Lightning Returns: Final Fantasy XIII | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
الان اومدم فن های اصیل FF رو به آرامش دعوت کنم و عکساش رو بزارم،که ماکان زودتر اومد :-"
ماکان تو رو هم به آرامش دعوت میکنم! اصلا فرض کن این بازی وحود نداره:-"

یه تریلر هم ازش هست...که به خاطر آرامش اعصاب و روانتون نمیزارمش:-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
گندشو در آوردن اینا! ان باستر سورد رو عزیزانی چون آنجیل و زک و کلود دست گرفتن!:D یعنی این عوضیا برای فروش دارن تر میزنن تو همه چیز! بخدا یه حساب باز کنن بگن 60 دلار نفری بدید تا این بازی رو شیف دیلیت کنیم بیشتر گیرشون میاد!‌من حاضرم بجای خرید بازی پول بدم تا منتشر نشه! از لوگو بازی بگیر تا گیم پلی و اتمسفر و داستان، با قیف ریدن بهش!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
هتک حرمت اسکوئر به اینجا محدود نشده :D :

94211361462164631172.jpg

لباس Locke از FFVI :| :| :|

22512362886062127929.jpg

این توهین به آواتارم رو بر نمی تابم و اسکوئر رو مرتد اعلام می کنم! :D

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
5e5526a360b0.jpg

:| :| :|

خدایا خداوندا آخه آدم با هرکسی و هرچیزی که شوخی نمیکنه!:| عاقا این باستر سورد رو بگیرید از دست این نکبت! خاک بر سر این SE! یعنی این عکس رو گذاشته تمام کامنت هایی که براش گذاشتن فحشه و دری وریه!

cloud : Not Interested

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
خب...یه خبر خوب دارم...یه جورایی...:-"
حداقل Caius هست توی بازی...با Lumina خیلی ترکیب خوبی میشن:-"

و یه خبر...خبر که نه...عکس فرا تر از ridiculous ...

با وجود تمام علاقه ای که به این کاراکتر دارم:...facepalm
پ.ن:دمش بهش میاد:d

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
آقا یک سوال :
من کلا بخوام یک سوپر فن فاینال فانتزی بشم و همه چیو دربارش بدونم از کجا باید شروع کنم ؟ هم بازی هم انیمشین ها کتاب و ...

ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید .

PS3 و PSV دارم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
پک DLC جدید به نام Vajra Bodhisattva :

Vajra Bodhisattva (Costume) – The armor of a wise ruler who honored the heavens and loved his nation, and stuck to the ways of benevolence in a world of wars.

Treasury Palace (Weapon) – Forged as a prayer to the Gods, it was once the cross-shaped lance of a ferocious monk unparalleled in spearmanship.

Warrior’s Return (Shield) – A robust shield covered with a rivet of steel, it is said that it could deflect even a knight’s assault.

پک DLC دوم با نام Fushikaden :

Fushikaden (Costume) – Fighting as though in a graceful dance, the flowers of a turbulent time fly as you battle in a noble woman’s armor.
Direct Heart Shadow (Weapon) – Standing to face the invaders, protect the nation to the end with the sword of a noble woman.
Charming Folding Screen (Shield) – Like an ancient song composed of a dream-like spectacle, this is a brilliant shield.

کوبوندن این بازی بدون احسان کیف نمی ده! :-<

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
دو سه تا شات جدید اومده. آدم اصلا کهیر میزنه وقتی گرافیک محیط رو می بینه.:|
ترکانده SE! محیط وحشتناک افتضاحست. یاده گرافیک FF7 خدا بیامرز افتادم.:d
یک چیزی تو مایه های بین نسل ps1 و ps2 هستش!:| فکر میکردم درست میشه دیگه، گرافیک FFX ده سال پیش از این بیشتره! و این دیگه درست نمیشه!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر