Little Nightmares II | PC

162888

استودیوی تارسیر استودیوز (Tarsier Studios) جدیدترین بازی خود یعنی عنوان Little Nightmares II را معرفی کرد .

اولین نسخه از سری ترسناک و دوست‌داشتنی Little Nightmares در سال ۲۰۱۷ عرضه شد که با رضایت نسبی منتقدین و بازی‌بازان نیز همراه بود.در عنوان جدید بازی‌ بازان در نقش شخصیت Mono قرار می‌گیرند و به مبارزه‌ی دشمنان بدشکلی خواهند رفت.

داستان بازی در دنباله‌ی نسخه قبل، سرنوشت دختر بچه‌ی شش ساله‌ای به نام Six را روایت کرده که این بار هم Mono همراه او است. همانند نسخه‌ی ابتدایی این سری که در زمینه‌های گرافیک، صداگذاری و فضاسازی شگفت‌انگیز کار کرد، قرار است دوباره در این نسخه شاهد همان ویژگی‌ها باشیم. علاوه‌بر شخصیت اصلی بازی که توسط کاربر کنترل می‌شد، در نسخه‌ی اول شخصیت‌های بسیاری طراحی شده بودند که این عامل باعث افزایش جذابیت و ارتقای بازی در مراحل مختلف می‌شد.

Six، دختر کوچولوی نسخه‌ی اول، از توانایی‌های مختلفی در مقابله با بلایای بازی که به دنبال کشتن وی بودند استفاده می کرد. نسخه‌ی اول در محیط‌های متنوعی از جمله آشپزخانه، زندان و حفره‌ای که هیولاها درون آن گیر افتاده بودند، دنبال می‌شد. سناریو‌های بازی به گونه‌ای طراحی شده بود که باید برای نجات Six از دست Maw تلاش انجام می‌گرفت. Six پس از ملاقات با Mono می‌پذیرد که برای Lady Hum کار کند و به برج تاریک برود که توسط برودکستر کنترل می‌شد. در نسخه‌ی جدید قرار شده است که هیولا‌های جدید و شخصیت‌های تازه‌ای برای اکتشاف معلم‌ها، برودکستر‌ها و دانش‌آموزان به بازی اضافه شوند.

بازی Little Nightmares II در تاریخ ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۱۱ فوریه 2021 میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی آن نیز در تاریخ دیگری در سال ۲۰۲۱ به دست علاقه‌مندان خواهد رسید.

تریلر بازی :

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بازی رو تموم کردم و باید بگم هم گیم پلی هم داستان بازی معرکس

داستان بازی برخلاف نسخه قبلی خیلی عمیق تر شده و نکات جالب زیادی توش هست کلا فلسفی شده بازی

داستان کامل بازی پایان مخفی بازی و البته تحلیل داستان بازی و نکات ریزش تکمیل شده و به زودی بعد از ادیتش با میکسش روی کانال قرار می گیره

• Like
Reactions: Polaris and kamyy

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یکی از بهترین تجربیات دوران گیمینگم بود
یک شاهکار به تمام معنا !=((
پیشنهاد میکنم یک سری ویدیو از رازهای مخفی بازی (داستانی و ...) که از تو یوتیوب میتونی پیداشون کنی بری ببینی.اون موقع شاید بیشتر هم از بازی خوشت بیاد :)
این 3 تا کانال :

https://www.youtube.com/channel/UCZ9zJNZDmuQQ7Uw97Kdjwkw/featured

https://www.youtube.com/c/SuperHorrorBros/featured

https://www.youtube.com/c/Tericho/featured

آخرین ویرایش:

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
فعلا دارم نسخه یک را بازی میکنم بسیار بازی زیباست بعدش مستقیم میرم سراغ شماره دو
چقدر هم من را یاد بازی معظم inside میاندازد
چه اتمسفر خفنی هم دارد

• Like
  • Love
Reactions: NHM and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
فعلا دارم نسخه یک را بازی میکنم بسیار بازی زیباست بعدش مستقیم میرم سراغ شماره دو
چه اتمسفر خفنی هم دارد
Little Nightmare 1 & 2 از بهترینهای این سبک هستند

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
چه اتمسفر خفنی هم دارد
جالب اینکه نسخه دوم چه از نظر فنی و چه از نظر گیم پلی و داستان یه سر و گردن از نسخه اول بهتره
این بازی فوق العاده اس بخصوص نسخه دوم تجربه کردم یکی از یونیک ترین تجربه های چند سال اخیر بود برام

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
جالب اینکه نسخه دوم چه از نظر فنی و چه از نظر گیم پلی و داستان یه سر و گردن از نسخه اول بهتره
این بازی فوق العاده اس بخصوص نسخه دوم تجربه کردم یکی از یونیک ترین تجربه های چند سال اخیر بود برام
از نظر فنی (کم شدن لودینگ-رفع باگها که تو نسخه اول بود و .... )بله درسته(البته نسخه دوم هم کمی باگ داره). از نظر گیم پلی هم بله ولی آسونترش کردند(مثلا اونجاهاییکه روی لبه ها راه میره تو نسخه دوم هیچ جوره نمیوفتی) و
از نظر داستانی ...
نسخه اول و دوم به همدیگه مربوط هستند و نمیشه گفت نسخه دوم بهتر از نسخه اوله و یا برعکس .لینکهاییکه چند پست بالاتر گذاشتم رو نگاه کنی متوجه یک سری رازهای مخفی داستانی بازی میشی که واقعا شوکه کنندس

بله بازی به شدت قشنگ و زیباست و متاسفانه سازنده ها گفتند نسخه سومی در کار نیست و میخواهند روی پروژه های دیگه کار کنند.

اگه کسی از این دو بازی خوشش اومده پیشنهاد میکنم نسخه موبایلی بازی به اسم very little nightmares هم بازی کنه که اینم به نوبه ی خودش عالیه.
برای دونستن داستان هم چند تا کمیک بوک اومده که اونا هم جالبه.

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
خب طبق گفته سازنده های بازی نسخه ۲ اخرین نسخه بوده =((
امیدوارم حداقل چن تا dlc واسه همین نسخه ۲ عرضه کنن که حداقل چند تا از سوالات بی پاسخومو جواب بده

• Like
Reactions: kamyy

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خب طبق گفته سازنده های بازی نسخه ۲ اخرین نسخه بوده =((
امیدوارم حداقل چن تا dlc واسه همین نسخه ۲ عرضه کنن که حداقل چند تا از سوالات بی پاسخومو جواب بده
چه سوالی از بازی داری ؟ تو اسپویلر بپرس اگه بدونم جواب میدم.
پستی که چندتا لینک داخلش گذاشتمو دیدی ؟ خیلی از سوالاتتو ممکنه پاسخ بده

• Like

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
چه سوالی از بازی داری ؟ تو اسپویلر بپرس اگه بدونم جواب میدم.
پستی که چندتا لینک داخلش گذاشتمو دیدی ؟ خیلی از سوالاتتو ممکنه پاسخ بده
سوال که زیاده :D
مثلا اینکه باید ببینم six همون lady یا نه؟
اونم تو loop گیر افتاده؟ اصلا loop وجود داره یا نه six در واقع میشه جانشین lady?
Mono تو loop گیر افتاده یا نه اونم میشه جایگزین thin man ؟
اینکه چرا تو maw اکثر تلویزیون هارو خاموش کردن یا از درسترش خارج کردن ؟ یعنی six یا همون lady از ترس mono این کارو کرده و ترسیده بخواد ازش انتقام بگیره؟
Mono شخصیت بد داستانه یا six؟
و هزاران سوال دیگر :D

آخرین ویرایش:
  • Like

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سوال که زیاده :D
مثلا اینکه باید ببینم six همون lady یا نه؟
اونم تو loop گیر افتاده؟ اصلا loop وجود داره یا نه six در واقع میشه جانشین lady?
Mono تو loop گیر افتاده یا نه اونم میشه جایگزین thin man ؟
اینکه چرا تو maw اکثر تلویزیون هارو خاموش کردن یا از درسترش خارج کردن ؟ یعنی six یا همون lady از ترس mono این کارو کرده و ترسیده بخواد ازش انتقام بگیره؟
Mono شخصیت بد داستانه یا six؟
و هزاران سوال دیگر :D
قبل از پاسخ این سوالات....

شما نسخه موبایلی بازی به اسم very little nightmare رو انجام دادید؟
کمیک بوک داستانی بازی رو خوندید؟
کمیک بوک دیجیتالی برای موبایل رو خوندید؟
Art book بازی برای نسخه دوم رو دیدید؟

اینها خودش ممکنه جواب خیلی از سوالات شما باشه.
.....

بنظر من بله ، six همون lady ه،ولی خب بعضی ها اعتقاد دارند اون نیست با توجه به تابلو عکسهاییکه تو نسخه اول تو اتاق lady هست که نشون میده یک دختر بچه با بارونی زرد رنگ کنارش ایستاده.
ولی خود من میگم lady همون sixه و با توجه به همون loop ای که گفتی این میتونه درست باشه، همینطور با توجه به اینکه six موقع گشنگی هرچی دم دستش بود رو میخورد وآخر نسخه اول دیدیم که lady با اون قدرتشو کشت و قدرتشو گرفت و تو loop ای که میوفته خودش با اون قدرت به lady تبدیل میشه و برای اینکه این گشنگیشو برطرف کنه هر سری کلی مهمون به کشتیش دعوت میکنه به بهانه مهمونی و غذاهای مختلف، بعد برای نگه داشتن قدرتش مهمونهارو میکشه.

آخر نسخه دوم مشخص شد که mono همون thin man ه و بله توی loop گیر افتاده و برای اینکه از این loop نجات پیدا کنه هر سری thin man میخواد six رو از mono که خودش باشه دور کنه تا بتونه از اون loop بیاد بیرون.

منظورت از maw همون کشتی تو نسخه اوله؟ میشه گفت بله این کارو کرده که mono سراغش نیاد(جالب بود به این نکته دقت نکرده بودم)

هیچ کدوم شخصیت بد داستان نیستند فقط میخوان از این loop بیان بیرون حالا به هر بهانه ای و چون هر سری گویا حافظه شون پاک میشه متوجه نمیشن چی به چیه و وقتی به آخر میرسن متوجه میشن که اون شخصیتها در واقع خودشون هستند.

حالا شما کمیک و art book هارو ببینید متوجه میشید تمام دشمنها تو بازی مثل hunter ، جاناتا(دست درازه تو نسخه اول)، معلم و... همه بچه بودند که تو بزرگیاشون این شکلی میشن و برای نجات خودشون این کارهارو انجام میدند.

حتی نسخه موبایلی رو بازی کنی متوجه یک سری چیزها میشی که فعلا نمیگم که بازیش کنی بعد اگه سوال داشتی بپرسی....

در کل بازی کلی راز و رمز داخلش هست و کلی سوال که منم تو یک سری جاها دنبال جواب میگردم و اون لینکها که گذاشتم خیلی از سوالات منو جواب داده،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر