Levine on System Shock 3

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
===
systemshock2.jpg

===
Ken Levine به vd247 گفته که من به دنیای System Shock را دوست دارم و علاقه دارم روی سومین بازی از این سری کار کنم.
Levine هم اکنون بر روی یک پروژه ی مخفی در Take-Two کار میکند.و Bio Shock 2 هم در مراحل ابتدای کار در حال ساخت در 2K Marin در کالیفرنیا هست.
System Shock آخرین نسخه اش را در سال 1999 داد و حدود 10 سال میشه که یک عنوان مرده حساب میشه.
منبع
ببخشید اگر کمی و کاستی ای در متن خبر هست

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تو پشت صحنه BioShocK هم ميگفت كه اصلا از اول ميخواستن SS3 رو درست كنن كه نشده، اميدورام اين دفعه حق يار و نگه دارشون باشه.

با تشكر از خبر.

(تا اينا يه عنوان موفق رو rip off نكنن ول كنش نيستن)

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
سلام
ببخشید دوست عزیز تا جایی که من میدونم EAسه سال پیش امتیاز SS3رو ثبت کرده
خوب تو متن اصلی خبر هم به این موضوع اشاره شده :
2K Boston’s Ken Levine has told VG247 that he “loves” the world of System Shock and would be interested in a third game in the EA-owned series if the opportunity arose.
یعنی اگه مجالش پیش بیاد خوشحال میشه که روی سومین نسخه از سری بازی ای که متعلق به EA هست کار کنه !
در تکیمل خبر :
When asked specifically if he would ever make System Shock 3, Levine said: “Life is long. Who knows. But right now, certainly, I’m engaged with my employer, Take-Two, who doesn’t have ownership of that franchise.”
یعنی Levine فعلا متعهد هست که برای Take-Two کار کنه که این کمپانی هم در حال حاضر IP این فرنشایز رو در اختیار نداره.
پس فعلا نباید منتظر خبر ساخت SS3 توسط Levine باشید شاید سازندگان حرفه ای EA !!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر