L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
قاتل واقعی پرونده ی The Golden Butterfly کی بود آخرش به نظر شما؟ من Eli Rooney رو قاتل دونستم و انداختمش زندان:d
آقایون این John Noble کی میاد بالاخره؟!

با سلام
آقا من تازه این بازی رو خریدم و اول بازی هستم!
این کلید L در بازی کدوم کلید هست؟!:-/
من همه کلید هارو زدم! بعضی مواقع میتویسه Press L آخه دسته ایکس باکس که کلید L نداره!

wow!خیلی عالی بود.از اونچیزی که فکر می کردم باحالتر بود.وقتی حالت چهره ها را دیدم جدا یه لحظه ترسیدم!اصلا ترسناک بود اینقدر پیشرفت.از گیم پلی هم که هیچی نگم,همون چیزی بود که می خواستم.
پ.ن:من همیشه وقتی دکستر می دیدم,خودمو تو یکی از گروه های دایره ی جنایی فرض می کردم.با این بازی می تونم امتحانش کنم این تجربه رو!

بازی تو یک کلمه فوق العاده است! ای کاش گرافیکش بهتر بود...البته بد نیست بلکه خوبه ولی کاش بهتر بود....
درکل میتونم بگم واقعا عالی کار شده بازی و سرشار از نواوریه....
اره
فیزیک بازی هم همه جا عال نیست..
ولی خدایشش اون چیزی که ROCKSTAR روش ادعا کرده بود بسیار عالی عمل کرده
اون هم داستان و اون سنسورهای حرکتی چهرها که واقعا بی نظیره

دوستان من یه سوال داشتم:
دیسک یک دقیقا کجا تموم میشه؟چون زمانی که من از بخش ترافیک ترفیع میگیرم میرم تو یه کیس جدید به نام
The Red lip stick killer
.حالا میخواستم بدونم چند کیس دیگه تا اخر دیسک یک مونده؟!و اینکه اگر تمامی ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدیم بازی کلا چند ساعت طول میکشه؟!

دوستان من یه سوال داشتم:
دیسک یک دقیقا کجا تموم میشه؟چون زمانی که من از بخش ترافیک ترفیع میگیرم میرم تو یه کیس جدید به نام
The Red lip stick killer
.حالا میخواستم بدونم چند کیس دیگه تا اخر دیسک یک مونده؟!و اینکه اگر تمامی ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدیم بازی کلا چند ساعت طول میکشه؟!
شما الان وارد دایره قتل شدین و این آخرین پرونده دیسک یک هستش
حدود 25-30 ساعت بازی طول میکشه

دوستان لطفا کمکم کنید:
یه جاییی تو پرونده ی دوم(فکر کنم) تو دیسک دو هست که دو تا مرد سیاه پوست رو دستگیر میکنیم بعدش باید مدرک پیدا کنیم من هم کبریت رو پیدا کردم و هم جعبه ی بطری هارو و هم لباس خونی ولی هنوز تو لوکیشنز خط نخورده!!!!
کمک لطفا!

حتی تصور طراحی یک شهر به این بزرگی با این جزئیات در این نسل سخته چه برسه به خلقش در کل بازی فوق العاده ی فقط فکر کنم اکشن و هیجانش بیشتر بود خیلی بهتر می شد

حتی تصور طراحی یک شهر به این بزرگی با این جزئیات در این نسل سخته چه برسه به خلقش در کل بازی فوق العاده ی فقط فکر کنم اکشن و هیجانش بیشتر بود خیلی بهتر می شد
کلا این بازی قرار نبود اکشن باشه
قرار بود یه سبک خاص باشه و هست ... شاید اگه شماره بعدی در کار باشه خیلی خیلی بهتر از این شماره دربیاد

کلا این بازی قرار نبود اکشن باشه
قرار بود یه سبک خاص باشه و هست ... شاید اگه شماره بعدی در کار باشه خیلی خیلی بهتر از این شماره دربیاد

الان که یه سبکه خاص نیس . اکشن ادونچره که حالا المان های ادونچرش بیشتره

امیدوارم تو GTA بعدی (که امیدوارم امسال لانچ بشه) از موشن اسکن استفاده بشه :d

gtaیی که تازه امسالم لانچ بشه ! ولی باید به سمت موشن اسکن بریم هر چند هزینه بالایی داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or