Lost Planet: Colonies

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
واقعا بهترین بازیی بود که روی 360 بازی کردم :love: (البته بعد از Condemned و Eternal Sonata )
بر عکس من یکی از افتضاح ترین بازی های عمرا بود
داستانش که شبیه به فیلم های هندی بود
گیم پلیش که افتضاح ( حداقل من یکی خوشم نیمد )
گرافیک افتضاح در مقابل Dead Rising که تقریبا در یه مقطع زمانی اومدن و هر دوش هم یه شرکت ساخته بود افتضاح بود هر چند که سبکشون و کلا بازی با هم فرق می کرد
در کل من که اصلا از این بازی خوشم نیمد
امید وارم که این نسخه خیلی بهتر از این باشه از همه نظر اما من از رو عکس که دیدم تقریبا مثل قبلیه ;)
ویرایش :
همین الان تریلر رو دانلود کردم واقعا گرافیک پیشرفت کرده اما گیم پلی ظاهرا همونه !

آخرین ویرایش:

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
میگم این شات تو این آخری که فریدون زحمتشو کشیده بود چرا اینا تو گرما لباس به این کلفتی تنشونه؟:biggrin1:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
پرسش خوبیه. چطور میخوان توجیه کننش؟!
برای کسی که کونامی رو میشناسه زشته که این چیزا رو ندونه ، فریدون ! :D
اینها همش ترفندهای کونامی هستند که کپکام و دوستان ازشون ایده می گیرند ! :D
3 حالت داره :
1- مثل داخل سایلنت هیل ، یکسری اتفاقاتی می افتد که زمین و زمان دگرگون می شود و منطقه برفی سردسیر به صحرای سوزان تبدیل می شود ! همون تغییر بین Real World و دنیای موهوم سایلنت هیل ، اما اینجا فرقش اینه که فقط از تغییرات خبر داریم و دلیلش معلوم نیست.
2- این تصاویر مربوط به یکی از لوکیشن های مپ های آنلاین بازی است و مربوط به داستان نمیشود.طرف که اکانت داره وصل میشه سرور ، یکی از شخصیت ها رو انتخاب میکند و میره توی هر مپ ـی دلش خواست !
3- این لوکیشن جزو داستان است و کلهم ملت دسته جمعی بر اثر اتفاقی غیر مترقبه تله پورت می شوند داخل این صحرا ! گروه شما هم اول صلاح رو در این می بینند که Akrid ها رو بکشند بعدا" روپوش و البسه اضافی رو در بیاورند ! :D

به هر حال از این سه حالت به دور نیست !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
بر عکس من یکی از افتضاح ترین بازی های عمرا بود

موافقم شدید:)
منم اصلا از بازیش خوشم نیومد و یه 5-6 مرحله بیشتر ازش نبردم;)
به نظر من بازیش اصلا هیجان نداشت و واقعا یخ بود!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب سرور گرامی Vincent_Valentine جون
بنده با این گذینه:
2- این تصاویر مربوط به یکی از لوکیشن های مپ های آنلاین بازی است و مربوط به داستان نمیشود.طرف که اکانت داره وصل میشه سرور ، یکی از شخصیت ها رو انتخاب میکند و میره توی هر مپ ـی دلش خواست !
موافقم چون اکثر شاتهای منتشر شده بیشتر به LIVE میخوره تا Single.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
برای کسی که کونامی رو میشناسه زشته که این چیزا رو ندونه ، فریدون ! :D
اینها همش ترفندهای کونامی هستند که کپکام و دوستان ازشون ایده می گیرند ! :D
3 حالت داره :
1- مثل داخل سایلنت هیل ، یکسری اتفاقاتی می افتد که زمین و زمان دگرگون می شود و منطقه برفی سردسیر به صحرای سوزان تبدیل می شود ! همون تغییر بین Real World و دنیای موهوم سایلنت هیل ، اما اینجا فرقش اینه که فقط از تغییرات خبر داریم و دلیلش معلوم نیست.
3- این لوکیشن جزو داستان است و کلهم ملت دسته جمعی بر اثر اتفاقی غیر مترقبه تله پورت می شوند داخل این صحرا ! گروه شما هم اول صلاح رو در این می بینند که Akrid ها رو بکشند بعدا" روپوش و البسه اضافی رو در بیاورند ! :D

به هر حال از این سه حالت به دور نیست !
گزینه ی 3 جواب صحیح میباشد.
البته شاید بازی در یک سیاره باآب و هوای خاص اتفاق میافتد و لباس هم به همین خاطر است.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام با توجه به اینکه ارادت خاصی به شما داریم اقا امین(اگه اشتباه نگفته باشم) من با شما مخالفم یکی از بهترین بازیهای بود که کردم شاید به خاطر زمان بازی کردنمون باشه اخه یادمه موقعی که بازیش امد بازیهای زیادی باسه 360 نبود اون موقعه برای خودش شاخی بود شاید الان کسی بخواد بازی کنه با اینهمه بازی جذاب این بازی باسش جالب نباشه;)

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
Artworks هاي جديد از اين بازي چون رزوليشين بالاست تو SPILER:
2qizrz5.jpg

2s8grnl.jpg

29c8h1c.jpg

2mws9aq.jpg

205b8qt.jpg

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
آرتورک ها هم آرت ورک هایه قدیم......:-"
جرا محیط تویه آرتورک ها دوباره برفی شده.:confused:
Update:خب برف اومده دیگه.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
آرتورک ها هم آرت ورک هایه قدیم......:-"
جرا محیط تویه آرتورک ها دوباره برفی شده.:confused:
Update:خب برف اومده دیگه.:biggrin1:
اين artwork ها تو اپديت جديد سايت xboxyde بوده!
درضمن بخشي از بازي تو صحراي سوزان هستش نه همه ي بازي:biggrin1:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza

درسته که بازی یخ بود و مشکلات دوربین داشت ولی من این بازی رو به خاطر روبوت هاش خریدم
روبوتها خیلی جالب بودن مخصوصا آخرین تو مرحله ی یازدهم:love:
ولی یه مشکل اساسی که داشت که درحد تیم ملی بود هوش مصنوعی بازی بود:sick:
هوش انسانها که در حد گوجه فرنگی بود:laughing:حتی این جک و جونور ها هم هوش مصنوعی بالا تری داشتند:cheesygri

گذشته ها گذشته به فکر آینده باش.حالا این نسخه ی کلنی حالت سینگل پلیر داره یا نه:blushing:چون من هر چه تریلر از ای بازی دیدم حالت مولتی پلیر داشت:confused:

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
اين بازي اينجا انگار طرف دار نداره ولي به نظر من يكي از بهترين بازي هاي 360 بود اولش به نظرم اصلا قشنگ نيومد ولي وقتي رفتم تو بحرش ديدم يه ابر بازيه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر