Lite-On iXtreme Firmware بزودی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
A iXtreme firmware is soon to be released for the Xbox360's LiteOn DG-16D2S drive.

Release is scheduled for the day before Christmas. More details will be available upon release. In preparation of the release, it is recommended that you purchase some of the available hardware listed below to assist you in the process of extracting the key. If you already possess and are capable of using a RS232 to TTL converter (serial) then you do not need to purchase any of the hardware listed below. If you have already dumped your key, no other modifications will be necessary.

Both Xecuter and Maximus offer Solderless (with the usage of the "Spear" or "Probe") methods to extract your key.
If you already own a Xecuter Connectivity Kit v3, a tutorial on how to extract the key is listed here
If you already own a Maximus 360 Xtractor, the manual may be viewed here for usage.

بزودی iXtreme Firmware برای درایوها Lite-On عرضه خواهد شد...
قرار شده که این Firmware روز قبل از کریسمس برای استفاده ملت روی نت قرار بگیره...
برای استفاده هم همون امکاناتی که برای Dump کردن Key درایوتون لازمه ، نیاز دارید!
یا حالا اگر نمی خواید لحیم و لحیم کاری کنید ، می تونید از Connectivity Kit های موجود و مناسب کار استفاده کنید...

منبع : forums.xbox-scene.com

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
هوراااااااااااااااااااااااااااااا بالاخره این تلسم شکسته شد . :cheesygri
خدارو شکر که ما کپی خور شدن این درایو رو می بینیم .
ما همچنان منتظریم .:p

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بالاخره Lite On هم هک شد!
پیش به سوی Lite on...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
فرزاد جان ممنون از خبر به جایی که گذاشتید
و براش یک تاپیک جدا بنا کردید :cool:

هنوز وقت نکردم به اون تاپیک 6 صفحه ای نگاه کاملی بندازم ولی باید گفته های جالبی
همراه پست اولش باشه. هیجان رو میشه دید :laughing:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
تبریک میگم به اونایی که کنسول با درایوLite-onدارند و شکیبایی به خرج دادند و تعویض درایو نکردند:cheesygri
منم بسی خوشخال شدم...
این هکرا چقدر واردن:)

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
آره واقعا خوشحالم که صبر کردم خدا کنه دیگه هر چه زودتر بیاد

Release for iX 1.5, all drives, is Dec 24 (US).

این پستی که تو سایت بالا هست تاریخ براش تعیین کرده یا چیز دیگس ؟

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خب خداروشکر که بالاخره عرضه میشه :smile::love::love::love::love:
خصوصا برای من که X360 با درایو لایتون ذخیره کرده بودم فوق العاده خبرخوبی و البته واجبی بود !!! :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::cool::cool:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
بله همون تاریخ 24 dec درست هستش ظاهراً

ولی یک ضد حالی وجود داره که در لیست سخت فزاری های موجود نیاز به Xecuter Connectivity Kit v3 ها
دارید، که خرید همین قطعه باید 40 تا 50 تومن پیاده بشید راحت، اون هم برای هک کردن درایور کنسولتون
که فقط ازش یک بار استفاده می کنید. :laughing:

یا اینکه دل به دریا بزنید و بیخال این روش های solderless بشید و دستی کار رو انجام بدید.
یا اینکه بدید بیرون براتون انجام بدند.

ولی برای من جای سوال هستش که قبلا یادم میاد از گفته های قدیمی C4Eva که
گفته بود برای کرک کردن شما فقط نیاز به کارت via دارید و کل کار نرم افزاری هستش.

اگر قرار باشه که اینها با Xecuter درایور رو کرک کنند پس میشه گفت که کل کار نرم افزاری هستش :)

حالا ببینم چی میشه

حق نگهدار

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
خب از فردا 360 با درایو لایتون گرون میشه :d

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
سلام ب همه:
خبر ک واقعی اما دو تا نکته....
همونطور ک توی سایت http://www.xbox360-hacks.com رو صفحه اول نوشته شده باید دید واقعا این فلش ب اصطلاح غیر قابل نوشتن ک اصلا فلش محسوب نمیشه چجوری قراره حک بشه....
دوم اینکه منم خودم الیت با درایو لایت ان دارم ک خودم تعویض درایو کردم.... این کیت تبدیل ttl to serial هم برای بدست اوردن کلید درایو هستش و ظاهرا بعد از بدست اوردن درایو دیگه نیازی نیست بهش..... اما از من بشنوید چون خودم با ی چرخ زدن توی پاساژ امجد و پیدا کردن مقاومت و برد ترانزیستورش و ی کم لخیم کاری ساختمش! و جالب اینکه همش 3 هزار تومن تمام شد و خیلی هم خوب کار کرد و همون بار اول کلید و ایدنتیفی درایومو بهم داد و الانم دارم با اکس باکسم حال میکنم.
فقط تنها دردسرش اتصال پایه های TX RX روی درایو ک باید با ی تار سیم و هویه با دقت به هم وصلشون کرد. این Xtractor Tool یا Xecuter CK3 PROBE هم همین کار رو براتون انجام میدن با دردسر کمتر.
پس برای بچه هایی ک فکر میکنن توان ساختن این برد واقعا ساده و ارزون تبدیل TTL TO SERIAL رو دارن میگم وقتشه ک دست ب کار بشین:cheesygri چون اگه میخواین فلش کنید اول باید کلید درایو رو بدست بیارید.!:biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام ب همه:
خبر ک واقعی اما دو تا نکته....
همونطور ک توی سایت http://www.xbox360-hacks.com رو صفحه اول نوشته شده باید دید واقعا این فلش ب اصطلاح غیر قابل نوشتن ک اصلا فلش محسوب نمیشه چجوری قراره حک بشه....
دوم اینکه منم خودم الیت با درایو لایت ان دارم ک خودم تعویض درایو کردم.... این کیت تبدیل ttl to serial هم برای بدست اوردن کلید درایو هستش و ظاهرا بعد از بدست اوردن درایو دیگه نیازی نیست بهش..... اما از من بشنوید چون خودم با ی چرخ زدن توی پاساژ امجد و پیدا کردن مقاومت و برد ترانزیستورش و ی کم لخیم کاری ساختمش! و جالب اینکه همش 3 هزار تومن تمام شد و خیلی هم خوب کار کرد و همون بار اول کلید و ایدنتیفی درایومو بهم داد و الانم دارم با اکس باکسم حال میکنم.
فقط تنها دردسرش اتصال پایه های TX RX روی درایو ک باید با ی تار سیم و هویه با دقت به هم وصلشون کرد. این Xtractor Tool یا Xecuter CK3 PROBE هم همین کار رو براتون انجام میدن با دردسر کمتر.
پس برای بچه هایی ک فکر میکنن توان ساختن این برد واقعا ساده و ارزون تبدیل TTL TO SERIAL رو دارن میگم وقتشه ک دست ب کار بشین:cheesygri چون اگه میخواین فلش کنید اول باید کلید درایو رو بدست بیارید.!:biggrin1:

یا اینکه میتونید بیشتر صبر کنید و شاید راه حلی مثل FirmGuard درایور benq باید و دیگر
نیازی به دست کاری سخت افزاری نباشه.

ولی در هر حال باید صبر کرد و شکیبا بود

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تبريک به دوستان و تسليت به مغازه دار ها که با 130/140 به بالا بچه ها رو سر کيسه ميکردن!.:love:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
بله همون تاریخ 24 dec درست هستش ظاهراً

ولی یک ضد حالی وجود داره که در لیست سخت فزاری های موجود نیاز به Xecuter Connectivity Kit v3 ها
دارید، که خرید همین قطعه باید 40 تا 50 تومن پیاده بشید راحت، اون هم برای هک کردن درایور کنسولتون
که فقط ازش یک بار استفاده می کنید. :laughing:

یا اینکه دل به دریا بزنید و بیخال این روش های solderless بشید و دستی کار رو انجام بدید.
یا اینکه بدید بیرون براتون انجام بدند.

ولی برای من جای سوال هستش که قبلا یادم میاد از گفته های قدیمی C4Eva که
گفته بود برای کرک کردن شما فقط نیاز به کارت via دارید و کل کار نرم افزاری هستش.

اگر قرار باشه که اینها با Xecuter درایور رو کرک کنند پس میشه گفت که کل کار نرم افزاری هستش :)

حالا ببینم چی میشه

حق نگهدار

خلیل جان من یه جایی یه مقاله دیدم که میشه با یکی دو هزار تومن درستش کرد، دوتا مقاومت میخواد و یه ترانزیستور. حتما همین امروز مقاله اش رو میذارم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر