Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تاثیرگذارترین اپیزود تو کل دو سری LIS بنظرم اپیزود Farewell بود که فقط تو نسخه Deluxe میشه بازیش کرد
آخرش اشکم در اومد :(:((
عشق بین کلویی و پدرش اینقدر زیاد بود که من تازه درک کردم چرا با اون مردک ناپدریش هیچ جوره کنار نمیومد
پدر کلویی به معنی واقعی کلمه پرفکت بوده از هر نظر

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ولی صدا پیشه مکس عوض شده جالب نیست به من که حال نداد2 سال تو سن چیزی عوض نمیکنه
صدا پیشه مکس که عوض نشده ! صدا پیشه کلویی عوض شده بود تو خود بازی اصلی اونم به خاطر اعتصاب صنف صدا گذار ها برا کم بودن دستمزد بازیگرا که خوب Ashly Burch صدا گزار کلویی هم عضو این صنف بود و مجبور شد صدا گزاری نکنه که خوب بعد بر طرف شدن اعتصاب تو اپیزود Farewell دوباره در کنار Hannah Telle صدا گزار مکس واسه صدا گزاری کلویی برگشت ....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یک تناقض عجیب وجود داره بین ارتباط بین مکس و کلویی در LIS نسخه اول اپبزود اول و چیزی که تو Farewell نشون میده

تو اپیزود Farewell درباره بچگی و دوستی نزدیک مکس و کلویی روایت میشه یعنی این دو نفر بشدت یکدیگر را میشناسند ولی تو LIS نسخه اول اپبزود اول وقتی مکس تو خواب یا هر چیز دیگه میبینه که نیتن داره به کلویی شلیک میکنه و یک دفعه از خواب میپره نمیگه : ای وای به کلویی شلیک کرد میگه : He shot that Poor Girl - که انگار اصلا کلویی رو نمیشناسه حتی وقتی میره نجاتش بده بازم کلویی رو به نام تو ذهنش خطاب نمیکنه

خیلی عجیبه

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
یک تناقض عجیب وجود داره بین ارتباط بین مکس و کلویی در LIS نسخه اول اپبزود اول و چیزی که تو Farewell نشون میده

تو اپیزود Farewell درباره بچگی و دوستی نزدیک مکس و کلویی روایت میشه یعنی این دو نفر بشدت یکدیگر را میشناسند ولی تو LIS نسخه اول اپبزود اول وقتی مکس تو خواب یا هر چیز دیگه میبینه که نیتن داره به کلویی شلیک میکنه و یک دفعه از خواب میپره نمیگه : ای وای به کلویی شلیک کرد میگه : He shot that Poor Girl - که انگار اصلا کلویی رو نمیشناسه حتی وقتی میره نجاتش بده بازم کلویی رو به نام تو ذهنش خطاب نمیکنه

خیلی عجیبه
تا جایی که یادمه اگر اشتباه نکنم چون ظاهر کلویی نسبت به زمانی که میشناختش خیلی تفاوت کرده بود و اون لحظه نفهمیده کی هست. بعدا صحبت میکنن در موردش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

خیلی عجیبه
البته زیاد تناقضی حساب نمیشه شما نگاه کن ریخت و قیافه کلویی رو تو اپیزود Farewell بعد مقایسش کن با ریخت و قیافه اصلی کلویی اون پانک استایل شدنش اون تتوهاش همگی در نگاه اول که چه عرض کنم در یـ نیم نگاه اونم لحظه حساس و استرس زای شلیک خو هرکس باشه بعد چند سال اونم با این حجم از تغییرات توی اون شرایط نمیتونه دوستش رو کامل تشخیص بده! البته اگه قشنگ بگردی بین دوتا سری میتونی یک سری تناقض ریز پیدا کنی که خوب نمیشه زیاد ازشون ایراد گرفت بالاخره دوتا استدیوی متفاوت با فاصله چند ساله بازی رو ساحتن !
مثلا تو فصل اول کلویی درمیاد به مکس میگه تو بدون اطلاع ول کردی رفتی ولی خو تو اپیزود فرعی نه تنها بهش میگه اخر کار بلکه خود کلویی قبلا از پدر مادرش شنیده که خانواده مکس داره نقل مکان میکنه

==================

44d2_dbec5_rwkaexlgb.jpg

هر وقت اسم بازی میاد دوباره هوسی میشم برم از اول بشینم بازیش کنم لامصب ول نمیکنه :-SS

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
KiLL3R/4/Ev3r@ . [URL='http://forum.bazicenter.com/members/47853/']@Amin 47[/URL]

شما اینطور فکر میکنین مشکلی نیست ، حرف شما متین
ولی من فکر میکنم نویسنده نمیخواسته سریع کلویی رو معرفی کنه

---------------------------------------------------------

نمیدونم این تصویر رو قبلا قرار دادین یا نه
ولی من هر وقت نگاش میکنم غم تموم وجودم رو میگیره :((

Da6RDdmXUAAtqTw.jpg large.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
q8yp_screenshot-twitter.com-2018.05.10-17-03-23.png

Afterlaughs یکی از 100 ها نفری که روی FanArt های بازی کار میکرد اکانت رسمی بازی هم ارادت خاصی بهش داشت حالا اینجوری ازش حمایت کرده خودش هم خیلی خوش حال شده اینم کاراش که قبلا اینجا بچه ها گذاشته بودن :

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آخه چجوری یه بازی می‌تونه این‌قدر خوب باشه، فراتر از هر بازی که تو این چند سال بازی کردم، یه سر و گردن از نسخه اول بهتر، با وجود این‌که نسخه اول هم خودش از اکثر بازی‌های دیگه سر بود، عشقه کلویی، عشق، الان می‌فهمم که چه اشتباه مسخره‌ای کردم با اون انتخاب پایان بازی نسخه اول، یه تار موی کلویی فدای کل آرکدیا بی!!:((:((:((:((
پ.ن: چرا باید اون صحنه رو آخر بازی نشون بدن، به خدا ما قلبمون ضعیفه طاقت این چیزا رو نداریم، کاش میذاشتن فراموش کنیم چه بر سر ریچل میاد!
:(

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
بخاطر یه سری مشکلات تازه موفق به انجام این بازی شدم و دیشب هم بازی رو تموم کردم:(
یعنی به جرئت میتونم بگم یکی از خاص ترین و یونیک ترین بازی های تاریخه.داستان و اتمسفر بینظیر و شخصیت های بیادماندنی که تا آخر عمر آدم فراموشش نمیشه
این بازی اگه نگم بهترین ولی واقعا یکی از بهترین بازیهایی هستش که تو 28 سال عمری که کردم انجام دادم8->و جزء معدود بازیهایی هست که تونست اشک منو دربیاره اون صحنه چاقو خوردن ریچل و گریه های کلوئی:((پایانشم که دیگه نگم براتون اون 17تا میس کال و آغاز دوباره ی تنهایی کلوئی :((آخر اپیزود farewell که دیگه نگم براتون:((من شخصیت محبوبم تو این سری مکس بود ولی با این بازی واقعا نظرم عوض شد و الان کلوئی رو خیلی دوست دارم و احساس همذات پنداری شدیدی هم باهاش کردم اون تنهایی وحشتناک و مکسی که دیگه حتی جواب پیاماش هم نمیداد:((
بازی رو ساعت 3صبح تموم کردم شاید براتون خنده دار باشه ولی بعد از تموم شدن با بغض و یه حال خراب رفتم پشت بوم یه نخ سیگار روشن کردم بیاد اون صحنه پایانی بازی و تنهایی های کلوئی:((
دوستان عزیز کسی آهنگی که تو منو پخش میشه رو داره برام آپلود کنه؟ساندترک های بازی رو گرفتم تو نت ولی اون آهنگ آرام بخش منو رو میخوام تنها چیزی که میتونه آرومم کنه اون آهنگه فقط

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
پ.ن: چرا باید اون صحنه رو آخر بازی نشون بدن، به خدا ما قلبمون ضعیفه طاقت این چیزا رو نداریم، کاش میذاشتن فراموش کنیم چه بر سر ریچل میاد!
:(
اتفاقا با اون چیزایی از ریچل نشون دادن زیاد تفاوتی با افرادی مثل جفرسون نداشت. :D خیلی هم از بلایی که سرش اومد لذت بردیم. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر