Left 4 Dead 2 | PC

c

ژانر : شوتر تخیلی
سازنده: Valve - EA
زمان عرضه:Nov 17, 2009
L4D 2 دنباله ی بازی L4D ساخته ی شرکت Valve هست که گیم پلی اون بسیار شبیه به بازی قبلی هست. این بازی از موتور پر قدرت Source Engine استفاده می کنه. اولین تریلر این بازی در E3 2009 در مصاحبه ی مطبو عاتی مایکروسافت نشان داده شد. این بازی برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد.
همان طور که گفته شد این بازی گیم پلی بازی قبلی که مبارزه به صورت چند نفره با دسته های زامبی ها و زامبی ها ی پیشرفته تر و خاص (Special Zombies) رو دنبال می کنه. این بازی در قسمت های جنوبی آمریکا اتفاق می افته و بر خلاف بازی قبلی بازی در روز انجام می شه.

left_4_dead_2_survivors.jpg

اسم شخصیت های بازی عبارت اند از :

Coach
مربی یک دبیرستان

Rochelle
خبر نگار یک شرکت تلویزیونی محلی

Ellis
مکانیک

Nick
قمار باز و کلاه بردار

...:cheesygri

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
سلام دوستان
با عذر خواهي..يه سئوال بي ربط:
من قسمت اول رو نتونستم بازي كنم.همش ميپره بيرون از بازي هموون اولش.
رو VISTA وXP...
دوستاني كه بازي كردن.. مشكل چيه؟؟
دوست من این مشکل از نسخه استیم بازی بود که متاسفانه منم همین مشکل را داشتم و به خاطر ستاپ اصلی نبودن بازی که ماله یه شرکت مزخرف بود نتونستم پچ را نصب کنم که این مشکل حل بشه.
این بارم توصیه میکنم دوستان اصلا نسخه غیر ستاپ اصلی را نگیرید

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
من نسخه ی دموی بازی رو انجام دادم . چیزی به نام ترس توی بازی وجود نداره و عملا یک Shooter هست که دشمنان شما یکم " اسگل " " بی عقل " " بد قیافه " " با Damage پایین " هستند . از لحاظ گرافیکی بازی خیلی افت داشته . GamePlay تغییر خاصی نکرده و البته محیط ، اتفاقات به کل چرت و پرت شده . کلا من از 10 به دموی بازی نمره ی 2 رو میدم .. با توجه به اینکه از طرفداران نسخه ی یک بودم واقعا برای Valve حداقل برای این نسخه ی دمو متاسفم ..

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
من نسخه ی دموی بازی رو انجام دادم . چیزی به نام ترس توی بازی وجود نداره و عملا یک Shooter هست که دشمنان شما یکم " اسگل " " بی عقل " " بد قیافه " " با Damage پایین " هستند . از لحاظ گرافیکی بازی خیلی افت داشته . GamePlay تغییر خاصی نکرده و البته محیط ، اتفاقات به کل چرت و پرت شده . کلا من از 10 به دموی بازی نمره ی 2 رو میدم .. با توجه به اینکه از طرفداران نسخه ی یک بودم واقعا برای Valve حداقل برای این نسخه ی دمو متاسفم ..
خوب میشه این طور به خودمون بگیم که بابا این نسخه دموی بازی بوده و امکان داره تو نسخه اصلی این ایرادات برطرف شده باشه
البته امیدواریم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی قراره تا سه شنبه 17 نوامبر بیاد(همین هفته)
چقدر ما شوق و ذوق داریم
واقعا...
:cheesygri طرفدارای این بازی ذوق و شوق عرضع بازی رو دارن . مثل خودم :cheesygri بیشتر از MW 2 منتظرش بودم ! چون اون موقع که شماره 1 اومد کم کلا MW 1 بخش انلاین رو گذاشتم کنار و چشبیدم به این بازی.
همچنان منتظریم:cheesygri

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
انتظار به سر رسید
((لینک دانلود left 4 dead 2 هم اومد رو نت))
فقط منتظر فروش نسخه سالم بازی(با کرک)باشید

:cheesygri طرفدارای این بازی ذوق و شوق عرضع بازی رو دارن . مثل خودم :cheesygri بیشتر از MW 2 منتظرش بودم ! چون اون موقع که شماره 1 اومد کم کلا MW 1 بخش انلاین رو گذاشتم کنار و چشبیدم به این بازی.
همچنان منتظریم:cheesygri
دوست عزیز دیدی بازی اومد و هیچ کس هیچ نظری نداد
دریغ از یک نظر یک گیمر حرفه ای در مورد بازی(نظر در مورد:گرافیک بازی و مشکلاتش و....)
کسی نبود:((

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست عزیز دیدی بازی اومد و هیچ کس هیچ نظری نداد
دریغ از یک نظر یک گیمر حرفه ای در مورد بازی(نظر در مورد:گرافیک بازی و مشکلاتش و....)
کسی نبود:((

:cheesygri خب شاید به دلیل این هسن که خیلی ها تو ایران انلاین نمیزنن یا شاید هم یه چیز دیگه.
بازی به صورت رسمی فردا عرضه میشه . من نسخه اصل رو سفارش دادم احتمالا تا پس فردا شب و فرداشبش به دستم میرسه . اون موقع میام Full راجع بهش توضیح میدم ;) . خودم شخصا به این بازی خیلی امید دارم. *

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به دلیل این هسن که خیلی ها تو ایران انلاین نمیزنن

به دلیل این هست که خیلی ها تو ایران انلاین نمیتونن بزنن (به علت سرعت بسیار زیاد اینترنت و قیمت بسیار بسیار عالی اون...)

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
این بازی تا حالادر سایت ها و مجلات مختلف نمره های خوبی رو گرفته اما دریغ از یک تایپیک فعال تو بازی سنتر
این هم نمرات بازی :
* Maximum PC – 9/10
* Eurogamer – 9/10
* IGN – 9/10
* Kotaku – nine out of…er, we mean No Score
* GamesRadar – 9/10
* 1UP – A
* GameSpy – 4.5/5

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب خوشبختانه بازی با سرعت زیادی ظاهرا عرضه شده. من امروز بعد ظهر بازی رو تحویل گرفتم و الان در حال نصبم :
اینم نمایی از نسخه اصل
امیدوارم که تو سایت زیر از ایران قابل دید باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر