Legends 007 | Xbox360

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
من خودم میدونم آواتارم چه معنی میده و چطوری تلفظ میشه قصد بی احترامی هم نداشتم .قرار نیست ایرانی ها مثل اونوری ها به افغانستان بگن افگانستان یا به ژاپن بگن جپن .یه سوال از بچه های بازیسنتر دارم.فرض کنیم همه فول اینگلیش هستن وقتی خواستین بازی medal of honor رو از فروشگاه بخرین چند نفرتون بهش میگین بازی مدال آف آنر رو میخوام ؟

شما درست میگی :)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من خودم میدونم آواتارم چه معنی میده و چطوری تلفظ میشه قصد بی احترامی هم نداشتم .قرار نیست ایرانی ها مثل اونوری ها به افغانستان بگن افگانستان یا به ژاپن بگن جپن .یه سوال از بچه های بازیسنتر دارم.فرض کنیم همه فول اینگلیش هستن وقتی خواستین بازی medal of honor رو از فروشگاه بخرین چند نفرتون بهش میگین بازی مدال آف آنر رو میخوام ؟
داداش من چه ربطی به افغانستان داره آخه:D
اون یک کشور هست و هر جایی با توجه به زبون و لهجه خاص، یک جور تلفظ می‌شه!
ولی Honor یک کلمه انگلیسی هست و باید انگلیسی تلفظ بشه!
انگار به Umbrella بگی یومبرللا:D
اون MoH رو هم من که می‌گم مدال آو آنر، حالا بقیه رو نمی‌دونم:D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی را گرفتم ، بازی یه جورایی دقیقا همون نسخه های پارسالی و پیارسالی هست فقط تو لابس و ظاهر جدید . وگرنه بقیه چیزا قبلا هم دیده شده .

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
تو مرحله alpine valley وقتیکه باید از teresa مواظبت کنی باید چجوری بریم که پشت teresa بمونیم من هر کاری میکنم اینقدر اروم میره که سریع گمش میکنم ولی تو دمویی که از این مرحله دیدم james bond با سرعت بیشتری حرکت میکنه ایا باید دکمه ای را زنم برای سریعتر رفتن ؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
تو مرحله alpine valley وقتیکه باید از teresa مواظبت کنی باید چجوری بریم که پشت teresa بمونیم من هر کاری میکنم اینقدر اروم میره که سریع گمش میکنم ولی تو دمویی که از این مرحله دیدم james bond با سرعت بیشتری حرکت میکنه ایا باید دکمه ای را زنم برای سریعتر رفتن ؟

خودم فهمیدم

برای دوستانی که شاید تو این مرحله گیر کرده باشن میگم که با LB تند میره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب مهد کودک بازی رو نقد کرده:D
نمره 4.5 از 10 رو هم بهش داده=))
وقتی عکس اولش رو دیدم دیگه نقد رو نخوندم:|
667657_20120727_640screen001.jpg
یکی نیست به اون Acti بگه آخه کصافطا این دندونه؟!:|:D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
نه داداش این یارو کلا دندونش اینطوریه!!کلا تو فیلم هاشم اینطور درست کردن کلا این بازی برای کسایی که فیلم جیمز باند رو زیاد ندیدن بدردشون نمیخوره!!من هنوز بازی رو نگرفتم در حال جست و جو نسخه PC هستم.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من بازی را تموم کردم فکر کنم 5 ساعتم بیشتر طول نکشید .واقعا اخرش افتضاح بود .دریغ از یه ending خشک و خالی .بعضی از این سازنده ها یه ذره شعور بازیسازی ندارند .چرا hideo kojima این قدر معروف میشه چون برای بازی کننده ارزش قائل میشه اما اینا چی)x
کلا من به opening و ending خیلی اهمیت میدم اما تو این بازی افتضاح بود این قضیه

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
منم الان بازیو تموم کردم و باید بگم برام جالب نبود ولی چون شروعش کرده بودم خواستم تموم بکنمش مرحله اخرش که تو فضا بود که به نظرم چرت ترین مرحلش بود و همچنین به قول vayne solidor اصلا پایان خوبی نداره

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من نظرم را کمی عوض میکنم ، امروز مرحله دوم را بازی کردم و گیم پلی بازی تو این مرحله خیلی سریع بود ، اصلا شبیه به عناوین جیمز باند نبود ،
این مرحله اش کلا حال داد .

GANJI KING

کاربر سایت
Apr 13, 2012
100
نام
GANJI MEHR
خب مهد کودک بازی رو نقد کرده:D
نمره 4.5 از 10 رو هم بهش داده=))
وقتی عکس اولش رو دیدم دیگه نقد رو نخوندم:|
667657_20120727_640screen001.jpg
یکی نیست به اون Acti بگه آخه کصافطا این دندونه؟!:|:D

اسم این شخصیت JAWS هست و شخصیت منفی سری های قدیمی جیمز بانده و اون دندونی که شما میگی دلیل گذاشتن این اسم روی این شخصیته

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یه جا گیر کردم :

مرحله سوم اونجا که جیمز باند زنه را سوار جت اسکی میکنه و زنه روی برف شروع میکنه رفتن و جیمز هم دنبالش راه میوفته .
من یه کم که میرم جلو فاصله ام با زنه زیاد میشه و میگه Mission faild ، الان دقیقا باید چی کار کنم ؟ چون هر چی میرم به زنه نمیرسم.

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
من یه جا گیر کردم :

مرحله سوم اونجا که جیمز باند زنه را سوار جت اسکی میکنه و زنه روی برف شروع میکنه رفتن و جیمز هم دنبالش راه میوفته .
من یه کم که میرم جلو فاصله ام با زنه زیاد میشه و میگه Mission faild ، الان دقیقا باید چی کار کنم ؟ چون هر چی میرم به زنه نمیرسم.

تو پست 37 توضیح دادم

باید LB را بگیری تا سرعت بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر