Lords of the Fallen | PC

gop_large_verge_medium_landscape.jpeg

درود.

استودیو City Interactive در خبری که امروز منتشر کرد بازی جدید خود که سبکی hardcore action-RPG دارد را با نام "Lords of the Fallen" به طور رسمی معرفی نمود. آقای Tomasz Gop که در پروژه ساخت بازی The Witcher 2: Assassin's of Kings با شرکت CD Projekt همکاری داشت و بعد از این استودیو جدا شد؛ از این بازی امروز پرده برداری کرد.

طبق گفته ایشان بازی به همانند بازی Dark Souls سخت می‌باشد و حتی در Lords of the Fallen اگر با گروهی از دشمنان به مبارزه بپردازید شاید این نبرد شما به 1 ساعت هم به طول بی‌انجامد بازی دارای سیستم مبارزاتی بسیار پیشرفته‌ای می‌باشد که به همانند بازی Borderlands دارای کلاس skill trees می‌باشد . این بازی که از سوی City Interactive و Deck 13 در حال ساخت است نزدیک به دو سال می‌شود که در حال توسعه می‌باشد که این سازندگان امید دارند LOTF در سال 2014 روانه بازار گردد. طبق گفته آقای Gop تریلر بازی نیز در E3 امسال به نمایش در خواهد آمد.

در دنیای فانتزی Lords of the Fallen خدایان انسان‌ها شکست خوره‌اند و شما در نقش کسی با نام Harkyn در برابر نیروها ماوراء طبیعی که بسیار قوی و غیر قابل توقف هستند ایستادگی خواهید کرد.

اقای Gop در آخر نیز اذعان می‌کند تیم ما این بازی را برای گیمرهایی درست کرد است که تشنه چالش ها بزرگ هستند. وی در مورد گرافیک بازی نیز بسیار تعریف کرد و اذعان کرد با استفاده از عناصری چون DX11, tesellation, anti-aliasing بازی Lords of the Fallen شما را به وجد خواهد آورد.

Last edited by a moderator:

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
من بازی رو با اخرین اپدیت داشتم . کرک رو ریختم و خیلی راحت وارد بازی شد. (ولی لعنت به این شانس چون من همین دو روز پیش بازی رو خریدم :( ) . در مورد بازی هم می تونم بگم اصلا به متا بازی توجه نکنید و در ضمن این بازی رو اصلا با هیچ گونه بازی دیگری مقایسه نکنید . پشنهاد می کنم بازی رو دانلود کنید و برای یک بار هم که شده بازی کنید . (در ضمن این بازی بوسیله گروه core pack با حجم 8.7 گیگ هم منتشر شده )

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
سایت گروهی که قفل Denuvo رو درست کرده بودن برای هر روز کرک نشدن بازی تایمر گزاشته بودن که بعد همین گروه هکر بهشون طعنه زدن. منظورم سایت گروه CPY نبود.

- - -ویرایش - - -

این همه پچ برای بازی اومده هنوز یه مقدار افت فریم داره. احتمالش خیلی زیاده. چون روش این گروه نیازی به CPU و ... نداره. کرک های قبلی همشون با توجه به نسخه ی CPU بود. به خاطر همین برای کرک هاشون هی آپدیت میدادن. ولی این بازی اصلا کاری به این چیزا نداره و فقط توی یک نسخه کرک شده.

یه نکته ی مهم برای کسانی که از قبل بازی رو داشتن
نیازی نیست بازی رو از اول دانلود کنین. کافیه بازیتون رو به نسخه 1.6 آپدیت کنید و بعد از نصب DLC کرک بازی رو بریزید توی پوشه بازی. همین.
Crack Only

درود
دوست عزیز میشه بگی از کجا میشه DLC و اپدیت 1.6 رو دانلود کرد

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آقا دمت گرم واقعا، خوشحال شدم:D فقط من الان تو کفم چطور تونستن dll رو تغییر بدن که دنوو نفهمه:| خیلی مغزن خدایی:))

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
چرا پستم رو پاک کردین؟ کرک بازی رو گذاشته بودم برای بچه هایی که بازی رو از قبل داشتن. حداقل ویرایش اش میکردین.

یه نکته ی مهم برای کسانی که از قبل بازی رو داشتن
نیازی نیست بازی رو از اول دانلود کنین. کافیه بازیتون رو به نسخه 1.6 آپدیت کنید و بعد از نصب DLC کرک بازی رو بریزید توی پوشه بازی. همین.
Crack Only

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان لینک دانلود اپدیت وdlcکسی داره بده لنگشم؟

درود
دوست عزیز میشه بگی از کجا میشه DLC و اپدیت 1.6 رو دانلود کرد
آپدیت 1.4
آپدیت 1.5 یا لینک غیر مستقیم
آپدیت 1.6
یا لینک غیر مستقیم
لینک DLC

به غیر اپدیت 1.4 بقیه لینک مستقیم هستن.فقط کافیه بالای صفحه روی لینک اش کلیک کنی. مثل زیر. سرعتشم خوبه.
Сохранить файл Lords Of The Fallen update 1.5 only.7z на диск

شرمنده. اگه لینک بهتری گیر آوردم حتما میزارم براتون.
خیلی عالی شد ولی عجب قفل سخت جونی داشت چقدر طول کشید تا بپوکه. :d
بدتر از قفل StarForce نبود که. یادش به خیر. اگه گروه های کرک قبلی هنوز مشغول بودن یه هفته ای کرک اش میکردن. یادمه کابل IDE رو از پست CD Writer در میاوردم تا بازی اجرا شه.
آقا دمت گرم واقعا، خوشحال شدم:D فقط من الان تو کفم چطور تونستن dll رو تغییر بدن که دنوو نفهمه:| خیلی مغزن خدایی:))
قربانت. ایشالله کرک بعدی:d. حق با توئه خیلی مغزن.

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
اینجا یه فول پچ گزاشته 450 مگه ؟
دانلود بازی Lords of the Fallen برای PC|کرک به پست اضافه شد سایت گروهان ایکس تی/ دانلود نرم افزار و بازی/چت روم/اخبار بازی/پخش انلاین/بازی/عکس/

- - -ویرایش - - -

اینجا یه فول پچ گزاشته 450 مگه ؟
http://companyxt.ir/download/1314-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-Lords-of-the-Fallen-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-PC.html

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
آفرین، خدا این گروه ها رو از PC گیمرها نگیره ....
من برای این بازی زیاد خوشحال نیستم، این قفل رو آرکام نایت هم هست بیشتر بخاطر اون خوشحال شدم که احتمالا زودتر هک میشه (زمان عرضه)....

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
خواهش میکنم برای بحث مشکلات به تایپیک مشکلات برین کسی بازی کرده بگه چطوریه سبکش گرافیکش داستانش یک توضیح کلی بده ممنون

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا

الان میشه یکی نحوه نصب بازی رو با این فول پچ بگه چجوریه

این سایت رو نگاه کردم. نوشته Full Patch ولی باز هم نوشته "توجه:برای اجرا بازی حتما باید اخرین آپدیت همراه بازی را داشته باشید"
مجموع آپدیتها حدود 1.2 GB و DLC هم حدود 1.3 GB هست حالا چطور شده 450 مگ رو دیگه نمیدونم. شک دارم آخرین آپدیت با DLC باشه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستانی که نسخه کرک شده رو تجربه کردند زحمتی نیست یه گزارش از عملکرد بازی و چند تا عکس بزارند ببینیم وضعیت چطور ....

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
این سایت رو نگاه کردم. نوشته Full Patch ولی باز هم نوشته "توجه:برای اجرا بازی حتما باید اخرین آپدیت همراه بازی را داشته باشید"
مجموع آپدیتها حدود 1.2 GB و DLC هم حدود 1.3 GB هست حالا چطور شده 450 مگ رو دیگه نمیدونم. شک دارم آخرین آپدیت با DLC باشه.

منم برام عجیب بود
الان میشه یکی نحوه نصب بازی رو با این فول پچ بگه چجوریه

شما دانش کردی ؟ توش مگه چی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر