Lost Soul Aside پدیده ای در بازی های مستقل

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
CoBwbIaUAAIsqgh.jpg

yagnbing بازیساز مستقل از کره جنوبی اولین تریلر از بازی در حال ساخت خود را به نام Lost Soul Aside منتشر کرد.
تمام این بازی خود شخص yagnbing ساخته است.این بازی طبق گفته های yagnbing دوسال روی آن کار کرده و موتور بازی آنریل انجین 4 خواهد بود. سبک بازی مخلوطی است از Final Fantasy و DMC

هنوز پلتفرم و زمان عرضه بازی مشخص نشده

تصاویر بازی
CoBwbIqUkAEPQ_Y.jpg CoBwbItVYAEgrVR.jpg CoBwbIWUAAAt0pz.jpg CoBwmZdVIAAeZij.jpg CoBwmZPVIAA2Bjl.jpg CoBwmZPVYAEC2Ss.jpg

دانلود تریلر بازی

منبع خبر

صفحه شخصی
yagnbing

آپدیت خبر:

اطلاعاتی جدید از بازی

خیلی از مردم بازی من را با عنوان Final Fantasy XV مقایسه میکنند ، باید بگویم FFXV بسیار با این عنوان فرق دارد و از آن بالاتر است ، عنوان Lost Soul Aside تنها یک عنوان مستقل میباشد .

وی اعلام کرد ، به مدت دو سال بطور کامل مشغول ساخت این بازی بوده است و از تجهیزات و وسایلی زیادی که در بازار بوده است استفاده کرده است ، به همین دلیل است تا کنون بصورت تکنفره توانسته است این بازی را بسازد .

وی در رابطه با صدای شنیده شده در تریلر این بازی اعلام کرد :

برای صداپیشگی برروی تریلر این بازی ، به یک شخص حرفه ای که اهل ایالات متحده آمریکا بود پول دادم ، وی برروی صدای هر چهار کاراکتر تریلر این بازی صداپیشگی کرد .

این عنوان تنها در مراحل اولیه ساخت خود میباشد ، ینگ بینگ اعلام کرد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا این مراحل ساخت این بازی با موفقیت به پایان برسند

اطلاعاتی را از داستان بازی

سال پیش ، جنگی میان دو قلمرو در جریان بود ، جنگ به پایان رسید اما سال ها بعد موجودی ناشناخته بیرون آمده و شروع به کشتن مردم کرد .

کازر " Kazer " فرمانده شوالیه ها بود ، او به سختی لبخند میزند که دلیل اتفاقاتی میباشد که برای خانواده اش افتاده است و کابوس آن اتفاقات همچنان با او هستند ، پس از مدتی او با یکی از موجودات ترکیب شد و این موجود به او گفت اسمش Arena میباشد

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی بازم من هرچقدر تریلر رو میبینم هر چقدر فکر میکنم میبینم میتونیم به این بشر بگیم نابغه و خدای پشت کار. نمیشه اصلا به جان خودم :| الان شما ببینید شرکت های مستقل چیا میسازن (99% بازی های آرکید با گرافیک پیکسلی و پلتفرمر که ادعای ایده های نو دارن) این بشر تنهایی چی ساخته :| این یه گروه خوب زیر دستش داشت چی میکرد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من هر چقدر بیشتر نگاه میکنم با خودم این فکر رو میکنم این استدیو های 200 نفری تو چهار سال پس چه غلطی میکنند!
واقعا عجیبه کارش به نظرم ممکن هست مثل بازی نو منز اسکای از یک پروتکل خاصی برای ساخت بازی استفاده کرده باشه که مسیر رو کوتاه تر کرده باشه، چون واقعا همه چی در سطح بازیهای بزرگ هست

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
عالی عالی عالی !!!:|
همه چی عالی
دمش گرم واقعا ، تو این دو سال اصلا خوابیده این بشر؟:|
اگه منتشر بشه و موفق هم بشه انقلاب توی بازیای مستقل میشه و حتی شرکت های بزرگ هم تجدید نظر میکنن توی سیاست های ساخت بازیای AAA و داستانی
پ.ن: واقعا دمش گرم !:|

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یعنی بازم من هرچقدر تریلر رو میبینم هر چقدر فکر میکنم میبینم میتونیم به این بشر بگیم نابغه و خدای پشت کار. نمیشه اصلا به جان خودم :| الان شما ببینید شرکت های مستقل چیا میسازن (99% بازی های آرکید با گرافیک پیکسلی و پلتفرمر که ادعای ایده های نو دارن) این بشر تنهایی چی ساخته :| این یه گروه خوب زیر دستش داشت چی میکرد.
بیشتر مدل ها و تکسچر های بازی رو مطمئنم از Asset Storeـه UE4 اورده و خودش فقط برنامه نویسی کرده، ولی خوب بازم خیلی حرفه یه بازی به این عظمت رو تنهایی تو فقط 2 سال برنامه نویسی کنی:D واقعا پشتکار خفنی داره.
پ.ن: بازیساز های ایرانی هم به Asset Store و هم به UE4 دسترسی دارن و واسه اینه که دیگه نباید Tolerate بشه بازی با گرافیک زشت.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظرم این شخص در آینده تاثیراتی روی این صنعت میذاره طرف تک نفره رفته همچین چیزی ساخته اون وقت بازی سازای ایرانی پنج .شیش نفرن میرن چیزای بدرد نخور میسازن:))

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نومورا و کیتاسه رو شوت کنن بیرون این بابا جاشون رو بگیره راحت سالی 2-3 تا FF اصلی و شماره دار منتشر میکنه (با توجه به پشتوانه و نیروی که SE داره :D).

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
یه سری صحنه های جدا از هم با یه سری اکشن خیلی سریع و خوب. ولی خب در نهایت کار فقط همدیگه رو قطع کردن جذاب نیست، یه نیم بند سناریو لازم داره.
اما یه نفری واقعاً کارش محشر بود.

این کره ای ها خیلی عجیبن حتی عجیب تر از ژاپنی ها. طرف هفته ای یه چپتر تاور آف گاد فول رنگی با داستان عالی میده بیرون بعد توی ژاپن هفته ای یه چپتر بلیچ میاد نصف صفحه هاش پنل سیاهه :D

• Like
Reactions: shekib and m.a.t

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
خداییش من با این بیشتر از اون تریلر FF XV که توی E3 پخش شد حال کردم
همینطوری اگه میگفتن کار یه تیم حرفه ای هست, آدم به وجد میاد
حالا فکر کن کلش کار بک نفره
مناظر بازی هم جالب بود