MadWorld

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خیلی گشتم ولی هیچ تاپیکی برای این بازی زده نشده بود
بهر حال اگه تاپیکی نداشته که خیلی جای تعجب داره بازیی به این خوبی اصلا تاپیک نداشته باشه و اگرم داره بازم جای تعجب داره که به هیچ وجه پیدا نمی شه
توضیح بازی برای بعد چون دیروقته

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من بازی رو دارم میرم و فوق العاده هست
خیلی خیلی از بازی خوشم اومد
فقط یه سوال دارم اونم در مورد باس فایت هاست
مثلا یه زمانی یه چیز روی صفحه میاد که فکر می کنم میخواد ازم وی ریموت رو به پایین ببرم و نانچاک رو یه حالت ضربدری نشون میده که من متوجه نمی شم منظورش چیه
در کل چند بار شانسی این کار رو انجام دادم و بازی رفت توی حالت کویک تایم ایونت ولی دقیق نفهمیدم کی و چطور می تونم ازین استفاده کنم
اگه کسی می دونه راهنمایی کنه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من بعضی جاها برام تکراری می شد
اما اکشن بازی خوب بود
یادش به خیر

دانیال تو که بازی کردی نمی دونی؟
مثلا یه زمانی یه چیز روی صفحه میاد که فکر می کنم میخواد ازم وی ریموت رو به پایین ببرم و نانچاک رو یه حالت ضربدری نشون میده که من متوجه نمی شم منظورش چیه
در کل چند بار شانسی این کار رو انجام دادم و بازی رفت توی حالت کویک تایم ایونت ولی دقیق نفهمیدم کی و چطور می تونم ازین استفاده کنم
اگه کسی می دونه راهنمایی کنه

محمد برو تو تایپ: هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 شاید جواب سوالت رو گرفتی(شوخی)
آیدین بعید نیست دفه بعد برم اونجا!:D تاپیک گلکسی 1 رو وقتی از زیر خاک کشیدم بیرون دیدم 2 صفحه هست اونم هیچ کسی توی 2 صفحه الا یه نفر نظر در مورده بازی نداده و اصلا صحبتی رو خود بازی نشده!:D واقعا به مظلومیت وی پی بردم !:D

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دانیال تو که بازی کردی نمی دونی؟

آیدین بعید نیست دفه بعد برم اونجا!:D تاپیک گلکسی 1 رو وقتی از زیر خاک کشیدم بیرون دیدم 2 صفحه هست اونم هیچ کسی توی صفحه الا یه نفر نظر در مورده بازی نداده و اصلا صحبتی رو خود بازی نشده!:D واقعا به مظلومیت وی پی بردم که وقتی اون تاپیک رو دیدم !:D
:d:d:d:d:d
من یادم نمیاد دیشب شام چی خوردم :d:d
100% اون حرکت رو هم به یاد ندارم:d:d
شرمنده:d:d:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
:d:d:d:d:d
من یادم نمیاد دیشب شام چی خوردم :d:d
100% اون حرکت رو هم به یاد ندارم:d:d
شرمنده:d:d:d

ممنون!:d
خودم پیدا کردم.توی باس فایت ها یه لحظه شما باید با اسلحه ( نه دست خالی) مثل اره برقی یا گرز ویموت رو به پایین حرکت بدید که بازی میره توی حالت کوییک تایم
بازی هر چی جلوتر می رم قشنگ تر قشنگ تر میشه البته زیاد وقت نمی کنم برم ولی همین مقدارش فوق العاده لذت بخش بود
چیزی که بازی رو به شدت جذاب و خاص کرده مربوط میشه به تنوع سلاح ها و تعامل جک با محیط.
اصلا توی این بازی خبری از کمبوها پیچیده نیست شما فقط باید در محیط بچرخید و از تمام اجزاء و سلاح ها و ابزار و وسایل استفاده کنید و امتیاز بگیرید.در این سیستم سازنده ها تنوع خوبی ایجاد کردن به شکلی که اگه مثل من همه محیط رو بر انداز کنید و تا همه جا و همه چی رو ندیدید سراغ باس فایت نرید کلی از بازی لذت می برید چون دکور ها و وسایلی که در گوشه کنار بازی قرار گرفتن برای همین کار خلق شدن که شما اون ها رو امتحان کنید و شاهد کشتار و سلاخی های رنگارنگ و متنوع جک باشید:d
بازی کمی آسونه( بر خلاف بازی دیگه پلاتینیوم یعنی بیونتا) ولی خوب به اون شکل هم نیست که آزادانه بخواید هر کاری بکنید
موانع محیطی و برخی از دشمن ها مطمئنا برای شما دردسر ساز میشن به شکلی که مجبور می شید مرحله رو از اول برید
هر مرحله خیلی کوتاه هست و عرض 20-30 دقیقه تموم میشه
برای همین اصلا از بازی خسته نمی شید و با تغییر مراحل اکثر چیز های بازی تا حدودی تغییر پیدا می کنند
در کل MadWorld به نظر من یکی از بهترین بازی ها و البته خشن ترین بازی Wii هست که با وجود اینکه این مدل بازی ها بر روی این کنسول تعدادشون خیلی کمه حتما ارزش بازی کردن داره

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
تازه امروز شروع کردم =p~ بعضی از این حرکت هاش فوق العاده هست

خوبه بازی سیاه سفیده وگرنه حال آدم به هم میخورد :))

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آخر یکی یه پست داد در مورد یه بازی توی این بخش وی!:D
من که متاسفانه با اومدن ماریو گلکسی بازی رو نصفه ول کردم ولی حتما هر موقع وقت کنم تمومش می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر