Little Inferno

سلام !

sadsadsa.jpg

احتمالاً خیلی از دوستان با بازی فوق العاده زیبای World of Goo آشنایی دارن. بازی ای که چند سال پیش عرضه شد و خیلی سریع به یکی از محبوب ترین بازی های اون سال بین PC بازها تبدیل شد. حالا عنوان جدیدی از چند نفر از سازندگان World of Goo عرضه شده و میتونین این بازی کم حجم و جمع و جور رو تجربه کنین.

سازنده و ناشر :
Tomorrow Corporation

سیستم مورد نیاز :
CPU: Intel E1200 dual core / AMD Athlon 64 X2 4000+ Socket AM2 or better
RAM: 2 GB memory
HDD: 1 GB free hard drive space
GPU: NVidia GeForce 230 GT / ATI 6550D or better
AUDIO: 100% DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card or later
DX: DirectX® 9.0c or later

در مورد Little Inferno واقعاً نمیشه سبک خاصی رو نام برد. یه بازی کاملاً متفاوت با بقیه بازی ها هست و فقط باید امتحانش کنین تا متوجه بشین. بازی فقط و فقط از یه کادر ثابت تشکیل میشه که همون جهنم کوچیک ما هست. یعنی جایی که باید توش آتیش بازی کنیم ! :D تعداد خیلی زیادی آیتم توی بازی وجود داره (خودم هنوز کامل بازی نکردم ولی بالای 100 تا هست) که تنها کار شما آتیش زدن این آیتم ها هست ! :D از توپ و گیتار تا زامبی و پیرمرد و بمب اتم !
حالا هدف بازی چیه ؟ یه لیست طولانی از Combo ها وجود داره و شما باید با توجه به نام Combo ها ، آیتم های مورد نظر رو پیدا کنین و با هم آتیش بزنین تا اون Combo باز بشه و به آیتم های جدیدتر دسترسی پیدا کنین. مثلاً یکی از Combo ها اسمش هست Movie Time ، باید توی آیتم ها بگردین و چیزهایی که فکر میکنین به این اسم میخوره رو پیدا کنین. یعنی یه ذرت (پف فیل !) و یه تلویزیون. بعد این دو تا رو با هم آتیش میزنین و Combo باز میشه. به همین سادگی ! کل بازی توی همین کار خلاصه میشه ! :D

avzcxvz.jpg

hjj.jpg

البته یه سری چیزهای فرعی هم هست که بیشتر نقش داستان (البته داستان که نمیشه گفت) رو داره و نامه هایی که برای بازیکن فرستاده میشه و ... طنز بازی هم بامزه و دوست داشتنی هست.
گرافیک دو بعدی بازی از نظر هنری بسیار زیباست و فیزیک بازی هم فوق العادست ! یعنی آیتم های مختلف رو که حرکت میدین یا آتیش میزنین و به دیوار می کوبونین ، قشنگ فیزیک رو حس می کنین. نورپردازی بازی هم نسبت به سبکش به شدت عالی کار شده.
در مجموع به نظرم حتماً امتحانش کنین. ممکنه ایده اولیه بازی براتون خنده دار باشه ، ولی بازی Fun و بامزه ای هست و تا حالا نمونه ای نداشته ! حجمش هم فقط 180mb هست ! :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
خدا شادت کنه که تاپیک زدی:d کسی حتی اسم بازی رو هم نشیده و کمتر کسی به تاپیک امتیازاتش سر زده بعدم اخرش میان میگن من این بازی رو می شناختم:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
خدا شادت کنه که تاپیک زدی:d کسی حتی اسم بازی رو هم نشیده و کمتر کسی به تاپیک امتیازاتش سر زده بعدم اخرش میان میگن من این بازی رو می شناختم:|
بازی خیلی مظلومیه ! :D رفتم IGN ببینم در موردش چی نوشته ، دیدم اصلاً هیچ مطلبی نداره به جز اولین خبر ساختش !
بازیش یه حالت خاصی داره که احتمالاً خیلی سلیقه ای باشه. یعنی بعضی ها خیلی خوششون بیاد ، بعضی ها هم فحش های درجه یک به سازنده هاش بدن ! :D ولی من خیلی باهاش حال کردم و به عنوان یه زنگ تفریح وسط بازی های شلوغ و سنگین به شدت میچسبه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من هم این بازی رو دیروز گرفتم و تا یکی دو ساعت نمیتونستم از بازی بیام بیرون انقدر که بازیش جذاب بود. هی آدم دوست داره اشیای مختلفو آتیش بزنه و ببینه چی میشه. حیف که تعداد اشیای بازی کمه. اگه سازنده یه قابلیت ساخت اشیا برای کاربرا میذاشت و همه میتونستن اشیای خودشون برای بقیه آپلود کنن خیلی خوب میشد. (میشد دریایی از اشیا...)
گرافیک بازی خیلی هنری و دلنشینه و داستان بازی هم حالت فانتزی جالبی داره.
خلاصه اینکه آتیش درست کردن تو این روزهای سرد, خیلی میچسبه :d

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
597
دوستان ، تاپیک درخواست اضافه شدن بازی به Xfire رو دیروز در بخش درخواست های فروم فایر ، ایجاد کردم . برای اینکه این بازی توسط تیم xfire با سرعت بیشتری به لیست بازیها اضافه بشه ، خواهشا یک پست با مضمون هایی شبیه به :

+1

یا

Support it

یا از این قبیل که نشون بده شما هم خواستار اضافه شدن این بازی به لیست بازیهای فایر هستید ، ارسال کنید .

ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من همین اول بازی این کاغذو و ذغال ها رو آتش می زنم ولی بعدش هیچی دیگه آتش نمی گیره نمی دونمی چیکار کنم؟

چرا همه چیز تو این بازی آتیش میگیره (به غیر از پشت صحنه!) باید یه کم بیشتر آتیشو نگه داری روشون...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
چرا همه چیز تو این بازی آتیش میگیره (به غیر از پشت صحنه!) باید یه کم بیشتر آتیشو نگه داری روشون...
تازه پشت صحنه هم در اثر تماس آتیش حالت دودگرفته پیدا میکنه ! :D

اصلا نمیتونم تصور کنم که یکی‌ از این بازی بدش بیاد... خیلی‌ ایده جالبی‌ داره.
من که خیلی باهاش حال کردم و حدود 6 ساعتی مشغول بازی بودم ! ولی سبکش یه جور خاصی هست که فکر میکنم خیلی ها به محض دیدنش میگن آقا سر کارمون گذاشتی ؟! اینم شد بازی ؟! و از این صحبت ها ! :D

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
این بازیو تموم کردک بازی بدی نبود ولی World Of GoO یه چی دیگه بود بعد یه سرچ کنین لیست چیزایی که میشه کمبو هارو گرفت هست در کل واسه رفع بیکاری بد نبود

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
این بازی فوق العادس :D این کمبو زدناش تکه :D
گرافیک هنری بازی و وسایلی که بهت میده واقعا عالیه و طراحیشون عالی صورت گرفته .
نامه هاییم که بهت زده میشه واقعا طنز انگیزه :D
بر همه واجبه که این بازی رو انجام بدن .
خلاقیت از بازی می باره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر