Left 4 Dead 2 - XBOX 360 | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,014
نام
نـــــــویـــــــــد
خب اين بازي هم كم كم داره منتشر ميشه ! بريم با چوب و بيل و شمشير و اره برقي و قابلمه بيفتيم به جونه زامبي ها :biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
لطفاً پست اول تاپیک رو بخوانید

تذکر بر محتوای پست ها
این تاپیک برای گفتگو درباره ی بازی L4D2 میباشد. لطفاً در پست های خود از مطرح کردن مشکلات اجرا بازی، مشکلات BAN و یا بحث در مورد iXtreme خوداری کنید.

کلیه ی پست های نامربوط بدون توجه به مهم بودن موضوع، پاک خواهند شد

ویرایش و کامل شدن پست اول تاپیک
پست اول به روز آپدیت می شود، در صورت مشاهده هر گونه اشتباه، نقص و یا کمبود، کافی است گزارش دهید تا پست به سرعت ویرایش شود.

لطفاً رعایت کنید

حق نگهدار

آخرین ویرایش:

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
بازی امروز به صورت رسمی منتشر شد ؟؟
می خواستم بدونم جایی بازی رو اورده ؟؟
هنوز کسی بازی نکرده بیاد واسمون تعریف کنه ؟؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
من بازیو رو نرمال تموم کردم واقعا عالی بود از همه نظر;)
گرافیکش یکم بهتر شده،نورپردازیش محشره! طراحی مرحله هاش عالیه یه جوری ادم میره توی جوش. این دفعه دارای 5 مرحله اصلی هست که هرکدومشون 4 قسمت فرعی دارن
کلا بازی سخت شده و زامبیاش باهوش تر شدن نسبت به نسخه ی قبل ولی درکل خنگن:biggrin1:
داشت یادم می رفت تعداد اون دخترای لوس که تو بازیه قبلی همش در حال گریه کردن بودن زیاد شده:cheesygri

آخرین ویرایش:

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
سلام
گرافیکش یکم بهتر شده،نورپردازیش محشره! طراحی مرحله هاش عالیه یه جوری ادم میره توی جوش. این دفعه دارای 5 مرحله اصلی هست که هرکدومشون 4 قسمت فرعی دارن
کلا بازی سخت شده و زامبیاش باهوش تر شدن نسبت به نسخه ی قبل ولی درکل خنگن:biggrin1:
داشت یادم می رفت تعداد اون دخترای لوس که تو بازیه قبلی همش در حال گریه کردن بودن زیاد شده:cheesygri
میشه بگی از کجا گرفتی ؟

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام

بازی مثل نسخه ی قبلش داستان نداره؟؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
بازی مثل نسخه ی قبلش داستان نداره؟؟
مثل نسخه ی قبلش هست که تو مکان های مختلف اتفاق میوفته و نهایتا باید خودتون رو به یه وسیله برسونین و فرار کنید و در کل داستان نداره ولی برای فرار کردن با بعضی از وسیله ها باید یه کارای خاص بکنید مثلا تو یه مرحله باید با ماشینی که برای نمایش داخل نمایشگاه گذاشتن فرار کنید ولی قبلش باید 8 گالن بنزین داخلش بریزید که هم کارو سخت میکنه و هم به بازی هیجان میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر