Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
Life is Strange | PS4

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
کسی تریلر نگاه کرد؟:d
به نظر من که بازی جالبی به نظر میرسه و کلا داستان و فضای جالبی داره (من خوشم اومد:d )
البته اون آخر تریلر رفت تو فضای Alan Wake :|:d
نظرات سایت های معروف درباره بازی:

ff3o8kmd6oy1umg6ww10.png
wymxh3whoob59ipf069l.png
4urtn9soqc9x1bjcgid2.png
4myggensu1fyo3a0lzhh.png

4906jco0uheabgmtw37f.png

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
Remember Me که واقعا بازی خوب و خوش ساختی بود خیلی لذت بردم ازش. اینم تو کانسپت خیلی شبیه به RM هست! شخصیت دختر، دستکاری زمان و ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بازی در روز عرضه یک نسخه دمو داره که شامل 20 دقیقه اول بازی میشه.
یک ویدیو هم Eurogamer قرار داده که مربوط به 20 دقیقه نسخه دمو بازی
Let's Play the Life is Strange demo - Eurogamer

پ.ن: من ویدیو نسخه دمو کامل نگاه کردم و خب بازی برای من Day One :d.
کلا فضا و اتمسفر بازی یک حالت خاص و خوبی داره.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بازی در روز عرضه یک نسخه دمو داره که شامل 20 دقیقه اول بازی میشه.
یک ویدیو هم Eurogamer قرار داده که مربوط به 20 دقیقه نسخه دمو بازی
Let's Play the Life is Strange demo - Eurogamer

پ.ن: من ویدیو نسخه دمو کامل نگاه کردم و خب بازی برای من Day One :d.
کلا فضا و اتمسفر بازی یک حالت خاص و خوبی داره.
این 20 دیقه واقعا عالی بود, توی 5 دیقه ی اول مخ منم زد :d حتی یه جورایی حس بازیای کیج رو داد بهم. :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
استور به شکل عجیبی قاطی کرده بود و Life is Strange برای چند دقیقه قرار داد (قبل از عرضه رسمی) :d
منم معطلش نکردم و سری دست به کار شدم و بازی گرفتم:bighug:
بازی کردم، میام توضیح میدم :d

ویرایش: بازی دوباره تو Store قرار گرفت.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
بهرام جان بی صبرانه منتظر اطلاعاتیم .........
استور به شکل عجیبی قاطی کرده بود و Life is Strange برای چند دقیقه قرار داد (قبل از عرضه رسمی) :d
منم معطلش نکردم و سری دست به کار شدم و بازی گرفتم:bighug:
بازی کردم، میام توضیح میدم :d

ویرایش: بازی دوباره تو Store قرار گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر