LOW END Gaming

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خیلی از ما ممکن هست بنا به دلایلی از کامپیوترهای قدیمی استفاده کنیم. حالا یا خوره کامپیوتر هستیم و یا برای یه سری کار از کامپیوترهای قدیمی استفاده میکنیم یا تو محل کار و ... با اونا سر و کار داریم. یا کلا یه بار کامپیوتر خریدیم و دیگه بعد از چندین سال ارتقاء ندادیمش.
به هر حال سیستم این کامپیوترها حسابی LOW END هست :D

یکی از جذابیت ها این کامپیوترها بازی هست. و بازی روی سیستم های LOW END هم از جذابیت خاصی برخوردار هست.

تو این تاپیک از سیستم های LE خودمون بگیم. مشخصاتش رو بگیم و بازیهای قدیمی و حتی جدیدی که میشه روش تجربه کرد رو نام ببریم

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امیدوارم ناراحت نشید دوستان ولی high end pc gamer ها به ماها میگن potato pc gamer =))
اینو گفتی اگه کسی هم میخواست سیستمش رو اعلام کنه دیگه بیخیال شد :D

من فردا میخوام need for speed underground بزنم دانلود ببینم اوضاعش چطوره :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اینو گفتی اگه کسی هم میخواست سیستمش رو اعلام کنه دیگه بیخیال شد :D

من فردا میخوام need for speed underground بزنم دانلود ببینم اوضاعش چطوره :D
نه داداش برای چی
منم یک زمانی سیستمم رو رفتم سر کار قطعه قطعه خریدم و چند سال داشتمش اتفاقا celeron داغونی بود ! بعد که دستم رفت توی جیبم بازم قطعه قطعه خریدم ولی قوی گرفتم
الانم میخوام سیستم جدید بگیرم منتظر ryzen 5800 هستم ولی کو پول دارم هر ماه جمع میکنم ماهی 1 تومن
هم زن و بچه دارم هم کارمند معمولی هستم
گاهی باید برای عشقت وقت بزاری و براش پس انداز کنی

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Need for speed Underground

180159

خب این بازی رو امروز دانلود و نصب کردم. جواب داد و به راحتی روی سیستم اجرا شد :D مهمترین مشکل این سیستم اینه که یه گرافیک آنبرد 128 مگ داره. قبلا میخواستم براش گرافیک بگیرم ولی نگرفتم

کلا بازی رو CRT خیلی حال میده :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
Need for speed Underground

View attachment 180159

خب این بازی رو امروز دانلود و نصب کردم. جواب داد و به راحتی روی سیستم اجرا شد :D مهمترین مشکل این سیستم اینه که یه گرافیک آنبرد 128 مگ داره. قبلا میخواستم براش گرافیک بگیرم ولی نگرفتم

کلا بازی رو CRT خیلی حال میده :D
نسخه شماره دو رو بریز 206 اسپورت کن حال میده
راستی مافیا یک دوبله فارسی بازی کن بهترین بازی دنیاست مخصوصا با دوبله فوق عالی دارینوس
جنگ های صیلبی همسایه جهنمی half life 2 رزیدنت اویل دو و سه کلاسیک
امولاتور سگا بریز کلی بازی خوب داره از صد تا بازی pc بیشتر میچسبه

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
من بااین فرغونم همه اسسین ها از ۱ تا ۳ زدم فردا هم میرم سراغ نصب ۴.
فقط نمی‌دونم چرا تو بعضی بازی ها نه همه شاید بگم از ۲۰ تا یکیشون که کاملا هم مشخصات کمتری از سیستم من می‌طلبه اون وسط بازی می‌کنی راحت بازی میشه ۳۰ درصد بازی رو رفتی از اون ۳۰ درصد به بعد هر از گاهی stopped working میده میری دوباره بازی می‌کنی بعد از مثلا رفتن ۴۰ درصد بازی (۱۰ درصد پیشروی بعد اون ۳۰ درصد دیگه) میبینی sw داد نمی‌دونم چشه همه درایور ها و دایرکس ها و... هم آپدیته.

یه چیز دیگه برای عاشقان LOW END اینه سه چنل یوتیوب هست خیلی خوب و عالی مناسب همه منم دنبالش میکنم واقعا عالیه پیشنهاد میکنم شما هم ببینید اسمش هست
Low Spec gamer برید ویدیوهاش رو دنبال کنید واقعا خوبه من که گاهی از آموزش هاش استفاده میکنم و نتیجه میشه بلبل.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
Mount And Blade Warband رو حتما امتحان کنید ! فقط Kill Ram نداره متاسفانه ، یعنی هر 2-3 ساعت باید ببندین باز بیارین بالا.
Need for Speed Most Wanted هم بازی عالی ای هست ارزش داره 100000 بارم بری.
Hearts of Iron IV اگر بازی استراژی تاریخی دوست دارین ولی حداقل 200-300 ساعت لازم داره تا یاد بگیرین بیسیکشو :D
Totalwar Rome هم باز اگر استراژ بازین به شدت پیشنهاد میشه.
Bioshock هم عالیه ، شماره یک یا دو فرقی نداره.

فعلا همینا به ذهنم میرسه.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,029
نام
Ali
من یه لپ تاپ گیمینگ قدیمی msi دارم گرافیک gt 555m (یک گیگ وی رم ) ، رم 12 گیگ ddr3 و cpu i7 2xxx که اینروزا کمتر برای گیم ازش استفاده میکنم

خوراک ایندی بازی و تریپل ای های قدیمیه

جدیدترین بازی که روش رفتم فراست پانک هست که با تنظیمات low و 720 اوکیه
بیشترین بازی هم که روش رفتم 2 total war shogun هست

داشتن یه potato pc تو خونه خوبه ، چرا ؟
چونکه بازی های ایندی و hidden gem هایی رو تجربه میکنید که با high end pc و کنسول عمرا حسابشون هم نمی کردید و از دستتون میپرید :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کامپیوتر سیب زمینی جون میده واسه امولیت کردن بازی های قدیمی
رسما Retro System بهتر ازش نمیشه تصور کرد :D

چقدر بازی SNES و Genesis و N64 من رو کامپیوتر ذغالی قدیمیم نرفتم.
بعدا که لپ تاپ خریدم اصن اون حس رو نمیدادن دیگه :D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
نظرتون راجع اجرای RED Dead روی پردازنده ذغالرون و کارت گرافیک PTX چیه???

امکان پذیره؟
بله!
برید چنل low Spec gamer
نه. چون دوست ندارم رو پردازنده فشار بیارم. حتی بازی هایی که دوستان گفتن راحت high میاری رو روی low یا medium رفتم. کلا علاقه ای به دیدن بلند شدن دود از سخت افزار ندارم.?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر