Life is Strange 2

f8gf_88.png

ilj_jadid2.png
Update #1
new Life is Strange game که با نام های Life is Strange 2 و Life is Strange Season 2 فعلا میشناسیمش توسط سه تن از اعضای اصلی تیم سازنده نسخه ی یکم بازی در تاریخ 18 می 2017 طی یک ویدئو که بر روی سایت اصلی استدیوی Dontnod قرار گرفت معرفی شد . در ویدئو بازی با نام "a new Life is Strange game" معرفی شد و تاید شد که تیم سازنده بازی از بعد از انتشار نسخه ی Limited Edition در فبریه 2016 در حال کار بر روی قسمت جدید بازی هستش
Update #2
اقای Jean-Luc Cano نویسنده ارشد بازی در تاریخ July 10th, 2017 در پادکستی اعلام کرد که بازی در سال 2018 منتشر خواهد شد و همچنین کار موشن کپچر بازی در ماه اگوست 2017 اغاز خواهد شد ....
Update #3
بازی با جدیدترین موتور گرافیکی UE ساخته خواهد شد
Update #4
دموی قسمت دوم بازی با نام The Awesome Adventures of Captain Spirit هم اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم های مقصد در دسترس هستش
Update #5
بازی رسما با نام Life is Strange 2 در قالب 5 اپیزود معرفی شد اولین اپیزود بازی در تاریخ 27 September برابر با 5 مهر امسال منتشر خواهد شد
Update #6
تیزر تریلر بازی منتشر شد میتونید از اینجا تماشاـش کنید . تریلر و اطلاعات کامل 20 اگوست منتشر میشه
Update #7
کاراکترهای اصلی عنوان Life is Strange 2 دو برادر با نام Sean و Daniel هستند که اولی 16 ساله و دومی 9 ساله است. دو برادر یک زندگی نسبتا معمولی در سیاتل، ایالت واشنگتن دارند. به دنبال یه اتفاق تراژیک، زندگی آن‌ها برای همیشه عوض می‌شود. حالا در حال فرار از دست پلیس هستند و با جدایی و رفتن به زندان تهدید می‌شوند. کاراکتر Sean تصمیم می‌گیرد تا برادر کوچک‌ترش را ببرد و به دنبال زندگی بهتر در خانه خانوداگی‌شان در شهر پورتو لوبوس مکزیک هستند. زندگی در جاده دشوار و خطرناک است و برادرها با انواع چالش‌ها روبرو می‌شوند، همان‌طور که شجاعانه سفری را به عهده می‌گیرند که رابطه برادری را می‌سنجد. با بازی کردن در نقش Sean، شما باید تصمیم‌های دشواری بگیرید که می‌توانید از یک عنوان Life is Strange انتظار داشته باشید و شما باید با عواقب کارهای‌تان زندگی کنید. این بار این عنوان بر روی برادری در کنار راهنمایی و تعلیم دادن برادر کوچک‌تر شما تمرکز می‌کند، در حالی که همزمان در حال رسیدن به سن بالغ شدن هستید. همانند بقیه عناوین در این مجموعه، عنوان Life is Strange 2 با مسائل متعددی روبرو خواهد شد که همه ما می‌توانیم آن را شناسایی کنیم و همین باعث وضع دشوار اخلاقی و نیاز به جستجوی زیاد روح می‌شود. این تم‌ها به صورت قدرتمند متحد می‌شوند، در راهی که کاراکتر Daniel پروش می‌يابد و بستگی دارد به درس‌هایی که شما به او یاد می‌دهید و الگویی که شما تصمیم می‌گیرید باشید. ما همچنین هیجان زده هستیم که تایید کنیم عنوان Life is Strange 2 شامل یک قدرت جدید می‌شود. چه چیزی است و چطور مربوط می شود به این برادرها، چیزی است که شما به زودی خواهید فهمید! همانطور که Sean و Daniel به سمت مکزیک سفر می‌کنند، آن‌ها کاراکترهای کاملا تازه‌ای ملاقات می‌کنند و از چندین محیط جدید عبور خواهند کرد. این عنوان همچنین شامل چندین ویژگی می‌شود که در طول هفته آینده آشکار می‌شوند، همانطور که ما در تلاش ارائه بلند پروازانه‌ترین عنوان Life is Strange با بالاترین ارزش تولید در این مجموعه تا به امروز هستیم. آقای Jonathan Morali آهنگساز فرانسوی که با تیم بر روی نسخه اول نیز کار کرده، ظاهرا بر روی این عنوان نیز کار می‌کند. همچنین گیم پلی این عنوان در روزهای آینده نشان داده خواهد شد
[با تشکر از @Ali Rz بابات ترجمه]

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
شرمنده یکم آف تاپیکه ولی بازی marie`s room رو از دست ندین اتمسفر و فضاسازی بازی مثل LiS 1, روی استیم هم بصورت رایگان عرضه شده و review های فوق العاده مثبتی داره
اینو من چند وقت پیش دیدمش و فک کنم توسط دو نفر هم ساخته شده ! شت چرا یادم رفته بود :| ؟ ممنون از یاداوری دوست عزیز :x:x

• Like
Reactions: TeTration

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
من هم اپیزود اول رو بازی کردم. من BEFORE STORM رو بازی کرده بودم و از تک تک لحظاتش لذت بردم. به شخصه اون داستان رو از این داستان بیشتر دوست داشتم. داستان این سری هم واقعا عالیه. کمی خشن تر و خظی تر از قبل شده که من از خشن تر شدنش استقبال میکنم. کمی انتخاب ها به نظرم نسبت به قبلی کمتر شده. نکته ی بعدی اینکه حالا اپیزود اولش اینجوری بود که اکثرش کات سین بود و درصد کمتری از زمان بازی رو گیم پلی اش رو به بازیکن میداد. ولی نسخه ی قبلی تا اونجا که یادم هست انتخاب ها و گیم پلی اش بیشتر بود.
از موزیک این سری بیشتر خوشم اومد. از محیط این سری مجددا بیشتر خوشم اومد.
سیستم نقاشی این بازی عوض شده که من زیاد نپسندیدم و کمی وقت گیر هست.
ولی نکته ای که هست اینه که این بازیو به صورت یکسره تموم کردم قسمت اولشو و هی دعا میکزدم تا زود تموم نشه. این یعنی اینکه واقعا جذاب بوده و هست بازی. هرند الان برا قضاوت زوده ولی ضاقانه میگم که BEFORE STORM واقعا تصمیم گیری ها و خط داستانی و همچنین گیم پلی اش بهتر و بیشتر از اپیزود 1 این بازی بود. (برای مقایسه گیم پلی , اپیزود 1 نسخه ی قبلی رو اپیزود 1 این نسخه مقایسه کردم).
امیدوارم تو اپیزود های بعدی زیباتر و خفن تر بشه.

خودم به این اپیزود 8.5 میدم.
به اپیزود اول BEFORE هم 10 میدم.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
امروز دیگه خیلی رفت تو پاچم :D شت !!
nnze_20181021215158.jpg

اقا من فکر کردم اپیزود دوم اومده وگرنه عمرا به این زودی میخریدم . کی میاد اپیزود دوم ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
امروز دیگه خیلی رفت تو پاچم :D شت !!
nnze_20181021215158.jpg

اقا من فکر کردم اپیزود دوم اومده وگرنه عمرا به این زودی میخریدم . کی میاد اپیزود دوم ؟
فصل اول بازی کردی ؟ :D
اپیزود دوم رو هنوز نگفتن ولی به احتمال زیاد به رسم خود Dontnod و فصل اول اپیزودا با فاصله دو ماهه باید بیان ....

• Like
Reactions: Lions Gate

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
فصل اول بازی کردی ؟ :D
اپیزود دوم رو هنوز نگفتن ولی به احتمال زیاد به رسم خود Dontnod و فصل اول اپیزودا با فاصله دو ماهه باید بیان ....
فصل اول رو که 3 بار تمام کردم :D یادمه روز اولی که بازی اومد یه عکس از بازی گذاشتم تو اینستا پیج بازی هم تگ کردم بعدش صداگذار Max عکسم رو لایک کرد :D ای خر کیف شدم :))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
تریلر جدید از همون اپیزود اول :p

بشتابید اپیزود اول قرار ـه 50 درصد تخفیف بخوره دیگه 4 دلار چیزی نیست x_x بقیش هم دوباره تخفیف میخوره نگران نباشید :p:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
KeyArt اپیزود دوم که یـ کوچولو اسپویل داره واسه همین میزارمش تو اسپویلر :D

پ.ن : حضور کریس هم همونجور که پیش بینی میشد این قسمت تایید شد

The two brothers continue their journey into the winter months & struggle against the cold. As Daniel gradually falls ill, Sean decides they must make their way to their distant grandparent's house to recover.

During their stay, they encounter next-door neighbor Chris, a young boy who believes he is a super-hero by the name of Captain Spirit. Sean insists on Daniel following a set of rules around his power. Will I Daniel keep his power concealed or break the rules in a time of need?

• Like
Reactions: .Amirone

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اسکوار پیام داد که در نظرسنجی سوالاتش شرکت کنم ، شیوه ی طرح سوالاتشو پسندیدم ، مثلا بین LIS ها پرسید چقدر با هر نسخش حال کردی ، یا متنی میشه توضیح داد ، با LIS ابتدایی خیلی حال کردم . لینک میزارم که شما هم شرکت کنید .
لینکش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر