Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
Episode 3 , 4
اقعا این دوقسمت عالی بودن یعنی من هر چی تعریف کنم از این بازی کمه یه حس بینظیر و فوق العاده ای به من میده این بازی هر سکانس و دیالوگ هاش و هر دفعه زمانُ برمیگردونم عقب و دیالوگ ها و اتفاقاتُ تغییر میدم هیجان بازی برام بیشتر میشه و اصلا یک لحظه هم خسته کننده نشده برام.یکی از لذت بخش ترین جاهای بازی زمانیکه مکس یه جایی میشینه و به اتفاقاتی که افتاده فکر میکنه و زاویه دوربین و موزیک لایت این سکانس ها با روح و روان آدم بازی میکنه.:x

قسمت 3 خیلی قوی بود و واقعا شروع و پایان حرفه ای و شوکه کننده ای داشت.اون لحظاتی که برمیگشتیم به عقب و بابای کلوییُ نجات بدیم واقعا فوق العاده بود و هیجان خاصی داشت.و معلوم شد هر کاری کنیم نمیشه کارای طبیعیتُ کامل تغییر داد و صدمه دیدن کلویی خیلی شوکه کننده بود.

قسمت 4 یکم روند کندتری داشت ولی اون مواقعی که کلویی قطع نخاع شده بود واقعا غم انگیز بود و وقتی وارد اتاقش میشدی از نظر احساسی خیلی برام سنگین بود و واقعا بدون هیچ زیاده روی و شلوغ بازی احساسات گیمرُ تحت تاثیر قرار میداد که این زیبایی بینظیر این بازیُ نشون میده و موقعی که قبول کردم کلوییُ کارشو تموم کنم واقعا سخت بود.:((خوشبختانه بعدش زنده شد)
این معماها و هیجان حل کردنشون واقعا جالب و متفوات بود خیلی حال کردم با این بخش , این Dark Room و عکسای Kate , Rachel خیلی عجیب و ناراحت کننده بود ولی یه جورایی برام معلوم شده بود Nathen بعد اون کتک خوردنش از دست Warren نمیتونه این کارای وحشتناکُ انجام بده ولی به ذهنم Mr.Jefferson هیچ جوره نمیرسید و واقعا کارش درست بود تو این قضیه.
اون بخشی هم که با Frank سروکله میزدیم آخرش نتونستم بدون صدمه زدن ازش اطلاعات بگیرم :D ولی خیلی جالب و باحال بود.
نکته منفی این قسمتم این بود همش دنبال Nathan بودیم که یکم رو اعصاب بود و Max هم بعضی اوقات خیلی عجیب میشد رفتارش .
و Vortex Club عالی بود چه آهنگ های ریمیکسی گذاشته بودن حال کردین باو.:D

امیدورام قسمت آخر یه پایان بندی ردیف و عالی ببینیم و لذت ببریم.
یکی از بهترین بازی های این نسل بوده که تجربه کردم بنظرم از TWD قویتره تو این سبک.
دم دوستانم گرم تو ص های قبل اطلاعاتشون عالی بود حال کردم واقعا این بحث حیوانات و آهو:ریچل خیلی جالب بود برام.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
خوب بعد از چند روز فراموشی و تنبلی و کمبود وقت و دیشب هم ترکیدن سایت موقع ارسال پست! :d بالاخره میخوام این ویدیو رو بزارم! :d
حجمی نداره،ولی مثل خوده بازی حس خوبی میده! :x ویدیو رو هم خود استودیو سازنده آپ کرده و در مورد خوده استودیو و بازی هست! حتما ببینید! :d

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
بالاترم گفتن البته! ولی :-"

7erld6izk0pjn1o3ju08.png

از یک طرف صبر کردنش سخته،از اونطرف فکره اینکه بازی تموم میشه سخته! :((
بسی غمگینم!! :(( :((

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
خوب تاریخ انتشار هم که مشخض شد.البته فکر می کنم یه تاریخی همینجوری قبلا شنیده بودم میگفت قسمت آخر 28-29 سپتامبر عرضه میشه.که خب سه هفته با این تاریخ فاصله داره!
غیر از این،همونطور که میدونید(شاید هم نمی دونید:d) Golden joystick award 2015 در راهه و کلا انتخاب های بهترین بازی ها تو هر سبک بر اساس رای ملت مشخص می شه.
کلا 21 قسمت داره که LIS توی 6 تاش نامزد شده.وقتی رای بدید هم یه کوپن تخفیف Bioshock infinite میده که قیمت بازی رو به 1 دلار کاهش میده!
اینم لینک:Golden Joystick Award 2015
این یه ماهو چه جوری صبر کنیم؟:((

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
بالاترم گفتن البته! ولی :-"

7erld6izk0pjn1o3ju08.png

از یک طرف صبر کردنش سخته،از اونطرف فکره اینکه بازی تموم میشه سخته! :((
بسی غمگینم!! :(( :((

خب از یک طرف هم میتونیم امیدوار باشیم فصل بعدی تایید بشه یا برن سراغ یه بازی دیگه تو همین سبک. خلاصه با موفقیت هایی که بدست اوردن بعیده بیخیال ادامه این مسیر بشن:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
خب از یک طرف هم میتونیم امیدوار باشیم فصل بعدی تایید بشه یا برن سراغ یه بازی دیگه تو همین سبک. خلاصه با موفقیت هایی که بدست اوردن بعیده بیخیال ادامه این مسیر بشن:d

فصل بعدی تقرییا تایید شده:-"
و گفتن البته ربطی به مکس و دوستان نخواهد داشت و کاملا جدید خواهد بود :D

اما خوب...مکس:(

اینم یادم رفت بگم که دیروز، 21 سپتامبر، تولده مکس بود! :x :x :x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
0y3k07wdjp2hw3yro21b.png

انگار نه انگار بازی 4 روز دیگه میاد و تا حالا 5تا تیزر آپ کردن! :-" این چه وضع تاپیکه! :| :d

البته من هیچکدوم رو ندیدم! :-" ولی خوب...یه روز در میون Notificationـش میاد و اشک من رو در میاره :(( :D

به هر حال :
Life is Strange Finale - Storm Hits In 13 Days - Teaser #1
watch?v=1-tqOIs3l50

Life is Strange Finale - Storm Hits In 11 Days - Teaser #2
watch?v=VWjOggQFRL8

Life is Strange Finale - Storm Hits In 9 Days - Teaser #3
watch?v=GpCnbnn50WM

Life is Strange Finale - Storm Hits In 7 Days - Teaser #4
watch?v=6SAf7WH-ku8

Life is Strange Finale - Storm Hits In 5 Days - Teaser #5
watch?v=PFRhJxHKccc

و این فن آرت هم خداست! :x Lock Screen فعلی موبایلم :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
اقا اینطوری که شما حرف از اسپویل زدین من ترسیدم تریلر ببینم. فقط بی زحمت بگید سبکش مثل heavy rain ایناست؟
آره همون سبک هاست! :d
اما در مقایسه با کارهای Tt تاثیر انتخاب ها بیشتره،بازی هم اونقدر خطی نیست که تقریبا فقط به انتخاب دیالوگ ها ختم بشه :D

این تریلر رو ببین :
watch?v=jloyb3n9FPQ
اسپویل و اینا هم نداره! تریلر معرفیه بازیه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر