Lionhead بر روی یک پروژه ی جدید کار می کند

• Thread starter Thread starter Nevan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Nevan

کاربر سایت
بنابر گفته های Gary Carr، که بعد از پیتر مولینیو وظیفه ی رهبری و کارگردانی استودیوی Lionhead را بر عهده گرفته است، این استودیو در حال کار بر روی یک عنوان "جدید و هیجان انگیز" است.

Fable-The-Journey1.jpg

Carr در مصاحبه با Polygon، به این موضوع اشاره کرد که بازی جدید آنها یک Fable نخواهد بود.

ما همیشه یک تیم بزرگ داریم که همیشه در حال کار هستند و یک تیم کوچک که جدا گانه بر روی چیز دیگری کار می کنند. چون شما نمی توانید همه ی نیروی انسانی را بر روی یک پروژه متمرکز کنید، این برای استودیو خوب نیست.

همانطور که می دانید، چیز هایی هست که من نمی توانم در مورد آن صحبت کنم، اما ما در حال کار بر روی یک پروژه هستیم، پروژه ای که بسیار جدید و هیجان انگیز است.

Fable: The Journey جدید ترین ساخته ی استودیو، 8 اکتبر عرضه خواهد شد.

منبع

یعنی دیگه پیطر خالی بند، ببخشید نابغه رو نمیبینیم با اون ایده های فوق خفن و انقلابش + لهجه دلنشینش؟:((
اگه بود توی بازی بعدی من بهتون قول میدم میشد یه کاری کرد که به صفحه LCD نگاه کنین و گرسنگیتون بره، یا نیاز جنســـیتون برطرف شه. پیطر میتونست، اما حالا که رفته چی؟:(
شخصا به بازی بعدیش اصلا امیدی ندارم بدون پیطر.

اون که فکر کنم خودش رفت:dمن هم بودم حالم بد می شد انقدر fable می ساختم:-&

من خودم طرفدار FABLE نبودم اما بقیه بازی هاش چرا 100% کلا با FABLE نتونستم ارتباط برقرار کنم .

نمیدونم چرا ولی من یکی از رفتش خیلی راضی و خوشحال شدم !

من فقط نگران B&W هستم وگرنه دوست دارم اینجور سازنده ها بیشتر آزاد باشن که بازی خلاقانه بسازن .

IP جاش امنه :دی.

یعنی IP برای ماکروسافت نیست ؟ یعنی دست مولینیو هستش اگه باشه خداست .

بسیار عالی، فقط امیدوارم پروژه مربوط به اون تیم بزرگ باشه نه اون تیم کوچک :دی رفتن مولینیو هم از یه طرف بده چون واقعا آدم خلاقی هست و مغز متفکر استودیو به حساب می اومد، از یه طرف هم خوبه چون احتمال ورود ایده های جدید، به بازی های آینده Lionhead زیاده. در هر صورت زمان مشخص میکنه رفتنش چه تاثیری روی استودیو میزاره.

من خودم طرفدار FABLE نبودم اما بقیه بازی هاش چرا 100% کلا با FABLE نتونستم ارتباط برقرار کنم .
خب نتوستی دیگه:dمن خودم فن fable هستم اما متاسفانه نتوستم 2 رو بازی کنم:(3 هم که یکم چرت بود:dدیگه فکر می کنم بهتره یک استراحتی به این fable بدن

خب نتوستی دیگه:dمن خودم فن fable هستم اما متاسفانه نتوستم 2 رو بازی کنم:(3 هم که یکم چرت بود:dدیگه فکر می کنم بهتره یک استراحتی به این fable بدن

شماره یکش که برای من و البته به نظر من عالی بود... من که شماره 3 رو بازی نکردم یعنی انقدر افتضاح بود...؟؟:-/:( چه نمره هایی از سایت های معتبر حدودا مگه گرفت یادتونه؟:(

شماره یکش که برای من و البته به نظر من عالی بود... من که شماره 3 رو بازی نکردم یعنی انقدر افتضاح بود...؟؟:-/:( چه نمره هایی از سایت های معتبر حدودا مگه گرفت یادتونه؟:(
متوسط امتیاز نسخه سوم 80 شد که خب تو بازیسنتر افتضاح به حساب میاد :دی

به نظر من شخصیت های مثل مولینیو هیچ سودی برای صنعت گیم ندارن یک ایده مسخره از خودشون رو میکنن و کلی پول وقت روش میگزارن آخرشم میشه مایلو..!

الان یکی دوتا شخصیت دیگه هم هستن که نمیخوام اسم ببرم ولی رسما تو این نسل هیچ کار مثبتی برای صنعت گیم نکردن..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or