Left 4 Dead 2 | PC

c

ژانر : شوتر تخیلی
سازنده: Valve - EA
زمان عرضه:Nov 17, 2009
L4D 2 دنباله ی بازی L4D ساخته ی شرکت Valve هست که گیم پلی اون بسیار شبیه به بازی قبلی هست. این بازی از موتور پر قدرت Source Engine استفاده می کنه. اولین تریلر این بازی در E3 2009 در مصاحبه ی مطبو عاتی مایکروسافت نشان داده شد. این بازی برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد.
همان طور که گفته شد این بازی گیم پلی بازی قبلی که مبارزه به صورت چند نفره با دسته های زامبی ها و زامبی ها ی پیشرفته تر و خاص (Special Zombies) رو دنبال می کنه. این بازی در قسمت های جنوبی آمریکا اتفاق می افته و بر خلاف بازی قبلی بازی در روز انجام می شه.

left_4_dead_2_survivors.jpg

اسم شخصیت های بازی عبارت اند از :

Coach
مربی یک دبیرستان

Rochelle
خبر نگار یک شرکت تلویزیونی محلی

Ellis
مکانیک

Nick
قمار باز و کلاه بردار

...:cheesygri

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
آپدیت جدیدی برای بازی عرضه شد:
Code:
# Now ghost PZ's can never be staggered
# Enabled PZ bots
# PZ bots use their more aggressive survival mode behavior in versus and scavenge
# Enabled finale manual spawn by default
# Fixed human PZ players not getting counted when they were dead, allowing extra PZ bots to spawn
# Reduced effectiveness of melee weapons against the Tank ( 5% of max health, from 10% )
# Fixed a case where a player who dies, then is rescued from a rescue closet, and then is revived from a ledge hang receives the secondary weapon that he lost when he was initially killed
# Improved SurvivorBot AI in cases where the bots refused to shoot through their teammates and became non-responsive
# Fixed issue with witch sometimes taking on uncommon common properties
# Fix for cheaters quitting before the vote to kick them would succeed and avoiding ban on server
# VAC banned users can now play L4D2 single-player, commentary mode and credits
فایلهای زیر بازی رو از ورژن 2.0.0.8 به 2.0.0.9 آپدیت میکند:
http://www.mirrorcreator.com/files/0L2NU2QY/L4D2_V2.0.0.8_to_V2.0.0.9.rar_links

این هم یک آپدیت کلی هست که بازی شما را هر ورژنی که باشه به ورژن 2.0.0.9 آپدیت میکنه:
L4D2 V2.0.0.0 to V2.0.0.9

آخرین ویرایش:

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
دوست عزیز ممنون . این اپدیت رو ریختم ولی طبق معمول اپدیت های قبلی موقع انلاین بازی کردن مشکل کلاینت بوجود اورده و تو هیچ سروری حتی سرورهای اپدیت شده همین پچ نمیره

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم یه نظر بدم(دارم میگم نظر) بازیش اصلا ترسناک نیست این کاراکتر جدیداش خیلی خودمونین دموی اول بازی هم فوق العاده باحاله مخصوصا اهنگش اما من خوشبختانه شماره1 L4Dرو بازی نکردم تا عصابم از این تاریخ انتشار شماره 2 گرافیکی بشه!!!!:eek: رای ما رفیق قمار باز کت سفید!

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
79.141.174.19:27025

79.141.174.19:27019

این دو ای پی هست دوست عزیز به عنوان مثال. تا دیروز که 2.8 بودند بازی میکردم تو اینها ولی امروز که 2.9 شدند و من هم پچی رو که شما محبت کردید و گذاشتید رو ریختم نمیرفت تو سرور و به کلاینت گیر میداد

لطفا راهنمایی کنید

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
خب از اروری که می ده, میتونم بگم اینا سرور کرک شده نیستند. حالا چه جوری تا دیروز روی این دو تا سرور بازی میکردید واسه من سواله.
یک راه بهتون یاد میدم که راحت بتونید سرورهای کرک شده رو پیدا کنید و بازی کنید.
این فایل رو دانلود کنید: http://www.mirrorcreator.com/files/Z12R4VMJ/config.rar_links
سپس فولدر config رو داخل فولدر bin که در مسیر left 4 dead 2\bin قرار داره کپی کنید. دقت کنید که بازی دوتا فولدر bin داره, یکی در مسیر left 4 dead 2\bin و دیگری در مسیر left 4 dead 2\left4dead2\bin هست که منظور من همون فولدر bin اولی هست.
حالا بازی رو اجرا کنید و کنسول رو باز کنید و عبارت openserverbrowser رو تایپ کنید تا پنجره servers باز بشه. به قسمت custom برید و صبر کنید تا لیست سرور ها ظاهر بشه. تمام این سرورها کرک شده هستند که با دوبار کلیک روی اسمشون میتونید واردشون بشید. البته بعضی هاشون هنوز ورژن 2.0.0.8 هستند.

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
دوستان گلم چرا این لفت فور دید اینجوریه؟ بازی به این محشری ولی بخش تک نفره بازی اصلا نمیاد...اینو بگذریم...برای من بازی رو نصب کردم همه کارارو کردم ولی این ارور رو میده...کسی میدونه چرا؟

image-5BFD_4B72FA26.jpg

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
دوستان این سیو بازی چطوریه اصلا بازی سیو نمیشه نکنه باید مرحله تموم بشه تا سیو بشه
بازی سیو نداره, این بازی در حقیقت یک بازی آنلاین هست و اون مراحل تکنفره رو هم برای این گذاشتن که شما تمرین کنید تا موقعی که آنلاین بازی میکنید سوتی ندید.
دوستان گلم چرا این لفت فور دید اینجوریه؟ بازی به این محشری ولی بخش تک نفره بازی اصلا نمیاد...اینو بگذریم...برای من بازی رو نصب کردم همه کارارو کردم ولی این ارور رو میده...کسی میدونه چرا؟
شما باید Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 رو نصب کنید.
دوستان من بازیم هی کرش میکنه(گیر چند ثانیه ای)چیکار کنم ؟پچی برای این مشکل نیست؟
شما اول بازی رو با استفاده از پچ هایی که گذاشتم به ورژن 2.0.0.9 آپدیت کنید و سپس برنامه Quicksfv رو نصب کنید و این فایل sfv رو کپی کنید داخل فولدر بازی کنار فایل left4dead2.exe و سپس اجراش کنید تا فایل های بازی رو چک کنه, چنانچه فایلی کنارش ضربدر قرمز خورده بود, اسمشو اینجا بزارید تا آپلود کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر