Left 4 Dead 2 - آنلاین

left-4-dead-2-logo-600x307.jpg

بازی L4D 2 خیلی وفته منتشر شده و ما هم خیلی وفته بازی میکنیم ، دیدم آموزشش داخل سایت خالیه و گفتم بنویسم بزارم . اول از اونکه بازی تماما شبیه left 4 dead 1 هست ، کاراکتر ها بسیار عوض شدن و چرت و پرت - بخصوص شخصیت زن : Rochelle - که خب راهکار و ماهکار و ایناشو میگم که یکم قابل تحمل شوند و اینا . 3 روش برای آنلاین بازی کردن وجود داره

1. بازی با Garena : اگر در ایران حظور دارین این روش احمقانه ترین روش ممکنه هست ، در صورتی که پلیر برای بازی داشته باشید و سرور هم خودتون بخواین بزنید . اما اگر نمیخواهید سرور بشید و فقط به دنبال یه سرور میگردید که بازی کنید ، پینگ و اینا هم براتون مهم نیست . از این روش برید

آموزش این روش تماما شکل بازی Left 4 Dead 1 هست .. با این تفاوت که در گارنا باید بر روی Left 4 Dead 2 کلیک کنید که دیگه هر ابلهی این موضوع رو متوجه میشه :mrgreen: . ( لینک آموزش )
  2. بازی از طریق هاماهچی : این کار لزومی نداره ، یعنی کار بیهوده ای هست ..
  3. انجام بازی به صورت مستقیم و بوسیله Dev Console : این روشی هست که همه استفاده میکنند و خیلی خوب و راحته ، انجام بازی به این روش دو حالت داره ، یک بخواین سرور بشین ، یا اینکه جوین بازی بشید
    • سرور : شما اگر بازی نسخه ی کرک شده دارید اول باید توجه داشته باشید که ورژن همه ی دوستانتون که میخواین باهم بازی کنید یک ورژن باشه . داشتن Skin و .. اینا مشکلی برای بازیکن ها ایجاد نمیکنه و اعمالشون ظروریتی نداره .
      کسی که میخواد سرور بشه به صورت خیلی ساده و بدون کانفیگ های حرفه ( که من اینجا آموزش نمیدم و اگر کسی خواست با کانفیگ خاص ران کنه بهم پی ام بده تا براش انجام بدم ) شما کافیه این دستور رو در کانسول بزنید :
      Code:
      [LEFT]map [I]esmemap[/I]
      [/LEFT]
      وقتی map رو بزنید خودش اسم مپ ها رو داخل کنسول میاره اما برای مثال حالا ..
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel 
      [/LEFT]
      شما اگر مایل باشید مود ورسوز راه بندازین آخر مپ باید کلمه ی versus اضافه کنید
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel [I]versus[/I]
      [/LEFT]
      مد های دیگه رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم اونا هم همینطوری جواب بدن .. ، بعد از اینکه این دستور رو بزنید سرور لانچ میشه و بچه ها میتونن از طریق آی پی شما ( میتونید از WhatismyIP.com راحت آیپیتون رو بگیرید ) به روشی که در زیر خواهم گفت به شما کانکت بشن .
      اصلاحیه :
      Code:
      [LEFT]1. Versus
      map mapname versus

2. Scavenge
      map mapname scavenge

3. Survival
      map mapname survival

4. Campaign
      map mapname campaign

5. Realism
      map mapname realism[/LEFT]
      نکته : ترجیحا Firewall در حالت off باشه ..

• اتصال به سرور : کسانی که میخوان به سرور متصل بشند ، میتوند بازی رو به XFire بشناسونند و از طریق اون به سرور وصل بشند ( اضافه کردن به عنوان Favorite ... ) یا اینکه خیلی راحت وارد بازی بشند و این دستور رو وارد کنند :
      connect ip

مثال :
      Code:
      [LEFT][SIZE=1]connect 87.107.20.98:27015[/SIZE][/LEFT]

قسمتی که قرمز کردم در حالت عادی و ساده اجباری نیست .. اگر روی یک آی پی چند تا سرور با پورت های مختلف باشند باید وارد کنید تا دقیقا وارد سرور مورد نظر بشید .
      شما به راحتی وارد سرور شدید و الان میتونید بازی کنید
نکات اضافه :
خیلی از نسخه های کرک شده برای اینکه نام درست بشه باید از این دستور استفاده کنید
Code:
setinfo name [I]nameeshoma[/I]
Code:
setinfo name MaFi
خیلی ها از جمله من روی به دست گرفتن شخصیت تعصب دارند ، از این دستور استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که CHEAT در سرور باید on باشه با این دستور :
Code:
sv_cheats 1
// 1 یعنی فعال و 0 یعنی غیر فعال . این دستور رو سرور باید بزنه
کد تغییر شخصیت :

Code:
sb_takecontrol [I]charactername[/I]
Code:
sb_takecontrol nick
نام شخصیت ها : nick , coach , ellis , rochelle

آپدیت ها :
در این قسمت لینک جدید ترین آپدیت های بازی قرار میگیره

1. آپدیت 2.0.0.0 به 2.0.0.6 - لینک مدیافایر
  2. آپدیت 2.0.0.6 به 2.0.0.7 - لینک مدیافایر

3. آپدیت 2.0.0.7 به 2.0.0.8 - چندین لینک
سرور اختصاصی ایران : 87.107.20.98:27015 توسط گروه فصل بازی و گروه خاک و خون ( BUB )
کپی این مطلب حتی با ذکر منبع و نام نویسنده بدون اجازه ی شخص MaFiA3 غیر اخلاقی و شرعا حرام می باشد .. - منبع

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
یه دست با دوستم زدم ، تا اخرین مرحله رو رفتیم سره مرحله اخر گیر کردیم ، 10 بار رفتیم نشد . ( انلاین بود ) اومدیم بیرون با bot یه دست زدیم کم تر از 3 دقیقه تموم شد ... .

یعنی مغز بعضی از اینا در حد کامپیوتر هم نی ...

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
کسی میدونه چجوری میشه نام کاربری رو به طور دائمی تغییر داد؟ اون دستور "setinfo name" بدرد نمیخوره، بعده 20 دقیقه برمیگرده به پیش فرض.

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
دوستان من دستور map c1m1_hotel رو زدم و تا آخرین مرحله رفتیم به صورت لن
دیگه مپی داره ؟
من دستور map یا maps میزنم هیچ لیستی نمیاره
اسم مپ ها چیه؟
ممنون

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
آقا من یه مشکلی که دارم اینه بازی همش میپره بیرون واسم،‌تا اینکه بعد Verify بزنم و یه فایل 3 مگابایتی که نمیدونم چیه رو دانلود کنه و درست میشه. بعد نمیپره بیرون. ولی هر دفعه که پی سی خاموش روشن بشه، قضیه دوباره از اول تکرار میشه. میخواستم ببینم کسی میدونه احیاناً مشکلم از کجاست و این فایل 3 مگی که هی میپره چیه؟

sami_villa

کاربر سایت
Jan 20, 2011
151
سلام. ورژن 2.1.3.8 دارم.
نسخه - SFK رو دارم

ای پی دستی میزنم کانکت شه بعضی از ای پی ها رو میزنه steam reject که میپره بیرون
یسری سرورام جوین وسط صفحس ولی لود نمیشه

xfire هم نصب کردم. بازیم اضافه کردم بهش. ولی هرچی روی لانچ میزنم بازیو اجرا نمیکنه
گارنا هم نصب کردم موقع لود میزنه add paramets -steam یه همچین چیزی دیگه نمیذاره بازی کنم.
چکار کنم؟

--------------------
اپدیت sfk رو پاک کردم بجاش L4D2SP 9.4 رو ریختم. وارد سرور میشه . ثانیه شماره بالا ک تموم میشه بازی کرش میکنه... چکار کنم؟

آخرین ویرایش:

sami_villa

کاربر سایت
Jan 20, 2011
151
سلام. ورژن 2.1.3.8 دارم.
نسخه - SFK رو دارم

ای پی دستی میزنم کانکت شه بعضی از ای پی ها رو میزنه steam reject که میپره بیرون
یسری سرورام جوین وسط صفحس ولی لود نمیشه

xfire هم نصب کردم. بازیم اضافه کردم بهش. ولی هرچی روی لانچ میزنم بازیو اجرا نمیکنه
گارنا هم نصب کردم موقع لود میزنه add paramets -steam یه همچین چیزی دیگه نمیذاره بازی کنم.
چکار کنم؟

--------------------
اپدیت sfk رو پاک کردم بجاش L4D2SP 9.4 رو ریختم. وارد سرور میشه . ثانیه شماره بالا ک تموم میشه بازی کرش میکنه... چکار کنم؟

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

الان با ورژن2137 دارم بازی میکنم. ولی تو هر سروری میرم اکثرا یا کیک و بن میکنن یا زامبیم همش. نمیدونم چکار کنم. راه حل لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر