Lionel Messi به چهره ی جدید بازی FIFA تبدیل شد

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
EA Sports امروز صبح اعلام کرد که بازیکن Barcelona آقای Lionel Messi هم اکنون چهره ی رسمی و جدید سری بازی های FIFA می باشد.

messi-fifa-street.jpg

Messi از Argentin قبلا چهره ی پوسترها و سری بازی های Pro Evolution Soccer بود ، تا این که امسال Cristiano Ronaldo از Real Madrid جایگزین او شد.آخرین حضور او در معرفی PES 2012 در کنفرانس E3 شرکت Konami بود.

از سال 2005 Wayne Rooney از Manchester United چهره ی این برند (FIFA) بود.

Messi کار خود را با EA با حضور در کاور بازی FIFA Street که مارچ بعدی منتشر خواهد شد ، آغاز خواهد کرد.

EA همچنین تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرد که می توانید در منبع ببینید.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من نمیدونم چرا نمیتونم مسی رو دوست داشته باشم؟:d با اینکه خیلی بازیکن خوبیه ولی اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم:dاز حضورش رو کاور فیفا هم استقبال نمیکنم:d

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
خبر از اين بهتر نميشد....:dايوووووووووول:d
من نمیدونم چرا نمیتونم مسی رو دوست داشته باشم؟:d با اینکه خیلی بازیکن خوبیه ولی اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم:dاز حضورش رو کاور فیفا هم استقبال نمیکنم:d
RVP رو ديدي؟:dاين يه ورژن پيشرفته ترشه:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
واقعا تسلیت میگم این فاجعه بزرگ رو ! ... :|
فک کنید مسی با اون قد 2 وجبیش بشینه رو کاور ! .... با این که از وین رونی هم دل خوشی ندارم ولی باز استایل خوبی داشت ..ولی این :|
ای کاش ویلشر رو میزاشتن ! ...

• Like
Reactions: Hamidreza

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
واقعا تسلیت میگم این فاجعه بزرگ رو ! ... :|
فک کنید مسی با اون قد 2 وجبیش بشینه رو کاور ! .... با این که از وین رونی هم دل خوشی ندارم ولی باز استایل خوبی داشت ..ولی این :|
ای کاش ویلشر رو میزاشتن ! ...
خوب عزیز من چهار پایه میزارن زیر پاش.!:))
ای کاش عکس اوزیلو میزاشتن.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر