Left Four Dead 2 | XBL

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
به نام خدا​
با توجه به اینکه دوستان الان زیاد zombie بازی black ops 2 رو بازی می کنند و این قسمت zombie این بازی با توجه به خوبی هایی که داره ولی در حد L4D 2 نیست!
گفتم یه تایپیک بزنم در مورد این بازی تا دوستان بیاین با هم این بازی رو با هم انجام بدیم خداییش این بازی خیلی با حال تر از COD BO2 هست!
اولا قانون شانس توش نیست و بازی تموم میشه بعد از سه ساعت بازی کردن!
همکاری هم توش بیشتره و سرعت گیم پلی هم بیشتره ترس بیشتری هم داره!
تمام سایت ها هم میگن بهترین بازی از لحاظ زامبی کشی به سبک شوتر همین بازی هست!
اگه کسی پایه هست اعلام آمادگی کنه!ساعت آنلاین بودنش و ... رو هم بگه!
تو نوشتن فول دادم left for dead 2 هست!

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
یعنی خداییش تو ایران هیچ کسی نیست این بازی رو داشته باشه!
باور نکردنیه!

بازی ماله 100 سال پیشه. انتظار نداشته باش الان 100 نفر بیان بگند ما روزی 100 ساعت بازی می کنم، شما هم بیا با ما 100 ساعت بازی کن. الان 100 درصد همه می رند زامبی بلک آپس چون 100 درصد از لفت2 بهتره. پس الکی 100 ثانیه هم وقتی خودت رو تلف نکن :d
?Problem

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
بازی ماله 100 سال پیشه. انتظار نداشته باش الان 100 نفر بیان بگند ما روزی 100 ساعت بازی می کنم، شما هم بیا با ما 100 ساعت بازی کن. الان 100 درصد همه می رند زامبی بلک آپس چون 100 درصد از لفت2 بهتره. پس الکی 100 ثانیه هم وقتی خودت رو تلف نکن :d
?Problem
نه l4d به مراتب بهتره!این رو من نمیگم همه میگن!بازی نکردی میگی بهتر نیست!
بعد هم گفتم چون فعلا جو زامبی بازی کردن هست بیایم این رو بازی کنیم که قشنگ تره !همین!همون موقع که تازه هم اومده بود همه داشتن cod بازی میکردن!
قراره از بازی کردن لذت ببریم نه اینکه همش لول آپ بگیریم!
نقد بازی cod bo2 در همین سایت خودمون:
"بخش Zombies این بازی را نمی‏توان با بازی‏هایی همچون Left 4 Dead و یا Killing Floor مقایسه کرد. هنوز این بخش جای کار فراوانی دارد و به پای بازی‏های مستقل این سبک نمی‏رسد ولی خوب باز برای یک Call of Duty چنین تنوع و بخشی جای تحسین دارد و شما را ساعت‏ها سرگرم خواهد کرد."

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
به نام خدا​
با توجه به اینکه دوستان الان زیاد zombie بازی black ops 2 رو بازی می کنند و این قسمت zombie این بازی با توجه به خوبی هایی که داره ولی در حد L4D 2 نیست!
گفتم یه تایپیک بزنم در مورد این بازی تا دوستان بیاین با هم این بازی رو با هم انجام بدیم خداییش این بازی خیلی با حال تر از COD BO2 هست!
اولا قانون شانس توش نیست و بازی تموم میشه بعد از سه ساعت بازی کردن!
همکاری هم توش بیشتره و سرعت گیم پلی هم بیشتره ترس بیشتری هم داره!
تمام سایت ها هم میگن بهترین بازی از لحاظ زامبی کشی به سبک شوتر همین بازی هست!
اگه کسی پایه هست اعلام آمادگی کنه!ساعت آنلاین بودنش و ... رو هم بگه!
تو نوشتن فول دادم left for dead 2 هست!

من بازی رو دارم ولی فقط تو گیم نت بازی کردم برای آنلاین بازی کردن چیا میخواد راهنمایی کنی من هستم.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
تو تایپیک xbox live من پست دادم ها!
ولی جفت شما فکر کنم منظورتون تو pc بود(حدس میزنم!)
اگه pc بود که هیچی!اگه نه xbox دارین کاری نداره آنلاین بازی کردنش یه نفر میزنه campagin بقیه هم بهش متصل میشن مثل آب خوردن!سخت نیست!(پوینت هم نمیخواد!)
با pc هم میشه آنلاین زد ماشالله هزار تا آموزش هست اگه اینترنت رو بگردین پیدا میکنید!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من همیشه پایه CO-OP بودم و هستم ، مشکل اینجاس که دارم میرم برا CO-OP بازی Dead Space 3 وگرنه همین الان پایه بودم ، تا چند روز دیگه هم عرضه میشه
اگه قسمت نشد با کس دیگه ای بری من برای سه چهار هفته دیگه پایه ام
تو لیست فرند لایو هم که هستی :)

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام من می خوام کمپینگ left 4 dead 2 رو از اول بازی کنم: Dead BurnedBody
فعلا کلاس دارم پنج شنبه ساعت 10 آنلاین میشم سرور تو بشو!(البته چون میترسم وسط بازی نتم قطع بشه میگم!)
گیمرتگ mohsen0!
لطفا هدست داشته باشی نام کوچیکتم برام بفرست سن هم همینطور!میخوام باهات آشنا بشم همینجوری میخوام بدونم!

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
آقا من l4d 2 رو هستم . این dlc cold stream رو هم داون کردم . اگه کسی هست بیاد آنلاین تو live بهم pm بده .
id: AkatsukiLover

باو چه سریع پیغام دوستی دادن ;;)
وایسن این نصب بازیم تموم شه :p

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
?Problem
حاجی ظاهرا اعصاب نداری اما هر کسی یه سلیقه ای داراست نمیشه انتظار داشت همه کد بازی کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر