Lost Odyssey

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
امروز رفتم این بازی دوباره انجام دادم ( با DLC جدید
یه منظقه جدید داره که نزدیک شهر Saman هست اینم عکس منطقه

ilmLO_DLC3_In_dungeon.jpg

تازه این منطقه زیر آب هست :

ilmLO_DLC3_Enter.jpg

5 تا هم Achievements جدید اضافه میشه که من یکیشو وقتی هی داشتم میرفتم پایین گرفتم
یعنی این منطقه جوریه که پله داره هی میره پایین نمی دونم چقدر رفتم پایین که یکیش Unlock شد
این رو هم بگم که هنوز به صورت کامل نرفتم این منطقه رو باید ببینم چی به چیه
تو قسمتی که داشتم دانلود می کردم تو تویحاتش اسمی از یه Boss جدید که قدرتش زیادی بالاست و اینجوری وصفش کرده بود " Powerful " !!

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
امروز رفتم این بازی دوباره انجام دادم ( با DLC جدید
یه منظقه جدید داره که نزدیک شهر Saman هست اینم عکس منطقه

ilmLO_DLC3_In_dungeon.jpg

تازه این منطقه زیر آب هست :

ilmLO_DLC3_Enter.jpg

5 تا هم Achievements جدید اضافه میشه که من یکیشو وقتی هی داشتم میرفتم پایین گرفتم
یعنی این منطقه جوریه که پله داره هی میره پایین نمی دونم چقدر رفتم پایین که یکیش Unlock شد
این رو هم بگم که هنوز به صورت کامل نرفتم این منطقه رو باید ببینم چی به چیه
تو قسمتی که داشتم دانلود می کردم تو تویحاتش اسمی از یه Boss جدید که قدرتش زیادی بالاست و اینجوری وصفش کرده بود " Powerful " !!
اسم این منطقه ای که میگی اضافه شده چیه؟

next

کاربر سایت
Oct 1, 2007
98
اساتيد بزرگ RPG من يه چند تا سوال داشتم .اول اينكه بگم من هميشه دوست داشتم اين سبك رو امتحان كنم اما واقعيتش به خاطر سختي و اين مبارزاتش هميشه كم مياوردم.اصلا مبارزه نوبتي تو كَت من نميرفت.اما اين بازي واقعا منو ديوونه كرد.عاشق داستانش شدم. اين مقدمه رو گفتم تا بدونيد اولين باره دارم RPG بازي ميكنم.ديسك اول رو رفتم اما از شانس من ديسك دوم خراب بود بردم عوضش كردم. فقط دوستان تو قسمت مبارزه شمه تو يه نوبت حق انتخاب ايتم رو داريد.من كلي ايتم خريدم اما هنگام مبارزه از يه تعداديش بيشتر نميتونم استفاده كنم .يعني تو ليست ايتمهاي مبارزه نميذاره.مثلا بعضي اوقات يكي از يارام سمي ميشه من حتي پادزهرش رو هم خريدم اما تو ليست ايتمها نمياره از كجا ميشه اين ليست ايتم رو تغيير دادو تو قسمت ايتم منو پيدا نكردم يه همچين چيزي رو .ممنون ميشم اگه دقيق بگيد كجاست و من چه كار بايد بكنم.يكي هم اينكه هنگام مبارزه خون دشمنا رو نشون نميده كه من بفهمم چقدر از خونشون مونده. اوايل بازي نشون ميداد اما نميدونم چرا نشون نميده مقدار HP دشمنها رو.اگه ميشه يه راهنمايي در مورد SP هم بكنيد و اينكه تفاوت اصلي بين skill و spell چي هست .راستي من الان اول ديسك 2 هستم و level 20 به نظرتون به مشكل نميخورم؟ ممنون ميشم اين سوالات منو جواب بديد.دم همتون گرم....

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا حالا از گیم پلیش بگزریم اینگلیسی باید چقدر باشه فکر کنم قشنگ تافل را باید داشته باشیم مگه نه ؟ چون ff که اینطور بود

next

کاربر سایت
Oct 1, 2007
98
اساتيد بزرگ RPG من يه چند تا سوال داشتم .اول اينكه بگم من هميشه دوست داشتم اين سبك رو امتحان كنم اما واقعيتش به خاطر سختي و اين مبارزاتش هميشه كم مياوردم.اصلا مبارزه نوبتي تو كَت من نميرفت.اما اين بازي واقعا منو ديوونه كرد.عاشق داستانش شدم. اين مقدمه رو گفتم تا بدونيد اولين باره دارم RPG بازي ميكنم.ديسك اول رو رفتم اما از شانس من ديسك دوم خراب بود بردم عوضش كردم. فقط دوستان تو قسمت مبارزه شمه تو يه نوبت حق انتخاب ايتم رو داريد.من كلي ايتم خريدم اما هنگام مبارزه از يه تعداديش بيشتر نميتونم استفاده كنم .يعني تو ليست ايتمهاي مبارزه نميذاره.مثلا بعضي اوقات يكي از يارام سمي ميشه من حتي پادزهرش رو هم خريدم اما تو ليست ايتمها نمياره از كجا ميشه اين ليست ايتم رو تغيير دادو تو قسمت ايتم منو پيدا نكردم يه همچين چيزي رو .ممنون ميشم اگه دقيق بگيد كجاست و من چه كار بايد بكنم.يكي هم اينكه هنگام مبارزه خون دشمنا رو نشون نميده كه من بفهمم چقدر از خونشون مونده. اوايل بازي نشون ميداد اما نميدونم چرا نشون نميده مقدار HP دشمنها رو.اگه ميشه يه راهنمايي در مورد SP هم بكنيد و اينكه تفاوت اصلي بين skill و spell چي هست .راستي من الان اول ديسك 2 هستم و level 20 به نظرتون به مشكل نميخورم؟ ممنون ميشم اين سوالات منو جواب بديد.دم همتون گرم....

اساتيد ما رو دريابيد.......منتظريم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اسم این منطقه ای که میگی اضافه شده چیه؟
جواد جان من الان یادم نیست
والله اینکه نشه از آیتم ها استفاده کرد شاید شما به قول خودتون پادزهرش رو ندارین
شما تا زمانی که به هر دلیلی سمی یا بیمار یا هر چیز دیگه ای نشید پادزهرش روشن نمیشه و شما حق استفاده ازش رو ندارین
HP دشمن ها هم شما باید این Skill رو داشته باشین : Status Analyis یه همچین اسمی داره که احتمالا شما از تو Skill هاتون پاک کردین و به جاش یه چیز دیگه گذاشتین
تفاوت Skill و Spell در این بازی اینه که اونایی که Immortal هستن مثل : Kaim , Seth , Sara , Ming اینها همه Immortal هستن و می تونن Learn Skill داشته باشن و بقیه هم می تون Spell که شامل چند بخش میشه در این بازی مثل » Sprit magic , Wthie Magic , Black Magic , Combosite میشه که اینجوریه :
Jansen : Black Magic
Cooke : Wthie Magic
Mack : Sprit ,magic
رو بر عهده دارن
یادم نیست من اولای DVD 2 چقدر لول آپ کرده بودم اما فکر کنم کافی باشه فعلا

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شنيدم زمان زيادي اين بازي ميبره، اگه متوسط بازي كني، تموم كردنش چند ساعته؟
سبك مبارزاتش مثله FF X هست يا XII ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تشكر علي جان
مبارزات بازي به صورت Random Encouter هست يا ميشه دشمنات رو قبل از اينكه باهاشون وارد نبرد بشي، ببيني؟

چيزي كه باعث شد من حتي نتونم نيم ساعت آخر FF X رو برم همين بود، ديگه رواني شدم، دلم ميخواست اون فضاي قشنگ رو تماشا كنم ولي تا تكون ميخوردم ... دنگ!

البته نميدونم سر FF VIII اين مشكل نبود و به راحتي تمومش كردم حتي FF IX هم خوب بود ولي اين X رواني كرده بود منو.

خيلي دلم ميخواد بگيرمش ولي فعلا Eternal Sonata و Blue Dragon رو دارم و در حال گرفتن Oblivion هستم، سخته مقاومت كردن در مقابل اين بازي و نگاه گاه و بيگاه به جيب مبارك كه Dungeonايست براي Spider هاي من!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
تشكر علي جان
مبارزات بازي به صورت Random Encouter هست يا ميشه دشمنات رو قبل از اينكه باهاشون وارد نبرد بشي، ببيني؟

چيزي كه باعث شد من حتي نتونم نيم ساعت آخر FF X رو برم همين بود، ديگه رواني شدم، دلم ميخواست اون فضاي قشنگ رو تماشا كنم ولي تا تكون ميخوردم ... دنگ!

البته نميدونم سر FF VIII اين مشكل نبود و به راحتي تمومش كردم حتي FF IX هم خوب بود ولي اين X رواني كرده بود منو.

خيلي دلم ميخواد بگيرمش ولي فعلا Eternal Sonata و Blue Dragon رو دارم و در حال گرفتن Oblivion هستم، سخته مقاومت كردن در مقابل اين بازي و نگاه گاه و بيگاه به جيب مبارك كه Dungeonايست براي Spider هاي من!
نه مثل Blue Dragon نیست و همونطور که گفتی Random Encouter هست
اگه عشق RPG TB هستی تباید در خرید این بازی هیچ وقفه ای ایجاد کنی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
واي، اگه تا راه ميري يه دفعه جنگ شروع ميشه، پشت دستم رو داغ كردم اين سبك RPG نخرم، چون نصفه ولش ميكنم.
خيلي ميره رو اعصاب، تا ميخواي فضا هاي قشنگشون رو ببيني، يه دفعه، دنگ!
شايد تاثيرات بد FF X هنوز روم مونده.

ما كه تو ليستمون LO رو گذاشتيم، اين جماعتي كه بازي عوض ميكنن هيچ كدوم LO ندارن انگاري!

ايول 4صب!

next

کاربر سایت
Oct 1, 2007
98
والله اینکه نشه از آیتم ها استفاده کرد شاید شما به قول خودتون پادزهرش رو ندارین
شما تا زمانی که به هر دلیلی سمی یا بیمار یا هر چیز دیگه ای نشید پادزهرش روشن نمیشه و شما حق استفاده ازش رو ندارین

من مطمئنم كه ايتم مربوطه رو دارم.من كلي ايتم دارم كه هنگام مبارزه فقط يه تعداد ثابت از ايتمها رو مياره. حرف شما درست مثلا اونجا كه تو grand staff با اون ماره كه انرژي پر ميكرد مبارزه ميكردم ايتم پادزهر اون رو داشتم كه وقتي سمي نبودم disable بود اما يه جا ديگه كه طور ديگه سمي شده بودم با اينكه آيتم مربوط بهش رو خريده بودم و داشتم اما هنگام مبارزه تو ليست آيتمها نبود. يعني راهي نيست براي اينكه ليست آيتمها رو تغيير بديم؟ مگه ميشه؟ پس براي چي اين همه آيتم تو اين بازي هست؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اما اين بازي واقعا منو ديوونه كرد.عاشق داستانش شدم. اين مقدمه رو گفتم تا بدونيد اولين باره دارم RPG بازي ميكنم.
خوش اومدین:cheesygri
من مطمئنم كه ايتم مربوطه رو دارم.من كلي ايتم دارم كه هنگام مبارزه فقط يه تعداد ثابت از ايتمها رو مياره. حرف شما درست مثلا اونجا كه تو grand staff با اون ماره كه انرژي پر ميكرد مبارزه ميكردم ايتم پادزهر اون رو داشتم كه وقتي سمي نبودم disable بود اما يه جا ديگه كه طور ديگه سمي شده بودم با اينكه آيتم مربوط بهش رو خريده بودم و داشتم اما هنگام مبارزه تو ليست آيتمها نبود. يعني راهي نيست براي اينكه ليست آيتمها رو تغيير بديم؟ مگه ميشه؟ پس براي چي اين همه آيتم تو اين بازي هست؟

شما به تمام آیتم هاتون در طول مبارزه دسترسی دارین بجز بعضی مبارزات در قسمت آخر بازی که چندان هم مهم نیست.
در مورد مشکلتون هم باید بگم برخی از status ها خیلی شبیه هم هستند، ممکنه شما آیتم یه status دیگه رو خریده باشید. برای اینکه دقیقا متوجه بشید هر آیتم کدوم status رو درمان میکنه ، زمانیکه روی آیتم مورد نظر هستید بالای صفحه شکلstatus مربوطه رو نشون میده ، به این نکته دقت کنید شاید مشکلتون حل شد.
راستی توجه دارید که لیست آیتم ها معمولا طولانیه و فقط قسمت بالاش در صفحه نشون داده میشه . برای دیدن بقیه آیتم ها باید برید پایین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر