Legend of Grimrock | PC

legend-of-grimrock_logo.jpg

Developer : Almost Human
Genre : RPG
Release Date : 11 April 2012

سال ها قبل از حمله ی ریپرها ، بازگشت آلدوین جهان سوز و ماجراهای گرالت ، گیمرهایی بودند که ساعت های بی انتها در سیه چاله ها پرسه می زدند لول می گرفتند و به دنبال زره های جدید کشته می شدند و هیچوقت نمی دانستند خورشید چه زمانی طلوع کرد! Legend of Grimrock تلاشی است برای بازگشت به دوران خوش قدیم برای قدیمی ها و تجربه ی لذت های قدیمی برای جوان تر ها ، بازی ای که به همه می آموزد چگونه می توان تنها با 400 مگابایت حجم داستانی بی نقص و شگفت آور داشت ، مبارزاتی نرم و دقیق ارائه داد و با پازل های فوق العاده اش خلاقیت را به چالش کشید، LoG ثابت می کند برای حرفه ای بودن نباید مانند Dark Souls با مکانیزم های مضحک و محدودیت زا گیمر را عذاب داد بلکه می توان در عین در دسترس بودن بی نهایت سخت و جذاب بود و از همه مهمتر سازندگان نشان دادند می توانند عنوانی بسازند که پا به پای Skyrim صبح هایتان را شب و شب هایتان را صبح کند! اگر یک گیمر قدیمی هستید که هنوز هم طعم خوشی زیر زبانتان است و یا اگر تازه کارترید اما حوصله ی تجربه ی یک شاهکار بی ادعا را دارید به هیچ وجه Legend of Grimrock را از دست ندهید.

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من شنیدم این بازی فروش خوبی داشته.و تو همون روزهای اول هزیته های ساخت رو بگردونده.

نسخه iOS یازی در حال ساخته به گفته ی این سایت.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من چند دقیقه ای بازیش کردم حقیقتا بازی خیلی سخت هست. تو تنظیمات بازی گزینه Old School Map هم داره، که اگه فعال بشه بازی خیلی هاردکور تر میشه. تو این حالت باید به سبک بازیهای قدیمی خودمون نقشه مراحل بازی رو بدست بیاریم. یعنی از هر قسمت عبور کنیم اون بخش رو یه کاغذ نوشته میشه.
اگه بخوایم تو این حالت راه خروج رو پیدا کنیم حداقل فکر کنم باید 1 ساعتی رو بچرخیم دور خودمون. :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من هم بازی رو چند روز پیش گرفتم. یه Classic RPG با گرافیک نسبتا امروزی هستش که در کل بدک نیست. ارزش امتحان کردن رو داره...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب منم بازی رو گرفتم.4 تا زندونی هستن که محکوم به مرگن و به یه کوهستانی به اسم GrimRock میبرنشون و میندازنشون توی یه سیاهچال و باید راهتونو به سمت خروج پیدا کنی.
کنترل 4 شخصیت رو بر عهده میگیرین که از بین نژاد های:
Human-Minotaur-Insect-Lizard(نژاد از اینا عجیب و غریب تر پیدا نمیشد؟:biggrin1:)
و از بین 3 کلاس:
Warrior-Mage-Rouge
شخصیت های خودتون رو بسازین و وارد بازی بشین.
گرافیک بازی خوبه و بازی خیلی سریع هست. فقط در 4 جهت اصلی میتونین حرکت کنین،اگرچه، وقتی راست کلیک رو بگیرین میتونین اطراف رو جستجو کنین.
مبارزه ها یه خورده وقت گیرن چون بیشتر وقت ها ضربه هاتو خطا میره و باید منتظر بشین تا دوباره شارژ بشه و ضربه بزنین.
مثل Skyrim،میتونین یه زمانی رو همینجوری وایسین تا خون و انرژیتون پر بشه.
در ضمن حواستون باید به غذاهاتون باشه تا از گشنگی نمیرین!!!:biggrin1:
تعداد جاهایی هم که میتونین وسیله بردارین هم محدوده! مثل Skyrim! یعنی تا یه وزن مشخص فقط میتونین وسیله بردارین.سیستم Skill هم توی بازی هست.
در کل بازی البی هست و ارزش تموم کردن داره.فقط حواستون باشه توی سیاهچال گم نشین که حیرون میشین!:biggrin1::biggrin1:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
از اساتید یکی بگه که این بازی داستان خوبی داره تا استارت شو بزنم :D

به شدت ممنون که این تاپیکو نبش کردی تا من برم دانلود کنم و کلی حال کنم با اینکه همش 3تا دونه حلزون بیشتر نکشتم تا بدین جای کار!!!:D
از اساتید فقط بگید این بازی چقدر طول میکشه رو Normal؟ یه سرچ زدم, یکی زده بود 10 ساعت:( البته من Old School میرم تا بیشتر طول بکشه:D هی گم شی هی پیدا شی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر