Lightning در Lightning Returns: FF XIII تنها خواهد بود

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
با اینکه تصور یک Final Fantasy بدون شخصیت های قابل بازی زیاد و یاران همراه سخت به نظر می رسد، اما این اتفاق در Lightning Returns: Final Fantasy XIII خواهد افتاد. در Lightning Returns: Final Fantasy XIII فقط لایتنینگ (شخصیت اصلی سری FF XIII) قابل بازی بوده و در بیشتر لحظات بازی تنها خواهد بود.

ezhq4k396xg5biuoae.jpg

بنا بر اطلاعاتی که در یک دفترچه در جدید ترین شماره مجله فامیتسو منتشر شده، با اینکه تعداد شخصیت های قبل بازی کاهش یافته است، اما در طول بازی بازی کنندگان همچنان حس خواهند کرد که در حال بازی کردن با یک مجموعه (Party) چند کاراکتری هستند. در این دفترچه اطلاعاتی از گیم پلی بازی نیز منتشر شده است. مشابه سیستم Role (نقش) در FF XIII و FF XIII-2، سیستمی به نام Style در بازی وجود دارد که در میانه نبرد می توان آن را تغییر داد. هر Style شامل اسلحه، سپر و وساییل جانبی می شود. به نظر می رسد هدف این سیستم، ارائه دادن امکان ایجاد تغییرات در ظاهر و عملکرد لایتنینگ در بازی باشد.

منبع 1
منبع2

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سیستمی به نام Style در بازی وجود دارد که در میانه نبرد می توان آن را تغییر داد.
بی دلیل منو یاد Style های DMC3 انداخت! :D ربطی هم ندارن حالا. :D

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
خب...اخرین باری که اطلاعات فامیتسو رو خوندم فقط همین قدر نبود:-"
هر کی حوصله داره این اطلاعات کامله:
+گفتن بازی هنوز 30 درصد کامله...سپتامبر هم گفته بودن بازی فقط 30 درصد کامل شده..الان چیزی که من دارم بهش فکر می کنم اینه که توی سه ماه تیم LR نشسته بودن همدیگه رو نگاه می کردن؟:|
+دقت دارین یک سری اطلاعات از بازی توی سپتامبر بیرون دادن بعد الان همون اطلاعات رو دارن همینجور تکرار میکنن؟:|:|:|
tnQ بابت خبر

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
همچنین بهترین بخشش گفتن این بازی مثل xiiii-2 نیست که dlc داشته باشه و dlc نداره.
حالا باید دید چی میشه.....من که از این بازی خوشم آمده.:d

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
جالبه بازی‌هایی که Party داشتند و اصل گیم پلیشون روی اون سوار بود دارن یکنفره میشن، بعد بازی‌هایی مثل سبک Horror که باید یکنفره باشین دارن چندنفره میشن!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
بنظر من عالی شد که که پارتی دیگه نیست چون الان راحت تر میتونن مانور بدن روی شخصیت پردازی لایتنینگ عزیز و راحت تر میتونیم باهاش ارتباط برقرار کنیم {شخصیتی} و بهتر شده بنظر من بازی کاملی میشه و

همچنین ممنون از خبر عالیه منتظرشم کنترل ندارم هیجان زده شده ام ولی به هرحال همون که سیستمش زیاد عوض نشده و DLC نداره عالیه !!

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر