League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
Good Points ash&ash

من دیروز سرور ترکیه رو دانلود کردم شاید کار کنه . رفتم تو بازی از خنده دل درد گرفتم !!!!!

همشون ترکی حرف می زنن !!!! البته من خودم ترکی رو 100% بلدم چه وطنی چه ترکیه ای ولی اصلا انتظار نداشتم !
زبون بازی ترکیه یا انگلیسی؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
بازی رو دانلود کردم ولی بعد از اینکه اقدام به بازکردن لانچر میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته برام ! یعنی فقط آرم بازی میاد رو صفحه و همینطوری میمونه بدون اینکه لانچری رو برام باز کنه :| چرا ؟!

pezhool

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
پژمان
نوشته شده توسط idden]-[;2617178:
بازی رو دانلود کردم ولی بعد از اینکه اقدام به بازکردن لانچر میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته برام ! یعنی فقط آرم بازی میاد رو صفحه و همینطوری میمونه بدون اینکه لانچری رو برام باز کنه :| چرا ؟!

اولین بار یکم میطوله بزار باز باشه خودش اوکی میشه احتمالا.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
دوستان بنده با دوتا 2 یه کمی مشکل پیدا کردم البته بازی شاهکاری هستش ولی یکی آپدیتهای مکرر و دیگری حجم بالای ترافیک مصرفیش آذیتم میکنه ،حالا سوالم اینه که آیا lol هم به همین گونه هست یا این مشکلات رو نداره؟

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
دوستان بنده با دوتا 2 یه کمی مشکل پیدا کردم البته بازی شاهکاری هستش ولی یکی آپدیتهای مکرر و دیگری حجم بالای ترافیک مصرفیش آذیتم میکنه ،حالا سوالم اینه که آیا lol هم به همین گونه هست یا این مشکلات رو نداره؟

اپدیت های زیاد نشونه زنده بودن و اکتیو بودن بازیه عزیز من ! توی این دور زمونه هم گیمر جماعت اینترنت حجمی نمیگیره !

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
من تقريبا همه بازيهاي Online رو بازي كردم اما LoL يه چيزه يگه هست Wow كه الان خز ترين گيم ايران هست من سومين Mage player ساله 2011 تو Blizard شدم در كل ميخوام بگم LoL يه شاهكاره بينه Dota & Wow هستb-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر