Lead Artist بازی RE Remake در بازی جدید میکامی

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
Project Zwei , بتازگی اطلاعات جدیدی از عنوان جدید ترسناک اثر استاد شینجی میکامی (دقیقا کلمه استاد آورده شده^:)^) دریافت شده که طبق اون بخش طراحی گرافیکی هنری بازی جدید میکامی، توسط رهبر هنری بازی Resident evil Remake هدایت میشه .

طبق پست جدید از سوی Tango Gameworksدر بلاگ Project Zwei فاش شده که " رهبر هنری محیط بازی Biohazard Rebirth بعنوان Lead environment Artist در این پروژه حضور داره ."

"Rebirth یکی از قوی ترین عنوانهای سنگین جوی در تمام زمانه . همه چیز در نظر گرفته شده ، Project Zwei از هر نظر بدنبال ساخت یک عنوان برجستس . البته این عنوان برای هیچ کنسولی هنوز معرفی نشده ولی گفته شده که برای سال 2013 در نظر گفته شده. "

project_zwei.jpg

VG247

آخرین ویرایش:

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
و اینک استاد وارد میشود همگی سر تعظیم فرود اورید ......او کسی نیست جز استاد شینجی میکامی .
امیدوارم یه بازی تو سبک re کلاسیک بسازن.;;)

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
من فکر میکنم سبک بازی یه چیزی تو مایه های Resident Evil 3.5 باشه .

re4_19.jpg
همین که خود استاد داره روی بازی کار میکنه خودش موفقیت. ولی من امیدوارم که یه چیزی تو مایه های re کلاسیک باشه.

آخرین ویرایش:

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
ولی خداییش عجب غولایی دور هم جمع شدن !
Bethesda ، Tango Game ، Id Software :-/

فکرشون بکنید اینا بصورت مشترک یه بازی بسازن .
مثلا داستان : Bethesda
گرافیک : Id Software
کارگردانی : Tango Game

b-):d:d:d:d چی میشه !؟ ، مثلا شینجی به کارمک میگه : " جانی یه موتور هیول بساز واسه یه بازی هیول :d "

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
ولی خداییش عجب غولایی دور هم جمع شدن !
Bethesda ، Tango Game ، Id Software :-/

فکرشون بکنید اینا بصورت مشترک یه بازی بسازن .
مثلا داستان : Bethesda
گرافیک : Id Software
کارگردانی : Tango Game

b-):d:d:d:d چی میشه !؟ ، مثلا شینجی به کارمک میگه : " جانی یه موتور هیول بساز واسه یه بازی هیول :d "
ولی یه چیزی استاد داره که بقیه ندارن اونم ذهن خلاق .:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
چه خبره؟ زیر خبر با هم چت میکنین :|:d

ولی یه چیزی استاد داره که بقیه ندارن اونم ذهن خلاق .
:d
شاگردش از خودش زده بالا خبر نداری = Master Kamiya :d>:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من هميشه يه شعاري دارم كه شايد كمي خنده دار باشه ولي براي من خيلي با ارزشه:d

" بزرگ ترين آرزوي يك خبرنگار يا حداقل كسي كه تو اين بخش فعاليت داره اينه كه يك خبر مرتبط با استاد ميكامي رو ترجمه كنه و بزاره چون اون موقع هستش كه ميفهمه داره در مورد كي و چي ميگه ;) "

نميدونم فقط من اينجوري هستم يا بقيه دوستان هم چنين حسي دارن ولي وقتي يك خبر از استاد اعظم دنياي گيم استاد ميكامي داري ميزاري واقعا احساس سبكي ميكني ميدوني اين شخصي كه داري در موردش صحبت ميكني ارزشش خيلي بالاست.

وقتي هنر و نبوغ استاد ميكامي با همكاري و پشتيباني يه شركت بزرگ مثل Bethesda همراه باشه نبايد انتظاري جز شاهكار داشت. فقط تنها ترسي كه دارم اينه كه بازي با UE ساخته باشه كه البته با وجود حمايت Id Software اميدوارم اينجوري نشه.
ولي ميدونم كه استاد ميكامي مي خواد با اين عنوان ساخت يه بازي خوب تو سبكsurvival horror رو به بعضي شركتا ياد بده.

ممنون بابت خبر;)

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
چه خبره؟ زیر خبر با هم چت میکنین :|:d

شاگردش از خودش زده بالا خبر نداری = Master Kamiya :d>:d
وقتی استادش میکامی باشه بایدم این جوری بشه.:d

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:59 PM ارسال شده بود ----------

من هميشه يه شعاري دارم كه شايد كمي خنده دار باشه ولي براي من خيلي با ارزشه:d

" بزرگ ترين آرزوي يك خبرنگار يا حداقل كسي كه تو اين بخش فعاليت داره اينه كه يك خبر مرتبط با استاد ميكامي رو ترجمه كنه و بزاره چون اون موقع هستش كه ميفهمه داره در مورد كي و چي ميگه ;) "

نميدونم فقط من اينجوري هستم يا بقيه دوستان هم چنين حسي دارن ولي وقتي يك خبر از استاد اعظم دنياي گيم استاد ميكامي داري ميزاري واقعا احساس سبكي ميكني ميدوني اين شخصي كه داري در موردش صحبت ميكني ارزشش خيلي بالاست.

وقتي هنر و نبوغ استاد ميكامي با همكاري و پشتيباني يه شركت بزرگ مثل Bethesda همراه باشه نبايد انتظاري جز شاهكار داشت. فقط تنها ترسي كه دارم اينه كه بازي با UE ساخته باشه كه البته با وجود حمايت Id Software اميدوارم اينجوري نشه.
ولي ميدونم كه استاد ميكامي مي خواد با اين عنوان ساخت يه بازي خوب تو سبكsurvival horror رو به بعضي شركتا ياد بده.

ممنون بابت خبر;)
حرف حساب جواب نداره.ناز نفست:d

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
فقط تنها ترسي كه دارم اينه كه بازي با UE ساخته باشه كه البته با وجود حمايت Id Software اميدوارم اينجوري نشه.

تااونجایی که من میدونم این بازی توسط یه انجین کاملا جدید ساخته میشه ، چون چند ماه پیش تو خبر خوندم که از طرف میکامی نقل شده بود :
"ساخت انجین جدید ما ( یعنی Tango ) در مراحل آخر به سر میبره و ..........."

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
فقط تنها ترسي كه دارم اينه كه بازي با UE ساخته باشه كه البته با وجود حمايت Id Software اميدوارم اينجوري نشه.
تااونجایی که من میدونم این بازی توسط یه انجین کاملا جدید ساخته میشه ، چون چند ماه پیش تو خبر خوندم که از طرف میکامی نقل شده بود :
"ساخت انجین جدید ما ( یعنی Tango ) در مراحل آخر به سر میبره و ..........."
خوب اگه ساخته خود ميكامي باشه و روش سرمايه گذاري شده باشه كه عاليه فقط اميدوارم هرچه زودتر اولين تريلر از بازي رو منتشر كنن مرديم از بس تو كفش مونديم:d

فقط اي كاش كه استاد بزرگ akira yamaoka هم تو اين تيم فعاليت داشت8->

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
بهترین خبر توی این ماه

یعنی استاد وارد کار بشه مهشر می سازه

ایول که 2013 میاد که فکر کنم توی همین نسل باشه . (؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر