L.A Noire | Xbox 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کسی نیست جواب مارو بده
من آخرای دیسک 2 بازیم و هنوز به دیسک 3 نرسیدم ولی یه بار توی طول بازی کنسولم هنگ کرد بعدش که رفتم درست شد ، حالا شما میخوای بازی رو از روی دیسک انجام بده ببین درست میشه یا نه ؟ ;)

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
خب همه دنبال یه GTA دیگه بودن ولی در واقع این بازی یه بازی فکریه. کسایی هم که بازی فکری دوست دارن میگن این بازی خیلی خیلی خوبه. کسایی هم که دوست ندارن میگن خسته کننده هست. خب سلیقه ها مختلفه. ولی بازی تو سبک خودش بی نظیره اما خیلی آسون.
من که خسته شدم از این بازی، منتظر GTA V می مونم :d

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
این بازی واقعا منو نا امید کرد وبعد از بازی کردن دیسک 1 خیلی تکراری وخسته کننده میشه،به نظر من نقطه ضعف بزرگ این بازی این بود که چیزی به نام اکشن در این بازی وجود نداشت وهیجانی به آدم دست نمی داد.واقعا ناامید شدم انتظارم خیلی بیشتر از اینها بود
دوست عزیز منم از لحاظ تکراری شدن با شما موافقم اما اینجوری که بچه ها گفتن تو دیسک 3 خیلی بهتر میشه من که فعلا وستای دیسک 2 هستم و فقط کارم شده پرونده و کلوZ :d
البته لامصب هر چی جلو تر میری داستانش کشش بیشتر میشه ادم دلش نمیاد ول کنه!

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
دوستان من تو دیسک 3 گیر کردم:
تو پرونده دوم از Arson وقتی از خونه سوخته بازدید میکنی که جسد 4 نفرن بعد از همسایه 3 تا سوال میپرسه بعد دیگه همکارت میره اونور خیابون نمیدونم دنباله چی خودتم که هر چی من گشتم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم یکی بگه باید چیکار کنم اینجارو..

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستان من تو دیسک 3 گیر کردم:
تو پرونده دوم از Arson وقتی از خونه سوخته بازدید میکنی که جسد 4 نفرن بعد از همسایه 3 تا سوال میپرسه بعد دیگه همکارت میره اونور خیابون نمیدونم دنباله چی خودتم که هر چی من گشتم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم یکی بگه باید چیکار کنم اینجارو..

جلوی خونه همون همسایه زیر درخت دو تا از مدرک هاست یکی هم کنار خونه سوخته هستش بعد از پیدا کردن این ها باز از همسایه سوال باید بپرسی

danke oli

کاربر سایت
Oct 15, 2009
24
نام
حسین
باید از پله بری بالا تا به آن لوستر بزرگ برسی.از روی یک سیم باریک بری روی لوستر و اونجا مدارک را برداری.
تو این قسمت منظورمه
la county art museum
که در ورودیش نگهبان هست و مردم در حال بازدید از موزه اند

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
من آخرای دیسک 2 بازیم و هنوز به دیسک 3 نرسیدم ولی یه بار توی طول بازی کنسولم هنگ کرد بعدش که رفتم درست شد ، حالا شما میخوای بازی رو از روی دیسک انجام بده ببین درست میشه یا نه ؟ ;)
نشد چیکار کنم

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
دوستان من توي ديسك 2 در اين مأموريت گير كردم. كسايي كه ديسك 2 رو بازي كردن بخونن.

توي پرونده the golden butterfly دو تا مظنون وجود داره كه شواهد بر عليه شوهره است حالا به نظر شما شوهره قاتله يا اون يكي مظنون. من خودم شوهره رو انداختم زندان ولي رئيس كول از دستش عصباني شد. كسي اگه مي تونه توضيح بده ممنون ميشم.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان من توي ديسك 2 در اين مأموريت گير كردم. كسايي كه ديسك 2 رو بازي كردن بخونن.

توي پرونده the golden butterfly دو تا مظنون وجود داره كه شواهد بر عليه شوهره است حالا به نظر شما شوهره قاتله يا اون يكي مظنون. من خودم شوهره رو انداختم زندان ولي رئيس كول از دستش عصباني شد. كسي اگه مي تونه توضيح بده ممنون ميشم.

اون یکی مظنون یعنی Eli را باید مسئول بدونی :D

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
اون یکی مظنون یعنی Eli را باید مسئول بدونی :D

حالا كه من شخص اشتباهي رو انداختم زندان لطمه اي به ادامه داستان بازي نمي خوره؟ چطور ميتونم اين مرحله رو دوباره بازي كنم. از قسمت cases رفتم ولي يه save جدا برام درست كرد.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
خوب من هم بالاخره وقت کردم بازی رو تموم کنم داستان عالی بود ولی به نظر من روی فلش بک ها بیشتر باید کار می کردن یکم گنگ بود
کلا امتیازی که به بازی میدم 9 از ده هست که بخاطر گرافیک و فیزیک هست که البته فکر می کنم با اپدیت جدیدی که R* داده اون هم خیلی بهتر شده باشه

به امید شماره 2 بازی در زمان حال و رفع کردن معایب این شماره:x
--------------------------------------
حالا كه من شخص اشتباهي رو انداختم زندان لطمه اي به ادامه داستان بازي نمي خوره؟ چطور ميتونم اين مرحله رو دوباره بازي كنم. از قسمت cases رفتم ولي يه save جدا برام درست كرد.

نه وقتی که یه پرونده بسته می شه دیگه نمی تونی کاریش کنی (برای ادامه داستان) و فقط باید از همون قسمت جدا گونه استفاده کنی
به داستان کلی بازی هم لطمه ای نمی زنه و کاری نداره فقط فکر کنم توی ستاره هایی که برای تموم کردن پرونده می گیری فرق می کنه و پنج ستاره نمی شی

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
این جا گیر کردم
تو مرحله moon وقتی وارد موزه میشه(همونجا گه پر از تابلو نقاشی)باید چه کار کنم؟
باید از پله ها بری بالا تا به یک اتاق برسی،وارد اتاق که شدی به سمت بالا حرکت میکنی ،بعد باید روی یک طناب به سمت خود لوستر حرکت کنی بعد هم مدرک رو بر میداری و ادامه کار...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر