Lindsay Lohan از سازندگان بازی GTA V شکایت کرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
این طور که به نظر می رسد، Lindsay Lohan بازیگر و مدل مشهور تصمیم گرفته است تا از شرکت Rockstar شکایت کند. او ادعا می کند که سازندگان بازی از خصوصیات او در بازی GTA V بدون اجازه او استفاده کرده اند.

6cavkh9onxfrhrpe721d.jpg

سال گذشته هم شایعه شده بود که وکیل Lohan به دلیل شباهت او به یکی از شخصیت های بازی به نام Lacey Jonas قصد شکایت از Rockstar را دارد. در ماموریت مربوط به Lacey Jonas در بازی GTA V بازیکنان باید Lacey Jonas را از دست paparazzi( کسانی که از بازیگران و افراد مشهور عکس می گیرند) فراری می دادند.

در یکی از ماموریت های دیگر بازی بازیکنان باید از یک شخصیت که به Lohan شباهت دارد، در the Chateau Marmont عکس می گرفتند و این منطقه همان هتلی است که Lindsay Lohan زمانی در آن جا زندگی می کرده است.
و در آخر، این هنرمند مشهور ادعا می کند که سازندگان بازی از صدا و سبک لباس پوشیدن او در بازی GTA V استفاده کرده اند.

به گزارش Associated Press، طرح شکایت از سازندگان بازی GTA V در روز چهارشنبه در یکی از دادگاه های شهر Manhattan ثبت شده است.

منبع

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
ماموریت مربوط به Lacey Jonas
تازه اول شروع ماموریت یه کار خیلی بد و بی‌تربیتی هم داشت میکرد! :|

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
والا اون دختر که تو لودینگ بازی هست شباهت زیادی به kate upton داره ، اون بره شکایت کنه یه چیزی ، ولی شباهت طرز لباس پوشیدن ؟ :lol::lol:
شباهت که چه عرض کنم خود Kate Uptonـه :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
والا اون دختر که تو لودینگ بازی هست شباهت زیادی به kate upton داره ، اون بره شکایت کنه یه چیزی ، ولی شباهت طرز لباس پوشیدن ؟ :lol::lol:

اون که شباهت نیست خودشه کلا مو نمیزنه هم کلی . فکر کنم راکستار مبلعی داده به kate upton و ازش استفاده کرده
وگرنه صدرصد اونم شکایت میکرد.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
الان منم چیزی تو بازی پیدا کردم که شبیه من بود برم شکایت کنم ؟ :| :D

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
الان منم چیزی تو بازی پیدا کردم که شبیه من بود برم شکایت کنم ؟ :| :D

فکر نمیکنی دیگه این مثال خیلی بیمزه شده :-/
ولی جدا از اینا فکر کنم اگه قیافه این زنرو تو نسخه نسل8ام gta v عوض کنن متاش یه نمره بره بالا :d

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
خوب حالا این همه آدم مجبور بودید یکی شبیه این بسازید؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
لیندسی لوهان تو پول مفت گرفتن شاهکاره
قبلا برای چند تا عکس تو یه مجله (مجله +پسر +بازی)1 میلیون دلار گرفت تو 2012
که تو یه مصاحبش میگفت و میگفت مادر و پدرش از هم جدا شدند خانواده ثروتمندی داشته و از اول تو منهتن بودند
و البوم موسیقیش رو هم بخاطر باباش داده
اما خیلی قیافش بی ریخت شده الان فقط 28 سال سن داره
فکر کنم هوس پول مفت کرده دوباره

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اون Kate Upton نیست :| :D
Shelby Welinder میباشد :D
خیر ، kate upton عست عکس مقایسه ایش تو google هم موجوده
Shelby صورتش لاغره و کلا هیچ شباهتی نداره کاملا کپی برداری از صورت kate upton هست.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
از اينكه اين طرف مي خواد به خاطر شباهتش از *R شكايت كنه چي شد كه رسيديم به اينكه Kate Upton شبيه Shelby Welinder ـه؟! :d داريد ايجاد روحيه ميكنيد كه اين دو نفرم براي شكايت از *R دست به كار بشن؟! :d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
البته اگه قرار به شکایت باشه که کلی شرکت و celebrity میتونن شکایت کنن یجورایی. :D چون کلا دنیای GTA پر از اینجور الهام گیری ها و رفرنس هاست. در مورد شرکت ها که میشه گفت تمامی شرکت هاو کمپانیها براساس نمونه هایی واقعی شون ساخته شدن. Panoramic، Redwood Cigarettes و یا Sprunk که به ترتیب از روی Panasonic، Marlboro و Sprite الهام گیری شدن.
دیگه گل سرسبدشون Lifeinvader و Jay Norris هست که از روی FB و مارک زاکربرگ (ترکیبی از زاکربرگ و استیو جابز) خلق شده. :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر