L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سرعت من بالاست ضعیف ترین حالت 400 ، 500 اینا هست.
اگر کسی شیراز می خواد می تونه بهم پیام خصوصی بده.
شما هم حداقل 15 ساعت طول میکشه.

از کدوم لینک دانلود استفاده می کنی که حداقل 400 تا داری می گیری؟
من همیشه P2P رو ترجیح می دم اما بیشتر از 160 تا با تورنت نتونستم بگیرم فعلا... اگه این قدر تفاوت باشه از جایی غیر از تورنت بگیرم معقول ترِ

از کدوم لینک دانلود استفاده می کنی که حداقل 400 تا داری می گیری؟
من همیشه P2P رو ترجیح می دم اما بیشتر از 160 تا با تورنت نتونستم بگیرم فعلا... اگه این قدر تفاوت باشه از جایی غیر از تورنت بگیرم معقول ترِ

من از سایت های شیرینگ میگیرم مثل مگاآپلود فایل سرو فایل سونیک و....

خوب دوستان اومدن بازی رو بهتون تبریک میگم.
من هنوز قسمت نشده تجربه کنم اما یکی از دوستان که تجربه کرده این اطمینان رو داد که به امید خدا با وجود این بازی بچه های دانشگاهی کم کم آماده شن برای مشروطی و بچه های دبیرستانی هم که ۵ تا تجدید رو شاخشونه :d

بچه های راهنمایی هم فکر نمیکنم تو سایت باشن اما اگه هستن خیالشون راحت کتکه رو از مامان نوش جان خواهند کرد. ;)

بازی فردا دست منم میاد ،‌ فروشگاه ها هم که عرضه کردن.

بازی فردا دست منم میاد ،‌ فروشگاه ها هم که عرضه کردن.

البته بازی باید 3 تا DVD باشه و هنوز DVD 3 روی نت نیست پس فعلا نگیرید تا DVD 3 بازی هم بیاد روی نت و نسخه کامل رو بگیرید ( منظورم از فروشگاهها بود )

البته بازی باید 3 تا DVD باشه و هنوز DVD 3 روی نت نیست پس فعلا نگیرید تا DVD 3 بازی هم بیاد روی نت و نسخه کامل رو بگیرید ( منظورم از فروشگاهها بود )

من با یکی از دوستان که صاحبه یکی از فروشگاه های معتبر هم هست و همیشه ازش خرید میکنم صحبت کردم گفت که ۲ تاش رو دانلود کرده سومی هم به زودی کارش تموم میشه برای فردا میرسه به دستمون.
خیالت راحت بازی رو تا فردا تجربه خواهیم کرد. :x

سلام بر بروچ بازیسنتر

الان توی یکی از فرم های ایرانی بودم که دیدم یه نفر بازی رو دانلود کرده و نکاتی راجب بازی گفته دیگه راست و دروغش با خودتون ;):d

1. بازی فیزیک خوبی داره. یعنی همانند RDR و GTA IV فیزیک بازی کم نمیاره.
2. کیفیت Texure و AA و ... کمی از RDR و GTA IV نمیاره ( اگه بهتر نباشه مساوی هست )
3. بازی به هیچ عنوان خسته کننده نیست! این فرد میگه 40 دقیقه ای دنباله سره نخ بوده اصلا نفهمیده چقدر گذشته!
4. در همه زمان شما نمیتونین اسلحه ی خود رو بیرون بکشین. زمانی میتونین که مجرم روتون اسلحه بکشه ( از این قسمتش خیلی خوشم اومد! مثله GTA نیست بری هر جا یک اسلحه بکشی
N_aggressive%20(4).gif
)

5.کنترل اتوموبیل ها از Mafia 2 بهتر است.
6. خون و زخم در بازی به نحوه ی خوبی کار شده. مثلا اگه به حریف تیر اندازی کنید خونش میپاشه رو دیوار همینطور لباس هایه شما هم خونی میشه.
7.در طی رانندگی که راننده همکارت هست شما میتونین دفترچه تون رو در آورده و سرنخ ها رو یک دید بزنید.
8.تویه بازی خیلی دیالوگ وجود داره و برایه همه چی هم داستانی در نظر گرفته شده. طوریکه شما در بازی قوطه ور میشین!
9. بازی اکشن مناسبی داره و یک تجربه ی کاملا جدیده.
10. پیدا کردن سره نخ سخته!!!! ولی وقتی که پیداش میکنی یک حسه خوبی به آدم دست میشه! انگار که Achive کردین یک چیزی رو.

از بس هی هل انداحتین، منی که صبرم اندازه ایوب(ع) هستش عصر میخوام برم دیسک 1 را بگیرم ببینم چطوریه، بتونم سوالاتون را جواب بدم :دی

از بس هی هل انداحتین، منی که صبرم اندازه ایوب(ع) هستش عصر میخوام برم دیسک 1 را بگیرم ببینم چطوریه، بتونم سوالاتون را جواب بدم :دی
واقعا حق باشماست....منم میخوام برم بگیرمش دیگه بدجوری تعریف های بچه ها
روی مغزمه!!!:(

سلام بر بروچ بازیسنتر

الان توی یکی از فرم های ایرانی بودم که دیدم یه نفر بازی رو دانلود کرده و نکاتی راجب بازی گفته دیگه راست و دروغش با خودتون ;):d

1. بازی فیزیک خوبی داره. یعنی همانند RDR و GTA IV فیزیک بازی کم نمیاره.
2. کیفیت Texure و AA و ... کمی از RDR و GTA IV نمیاره ( اگه بهتر نباشه مساوی هست )
3. بازی به هیچ عنوان خسته کننده نیست! این فرد میگه 40 دقیقه ای دنباله سره نخ بوده اصلا نفهمیده چقدر گذشته!
4. در همه زمان شما نمیتونین اسلحه ی خود رو بیرون بکشین. زمانی میتونین که مجرم روتون اسلحه بکشه ( از این قسمتش خیلی خوشم اومد! مثله GTA نیست بری هر جا یک اسلحه بکشی
N_aggressive%20%284%29.gif
)

5.کنترل اتوموبیل ها از Mafia 2 بهتر است.
6. خون و زخم در بازی به نحوه ی خوبی کار شده. مثلا اگه به حریف تیر اندازی کنید خونش میپاشه رو دیوار همینطور لباس هایه شما هم خونی میشه.
7.در طی رانندگی که راننده همکارت هست شما میتونین دفترچه تون رو در آورده و سرنخ ها رو یک دید بزنید.
8.تویه بازی خیلی دیالوگ وجود داره و برایه همه چی هم داستانی در نظر گرفته شده. طوریکه شما در بازی قوطه ور میشین!
9. بازی اکشن مناسبی داره و یک تجربه ی کاملا جدیده.
10. پیدا کردن سره نخ سخته!!!! ولی وقتی که پیداش میکنی یک حسه خوبی به آدم دست میشه! انگار که Achive کردین یک چیزی رو.
اگه واقعا راست باشه من خر میشم بازی رو میخرم و تو امتحانا تموم میکنم:دی
هر لحظه دلم بیشتر میخواد بازی کنم:x
ولی من از CD فروشی پرسیدم گفت یه چند روز صبر کن 3 DVD بیارم:x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or