Lego Pirates of the Caribbean

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
_-LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-Xbox-360-_.jpg

هنوز بیش از دو ماه از عرضه Lego Star Wars III نگذشته است که عنوانی دیگر از سری لگو منشر شد .
چون بازی تاپیک نداشت این تاپیک را زدم تا دوستان در اینجا در مورد بازی بحث کنند .

سبک : Fantasy Action Adventure
ناشر : Disney Interactive Studios
تاريخ انتشار : May 10, 2011
مولتي پلير : بله
رده سني : تمامی سنین
بازي آنلاين : خیر
تعداد : 1 دی وی دی
Region : FREE

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خوب اولین پست را خودم میدم .
امروز بازی را گرفتم ، بازی کاملا در سبک سری بازی ای لگو هست ولی راستش من همون اول بازی گیر کردم .( نخندین ولی تو همون 5 دقیقه اول گیر کردم )
اونجا که جک اسپارو به زندان میوفته و بیرون زندان هم یک سگ و اون مرده هستند . باید کاری کرد که جک از زندان بیاد بیرون ولی من هر کاری کردم نشد .

کسی میدونه چی کار باید کرد ؟

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
خوب اولین پست را خودم میدم .
امروز بازی را گرفتم ، بازی کاملا در سبک سری بازی ای لگو هست ولی راستش من همون اول بازی گیر کردم .( نخندین ولی تو همون 5 دقیقه اول گیر کردم )
اونجا که جک اسپارو به زندان میوفته و بیرون زندان هم یک سگ و اون مرده هستند . باید کاری کرد که جک از زندان بیاد بیرون ولی من هر کاری کردم نشد .

کسی میدونه چی کار باید کرد ؟
شما باید برید استخون پیدا کنین بدین به سگه تا کنترلش رو بدست بگیرین بقیه اش دیگه مشخصه

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
همین کار و انجام میدم ولی بعد از اینکه استخان را پیدا میکنم نمیدونم باید چی کار کرد .
من که مشرف نشدم تا این بازی زیبا رو بازی کنم ولی همین قد میدونم مثل سری قبل که واسه میمون موز پرت میکردیم:d این سری هم باید استخون رو پرت کنی واسه سگ اینکارو با نگه داشتن دکمه x انجام بده

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اگه درست یادم باشه میری پیشه سگه دکمه B میزنین بعد باید دکمهY رو نگه داری و سگ رو سلکت کنین

آره همین جوریه حالا بذار بری جلو تر یه چیزایی میبینی در حد رزیدنت اویل قدیمیا (معما منظورمه)

به نظر من هیچ کدوم از این بازی لگویی ها به اندازه lego harry potter جالب و پر معما نبود.به هزار بدبختس یه سال رو تموم میکردی بعد میزد 37 % complete:))

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
آره همین جوریه حالا بذار بری جلو تر یه چیزایی میبینی در حد رزیدنت اویل قدیمیا (معما منظورمه)

به نظر من هیچ کدوم از این بازی لگویی ها به اندازه lego harry potter جالب و پر معما نبود.به هزار بدبختس یه سال رو تموم میکردی بعد میزد 37 % complete:))
لگو ایندیانا جونز واقعا محشره تمام بازیهای لگو در حد اون با حال نیستن:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
لگو ایندیانا جونز واقعا محشره تمام بازیهای لگو در حد اون با حال نیستن:d

ایندیانا جونز رو چون نسبت به فیلماش نداشتم از شوخی هاش چیزی نفهمیدم واسه همین حال نداد بهم زیاد ولی هری پاتر واقعا عالی بود کلی خاطره واسم زنده کرد...

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
دقیقا! میموندم دیگه این چی داشت که نرفتم! تازه یه سری از شخصیت هاش رو هم هرکار میکردی آزاد نمیکرد... :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من بازیو خریدم بعد ستایش بشینم یه دست بزنم:D
بابا شما نامردا لگو استاروارزو کمک نمیکنید بعد اینو من گیر کنم کمک میکنید؟!
ممنون!

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
دوستان من يه جايي گيركردم اگه كمكم كنيد ممنون مي شم
تو قسمت اول بازي مرحله4 يه قسمتي هست كه بايد نورروهدايت كنيم خرش هم ميرسه به يه جايي و يه اتيشي درست ميشه
بقله اتيشه سه تا چيزميزبايد بياريم كه اتيش رو كامل ترمي كنه
يدونشون كه بقلشه و يدونه هم ازپاييند با اسانسورمي ياريم بالا
اون يكي كجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر