League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
طبق تصمیم استودیو رایوت گیمز، بازی League of Legends در ایران و سوریه از دسترس خارج شده است.

League of Legends یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین در سبک MOBA است که کاربران حرفه‌ای زیادی در سراسر جهان دارد و در کشور ما هم طرفداران زیادی این بازی را به‌صورت حرفه‌ای یا صرفا سرگرمی دنبال می‌کنند. بااین‌حال از دیروز سرور‌های این بازی در ایران از دسترس خارج شده‌اند و کاربران پس از ورود به بازی، پیامی را مبنی بر عدم دسترسی به این اثر دریافت می‌کنند. با اینکه شایعه‌های زیادی در مورد دلیل این مشکل وجود داشت، اما امروز رسما مشخص شد که این تصمیم از طرف رایوت گیمز، سازنده بازی، اتخاد شده است.
درواقع از دسترس خارج شدن سرور‌های بازی به‌دلیل تحریم‌های موجود است و رایوت گیمز هم به‌عنوان شرکتی آمریکایی از این تصمیم تبعیت کرده است. البته طبق گفت‌و‌گو‌های صورت گرفته در انجمن‌های رسمی بازی، سازندگان اعلام کرده‌اند که ممکن است در آینده شاهد از بین رفتن این محدودیت باشیم و در این صورت آن‌ها بی‌صبرانه منتظر حضور مجدد کاربران ایرانی در بازی هستند.
زومجی هم به‌عنوان یک رسانه ایرانی در حال پیگیری این مشکل است و امیدواریم در آینده شاهد رفع مشکل این بازی و در دسترس قرار گرفتن مجدد آن باشیم.
مسخرشو در اوردن تحریم نفت و اقتصاد و .... چه ربطی به بازی داره اخه اینا هم تحریم کردن

Game Over

کاربر سایت
Aug 18, 2006
41
پینگ سرور eune با سرور euw چقدر فرق داره؟؟
خسته شدم از این eune یا تو تیمی هستی که یارهای تو بد بازی میکنن یا تیم مقابل بازیکنهای بدی داره یعنی یک بازی عادی که با استراتژی ببری نداره.

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
پینگ سرور eune با سرور euw چقدر فرق داره؟؟
خسته شدم از این eune یا تو تیمی هستی که یارهای تو بد بازی میکنن یا تیم مقابل بازیکنهای بدی داره یعنی یک بازی عادی که با استراتژی ببری نداره.
پینگشون که یکیه ( فکر کنم سروراش یه جا هستن)
البته euw پلیر هاش بهتر هستن ولی نه اونقدر

wwe8

کاربر سایت
May 4, 2017
3
سلام، دوستان من به یک مشکل خوردم، من تازه مادربردم رو عوض کردم، وقتی میرم تو بازی،اوایل بازی یهو برای چند ثانیه (حدودا 10 یا 20 ثانیه) هنگ میکنه و FPS میاد روی 00 و گاهی هم روی 10 یا 15... و بعدش برمیگرده به حالت عادی، جالب اینجاست که این اتفاق تو هر بازی بین دقیقه 5 تا 10 اتفاق میفته... گرافیکش رو هم آوردم پایین low space mode رو هم فعال کردم ولی اصلا تاثیری نداره،توی بازی های دیگه این مشکل رو ندارم. مادر بردم asrock wolfdale 333-d667 هست سی پی یوم هم 3 گیگا هرتز 8400 دوهسته ای هست و رمم 4 هست که تو مشخصات سیستم میزنه (2.87 gb usable) ویندوزمم هم سون 32 بیت هست.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام، دوستان من به یک مشکل خوردم، من تازه مادربردم رو عوض کردم، وقتی میرم تو بازی،اوایل بازی یهو برای چند ثانیه (حدودا 10 یا 20 ثانیه) هنگ میکنه و FPS میاد روی 00 و گاهی هم روی 10 یا 15... و بعدش برمیگرده به حالت عادی، جالب اینجاست که این اتفاق تو هر بازی بین دقیقه 5 تا 10 اتفاق میفته... گرافیکش رو هم آوردم پایین low space mode رو هم فعال کردم ولی اصلا تاثیری نداره،توی بازی های دیگه این مشکل رو ندارم. مادر بردم asrock wolfdale 333-d667 هست سی پی یوم هم 3 گیگا هرتز 8400 دوهسته ای هست و رمم 4 هست که تو مشخصات سیستم میزنه (2.87 gb usable) ویندوزمم هم سون 32 بیت هست.کسی میدونه مشکل از کجاست؟
باید سیستمو ارتقا بدی قبلا میشد با این سیستم بازی کرد ولی الان سیستم قوی تر میخواد cpu ت ضعیفه واقعا

Emotion2

کاربر سایت
Dec 3, 2018
51
سلام دوستان. من تازه بازی رو دانلود کردم وقتی لوگ میکنم این ارور رو میده :‌
An unexpected error occuared while logging in.
کسی میدونه مشکل چیه؟‌قند شکنم آن کردم dns هم تو تنظیمات زدم بازم فیکس نشد!‌ چنتا بازی دگ هم قبلا دان دادم همین مشکلو داشت پاکشون کردم :(
لطفا کمک

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,083
نام
سالار
سلام دوستان
من يه اكانت داشتم كه ديگه از سيزن ٦ بازيش نميكردم
الان اومدم بازي كنم ريست پسورد ميدم اما هيچ ايميلي واسم نمياد :|
مشكل چيه؟

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
سلام دوستان
من يه اكانت داشتم كه ديگه از سيزن ٦ بازيش نميكردم
الان اومدم بازي كنم ريست پسورد ميدم اما هيچ ايميلي واسم نمياد :|
مشكل چيه؟
سلام
نباید مشکلی باشه، با قند شکن امتحان کنید. چون لاگین تحریمه!

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,083
نام
سالار
دوستان امكان اينكه يه اكانت پاك بشه هست ؟
با همون ايميلي كه خودت riot games قبلا بهم ايميل زده بود باز تونستم تو همون ريجن اكانت بسازم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر