LEGO The Lord of the Rings | PC

LEGO The Lord of the Rings

33805726209198802218.jpg

تاريخ انتشار:2012/11/23
سبك بازي:Action Platformer
شركت سازنده:TT Games
ناشر:Warner Bros Interactive
حجم بازي:5.7GB
پلتفرم:
PC-X360-PS3

Minimum System Requirements
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4000+
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 1 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1600
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
Recommended System Requirements
Processor: Intel Core 2 Quad @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.8 GHz
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 1 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse

تصاوير بازي:

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
حتما بگیرید! بازی دقیقا سیر داستانی فیلمش رو داره. من که یه کله تا آخرش رفتم! 4 روز دیگه The Hobbits تویه سینما میاد . می خواستم واسه یاداوری بشینم فیلمشو از اول ببینم ولی این بازی خودش خیلی جالبه!

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
قشگه یا نه ارزش دان داره چون الان من دارم تو اکس باکس لوگو بتمن 2 رو میرم میخواستم اینو واسه پی سی دان کنم ؟؟؟ با دسته هم میشه اینو رفت ؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
قشگه یا نه ارزش دان داره چون الان من دارم تو اکس باکس لوگو بتمن 2 رو میرم میخواستم اینو واسه پی سی دان کنم ؟؟؟ با دسته هم میشه اینو رفت ؟

حتما بگیر از لگو بتمنم بهتره. بله با دسته هم می شه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
بازی واقعاً زیبا و دوست داشتنیه ! :D یعنی کسی که عاشق LOTR هست و گیمر هم هست ، این رو بازی نکنه نصف عمرش بر فناست ! من کلاً این سری بازی های LEGO رو زیاد بازی نکردم ، فقط Batman (نسخه اولش) رو رفتم و بازی جالبی هم بود ولی این یکی اصلاً یه چیز دیگه هست.
طنز بامزه ، کلی کاراکتر (تقریباً هر کاراکتری توی فیلم هاش هست ، اینجا هم هست) ، موسیقی های فیلم ها ، حتی گرافیک بازی هم به نظرم نسبت به سبکش فوق العادست و خیلی دلنشینه. بازیش خیلی هم عظیم هست و بعضی جاها محیط های خیلی بزرگی داره که آدم توش گم میشه ! با کلی کارها و فعالیت های جانبی که میشه توی بخش های مختلف انجام داد.
کلاً اگه اهل بازی های LEGO هستین حتماً این رو بازی کنین. اگه مثل من نیستین هم باز یه امتحانی کنین احتمال داره خوشتون بیاد ! :D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
منم چند مرحله بازی کردم ... بازی بسیار قشنگی هستش ...
به راحتی یه پله از بقیه بازیهای سری لگو بالاتره ... طنز بازی هم خیلی بامزه هستش...
به تمام طرفداران LOTR و سری لگو توصیه میکنم این بازی رو از دست ندن...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
این رو بازی نکنه نصف عمرش بر فناست ! من کلاً این سری بازی های LEGO رو زیاد بازی نکردم ، فقط Batman (نسخه اولش) رو رفتم و بازی جالبی هم بود ولی این یکی اصلاً یه چیز دیگه هست.

پِ هَع :d "یه جوری بخونش دیگه :d" ایندیانا جونز رو بازی نکردی؟! اون نصفه دیگه عمر خودت هم به فنا رفته :d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
تام بامبادیل هم توش هست؟:x
یکی از بازی هایی هستش که قطعا انجام میدم ...
فکر نمی کنم تام رو آورده باشن تو بازی! چون توی فیلم نقشی نداشت و دوستان میگن دقیقا مراحلش مثل فیلم ساخته شده!
پ.ن : تام بامبادیل تنها کسی هستش توی سرزمین میانه که قدرت حلقه روش تاثیری نداره. تو کتاب عالی بهش پرداخته شده ولی تو فیلم نقشی نداشت!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یکی از بازی هایی هستش که قطعا انجام میدم ...
فکر نمی کنم تام رو آورده باشن تو بازی! چون توی فیلم نقشی نداشت و دوستان میگن دقیقا مراحلش مثل فیلم ساخته شده!
پ.ن : تام بامبادیل تنها کسی هستش توی سرزمین میانه که قدرت حلقه روش تاثیری نداره. تو کتاب عالی بهش پرداخته شده ولی تو فیلم نقشی نداشت!
ولی باید باشه.معمولا تو بازی های لگو کاراکترایی که نقشی تو داستان ایفا نمیکنن هم هستن.مثلا Lego StarWars3:the Clone Wars.با اینکه نقش اصلی تقریبا Anakin Skywalker بود ولی میتونستی با Darth Vader(با گرفتن Bunus ها)هم بازی کنی:D
یکی بگه هست یا نیست آخر؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر