Multi Platform Like a Dragon: Infinite Wealth

iw.JPG

سازنده: RGG Studio
ناشر: Sega
سبک: Open World , RPG
پلتفرم: PC و پلتفرم های نسل 8 و 9
تاریخ عرضه: 24 ژوئن 2024

"ثروت بی نهایت"

سری یاکوزا بار دیگر و اینبار با نام اصلی و ژاپنی خود Like a dragon باز میگردد
infinite wealth ادامه ای مستقیم yakuza: like a dragon است که برای اولین بار مبارزات سری را به سمت نوبتی شدن برد.

پس از ملاقات با دوستی قدیمی کاسوکا ایچیبان متوجه احتمال زنده بودن مادرش آکانه کیشیدا شده و به همراه دوستانش برای پرده برداری از این راز به سرفی در هاوایی میرود, جایی که به عنوان محل زندگی مادرش توصیف شده, و در بین راه در حالی که شخصیت قسمت های قبل یعنی کازوما کیریو با سرطان دست و پنجه نرم میکند در حال تلاش برای کمک به ایچی بان است, اما آیا داستان بزرگتری پشت این ماجراجویی است؟

گیم پلی این نسخه شباهت زیادی با قسمت هفتم سری دارد, پلیر کنترل ایچیبان, کیریو و اعضای گروهشان را در دست گرفته و در دو محیط با نام های ایسه زاکی ایجینچو در یوکوهامای ژاپن, و برای اولین بار در سری هانالولو در ایالات متحده به گشت و گذار میپردازند.
کمبت بازی مانند نسخه قبل به صورت نوبتی یا turn based بوده, با این تفاوت که اینبار عمق بیشتری دارد, کلاس بندی های بازی "شغل" نام داشته که هر شخصیت میتواند سکس را برای خودش انتخاب کند, برای مثال کیریو "شغل" منحصر بفرد خود را داشته که به پلیر اجازه کنترل real time و موقت او را میدهد که میتوانید درش مانند نسخه ای قدیمی سری مبارزه کنید.

مینی گیم های محبوب و قدیمی مثل کاریوکوی, دارت و ماجانگ در این نسخه به همراه مینی گیم های جدید همچون Crazy Delivery, که از روی عنوان قدیمی سگا یعنی Crazy taxi ساخته شده با این تفاوت که دوچرخه دارد, Sujimon Battle, پارودی ای از پوکمون و Miss Match, اپ قرار گذاشتن برای کاسوکا در این نسخه وجود دارند.
همچنین فعالیت فرعی ای به نام Happy Resort DonDoko Island, به کاسوکا اجازه مدیریت جزیره خودش را میدهد.

اینفینیت ولف در تاریخ 24 ژوئن برای تمامی پلتفرم ها بجز سوییچ عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
فکر کنم تا کیریو نکشن راضی نمیشن سرطان داره و پیر شده
همون موقع که گفته بودن "کیریو جان ویک ژاپن" فهمیدم که میخوان بدوشنش و کار به اینجا میکشه
ولی بنظرم جرئت کشتنش رو ندارن, آخرش یه پایان خوب بهش میدن که البته تا الان هزار بار باید اینکار رو میکردن.

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
پریویوها خیلی مثبت بودن و میگن بزرگترین و جاه طلبانه ترین عنوان کل سری هست.

7 را من تازه تموم کردم و به نظرم بعد 0 بهترین نسخه سری بود. اینو من هرچی دیدم تا الان به نظر میاد یک لول بهتر از 7 باشه.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
دوستان کسی اطلاع داره این بازی کی برای خرید میاد رو استیم؟ اکثر ریجن هایی که ارزون هستن قیمت نخورده، ممکنه اصلا واسه ریجن های ارزون ندن؟
تو آینده نزدیک تنها گیمی هست که منتظرشم. همه گیمای سری هم نشستم بازی کردم کاملا آماده. طبق چیزی که تو گیدن و ۷ دیدیم ، RGG رو دور هست شدید.

• Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
فعلا با وضعیت فعلی یا باید صبر کنم توی تخفیفات بهاری استیم بگیرمش یا امید به کرک شدن بازی داشته باشم یا اینکه زودتر روی گیم پس عرضه بشه

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
دوستان کسی اطلاع داره این بازی کی برای خرید میاد رو استیم؟ اکثر ریجن هایی که ارزون هستن قیمت نخورده، ممکنه اصلا واسه ریجن های ارزون ندن؟
تو آینده نزدیک تنها گیمی هست که منتظرشم. همه گیمای سری هم نشستم بازی کردم کاملا آماده. طبق چیزی که تو گیدن و ۷ دیدیم ، RGG رو دور هست شدید.
فکر نکنم زودتر زمان عرضه بازی قیمت بخوره .ایشین و گیدن هم تازمان عرضه قیمت نخوردن . از طرفی امیدی هم به ارزونتر بودن بازی روی ریجن های ارزون نداشته باش سگا معمولا قیمت بازی هاش مخصوصا پرسونا و سری یاکوزا توی همه ریجن ها یک جور هستش همین تخفیف زمستانه استیم توی ریجن ترکیه می خواستم لاست جاجمنت بگیرم که 50 درصد تخفیف خورده بود شده 29.99 بعد دیدم استریت فایتر 6 با 40 درصد تخفیف 1 دلار ارزونتره بیخیالش شدم تا وقتی که 80 درصد تخفیف بخوره.یعنی بازی 2 سال پیش سگا از بازی امسال کاپکام قیمتش بیشتره این خیلی زور داره.ولی صبر برای یاکوزا 8 خیلی سخته اگه تخفیف 20 درصدی توی بهار بخوره میگیرمش اگه قبلش بیاد روی گیم پس اول روی گیم پس میرم بعد سال بعد با تخفیف بیشتر استیم بازی می خرم

• Like
Reactions: pvt.miller

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
فکر نکنم زودتر زمان عرضه بازی قیمت بخوره .ایشین و گیدن هم تازمان عرضه قیمت نخوردن . از طرفی امیدی هم به ارزونتر بودن بازی روی ریجن های ارزون نداشته باش سگا معمولا قیمت بازی هاش مخصوصا پرسونا و سری یاکوزا توی همه ریجن ها یک جور هستش همین تخفیف زمستانه استیم توی ریجن ترکیه می خواستم لاست جاجمنت بگیرم که 50 درصد تخفیف خورده بود شده 29.99 بعد دیدم استریت فایتر 6 با 40 درصد تخفیف 1 دلار ارزونتره بیخیالش شدم تا وقتی که 80 درصد تخفیف بخوره.یعنی بازی 2 سال پیش سگا از بازی امسال کاپکام قیمتش بیشتره این خیلی زور داره.ولی صبر برای یاکوزا 8 خیلی سخته اگه تخفیف 20 درصدی توی بهار بخوره میگیرمش اگه قبلش بیاد روی گیم پس اول روی گیم پس میرم بعد سال بعد با تخفیف بیشتر استیم بازی می خرم
من حقیقتا تا حالا هیچ کدوم از گیمای سری رو غیر از ۷ نخریدم،همرو رو گیم پس رفتم، احساس دین دارم به استدیو :D IW هم که همه جوره عالی به نظر میاد، خبرش هم اومد که رو گیم پس نمیارن فعلا، گیم دیگه ای هم نمیاد حالا حالا ها واسه همین گفتم بگیرم بشینم پاش.

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,995
نام
نـــــــویـــــــــد
طی یک حرکت احمقانه، اومدن NG+ رو گذاشتن تو نسخه‌ی دیلاکس که ۱۵$ هم گرونتره. خیلی حرکت عجیبیه چون همین الانشم اکثریت قاطع، سراغ NG+ نمیرن چون خود بازی اینقدر طولانیه و محتوا هم داره که پلیر تو همون دور اول به طور کامل اشباع میشه. اصن نیاز نبود اینطوری خودشونو خراب کنن!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
طی یک حرکت احمقانه، اومدن NG+ رو گذاشتن تو نسخه‌ی دیلاکس که ۱۵$ هم گرونتره. خیلی حرکت عجیبیه چون همین الانشم اکثریت قاطع، سراغ NG+ نمیرن چون خود بازی اینقدر طولانیه و محتوا هم داره که پلیر تو همون دور اول به طور کامل اشباع میشه. اصن نیاز نبود اینطوری خودشونو خراب کنن!

گمونم احساس میکنن ما به Infinite Wealth دسترسی داریم 😂

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
متاسفانه بازی هنوز رو ریجن های ارزون استیم لیست نشده:!! من یه سری تحقیق کردم فکر کنم اکانت ایکس باکس و مايکروسافت استور مشترک باشه و اگر اکانت ایکس باکس رو بخرم بشه رو پیسی استفاده کرد،اگه بشه عالیه چون خیلی به صرفه میشه. به همین منظور اگر از بچه ها کسی هست که میخواد بازی رو برای ایکس باکس خريداری کنه لطفا به من اطلاع بده که هماهنگ کنیم تست کنیم ببینم میشه اکانت ایکس باکس رو برای پیسی استفاده کرد یا خیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر