League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
اقا به دادم برسید!!!!!!!!!!!:D
منو دارن از لول جدا می کنن!
من یه مشکل عمده خوردم! من پینگم خوبه 140 هست اما می خوام بازی کنم لگای ناجوری میزنه!!!
مثل زمانی که پینگ میشه 111111111111111111
1 ماه پیش بازی میکردم بعد پینگم 130 شروع میشد یونیت ها که میومدن پینگم یهو میشد 34000 اصلا نفهمیدم چزا! RECOVERY کردم ویندوزمو الان پینگ 140 شروع میشه اما خیلیییییییی لگ میزنه!
من 2 تا حدس زدم
1. یه برنامه داره اذیت میکنه!
2.اینترنتم داغونه
واسه شماره 1 که هر کار از دستم ب میومد کردم چیزی پیدا نکردم
شمار ه2 هم فکر نکنم! اخه پینگم عالیه!
قدیم ترا اینجور نمی شد رفتم دانشگاه اومدم ترکید!
تروخدا اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگید!یا اگر برنامه ای هست که کل پهنای باند اینترنتمو بده به LOL و نذاره برنامه دیگه ای دست بزنه ...
نمیدونم راهنمایی کنید!

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
این مشکل لگ و تایم اوت و اکثرا دارن ...
اصلا هم مشکل از نت قشنگ ایران نیست...

سلام دوست قدیمی این مشکلم خیلی اذیتم داره میکنه!eror اشو گذاشتم!
من zonealarmam رو بستم بایر وال ویندوزم بستم!! نمیدونم چرا باز ارور میده!!بعد که توی اون بازی leaver شدم بازی بعدی رو می ره!!!اصلا عجیبه!
unable to connect to server.if u have firewall,it may be blocking the conection.please refer to your firewall's documentation .whould u like to retry conection?l

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
حمید جان این مشکل از ISP و نته ایرانه . بعضی وقت ها پورت بازی رو به فنا میدن واسه همین نمیره تو بازی یا DC میشی باز خواستی بری نمیزاره . منم یک هفتست که نتم پکیده . پینگم خوبه ولی لگ دارم فجیع . کاریش نمیشه کرد . اسلام در خطر میوفته اگه نت ایران مثل بقیه دنیا باشه .

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
از بچه های lol باز ساکن تهران کسی براش مقدور هست برام رایت کنه بیام از دم در بگیرم ؟ حجمش زیاده نمیتونم دانلود کنم ؟ هزینش رو هم تقدیم میکنم

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام دوستان که اکثر اوقات ان میشن این برنامه بکیرن اونیایی که east هستن
TeamSpeak - Downloads
این لینک برنامه و اینم ای پی پورت 79.175.164.183:1012
کار باهاش زیاد سخت نیست کمی ور برید یاد میگیرید.... به لوبی وصل میشد و بعد تو بخش که مخصوص بازی میتونین با هم همانگ کنیم داخل بازی با voice و چت....
لوبی زیاد ولی 5 6 تا از دوستان east اینجا میان .... کلا 30 40 نفر اینجا هستن از ایرانی مجموع 20 نفر همیشه ان ..... برای تیم رانکد و.... همه بازی خوب...

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام دوستان که اکثر اوقات ان میشن این برنامه بکیرن اونیایی که east هستن
TeamSpeak - Downloads
این لینک برنامه و اینم ای پی پورت 79.175.164.183:1012
کار باهاش زیاد سخت نیست کمی ور برید یاد میگیرید.... به لوبی وصل میشد و بعد تو بخش که مخصوص بازی میتونین با هم همانگ کنیم داخل بازی با voice و چت....
لوبی زیاد ولی 5 6 تا از دوستان east اینجا میان .... کلا 30 40 نفر اینجا هستن از ایرانی مجموع 20 نفر همیشه ان ..... برای تیم رانکد و.... همه بازی خوب...

خب چه کاریه برادر x-fire رو نصب کن کلا یکپارچه بشی با تمام بچه ها ، همه اون قابلیت هایی که گفتی رو هم داره

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من امروز برای اولین بازیش کردم...
یه سوال! وقتی بازی تموم میشه چرا کلاً میاد بیرون از بازی؟دوباره باید لاگین کنم؟!!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام دوستان
یه کمکی کنید!!!من هر وقت که یه گیم تموم میشه حالا یا برد یا باخت بعد که continue رو میزنم کلا! از بازی میاد بیرون و باید دوباره لاگین کنم
جالب اینجاست که همین فایل های خودم رو به پسر خالم دادم و اون داره بدون مشکل بازی میکنه!!
ریپیر هم کردم ولی تغییر نکرد!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ای بابا چقدر آپدیت داره این ! یه بار خود بازی رو دانلود کردم ! یه بار 200 مگ آپدیت کرد . بعد اون 800 مگ پچ میخواد !
هنوزم داخل بازی هم نشدم ! شانس مارو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر