینه. البته شایدم روش قفل عوض شده و دیگه نیازی به این صفحه نباشه. در کل شک دارم قفل داشته باشه.:)امیدوارم ضایع نشم.

نمیدونم این شایعه درسته یا نه ولی میگن که بازی قفل Denuvo نداره. یکی از دلایلشون هم همون صفحه ی پشتیبانی سایت Denuvo هست. که برای تمامی بازی های این قفل ساخته میشد. اگه یادتون نیست کدوم رو میگم اینه. البته شایدم روش قفل عوض شده و دیگه نیازی به این صفحه نباشه. در کل شک دارم قفل داشته باشه.:)امیدوارم ضایع نشم.

ما که از خدامونه قفل نداشته باشه چون توی همون ساعات اولیه کرک میشه حداقل همه میتونن بازی کنن و لذت ببرن
منم شک کردم که نداره چون معمولا بازی هایی که قفل دارن تا قبل از انتشار همیشه مشخص میشده که قفل روشون بوده

• Like
Reactions: Annunaki ™
فقط چون داره فردا منتشر میشه ،با توجه به تریلرها
این عنوان رو با اسم مافیا بازی نکنید
این بازی یه عنوان کاملا جدیده
اگه با یاد مافیا اینو بازی کنید احتمال خیلی زیاد ازش بدتون میاد

• Like
Reactions: ⓘceғℓoฬer
مافیا 1 بهترین بازی عمرم بوده و هست ...
با توجه به نمایش های این بازی منتظر یک افتضاح هستم..
مافیا ۱ یه معجزه ی کاملا اتفاقی توی این صنعت بود.هیچوقت دیگه تکرار نمیشه

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or