L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستانی که میگن گرافیک جالب نیست نمای نزدیک rdr پایه این که افتضاح بود تورو خدا نزنید توسرش ایشالا که آپ داشته باشه تا همین دوستامون تو خماریش بمونن من که تصمیممو گرفتم نسخهps3 رو میگیرم

دوستانی که میگن گرافیک جالب نیست نمای نزدیک rdr پایه این که افتضاح بود تورو خدا نزنید توسرش ایشالا که آپ داشته باشه تا همین دوستامون تو خماریش بمونن من که تصمیممو گرفتم نسخهps3 رو میگیرم

این چه جور دعا کردنی نمی گی یکی مثه من این وسط پس میوفته:((

خدا نکنه همراش آپدیت جدیدبیاد اگه این جوری بشه که من رسما 360 رو تو پرت می کنم تو سطل زباله،خدا لعنت کنه مایکروسافت رو با این آپدیت هاش)x

آخرین ویرایش:
خدا دعاتو مستجاب نکنه الهی:d
ولی واقعا آیه یاس مود شده ها:d
قبلش همه میگفتن بازی آپ داره و بدبخت شدیم و ... حالا که احتمالا آپ نداره همه میگن بازی آشغاله و ...:d

خدا دعاتو مستجاب نکنه الهی:d
ولی واقعا آیه یاس مود شده ها:d
قبلش همه میگفتن بازی آپ داره و بدبخت شدیم و ... حالا که احتمالا آپ نداره همه میگن بازی آشغاله و ...:d
اخه حرف پرند زدن اعصابمو خردمیکنه نمیدونم کی بود چند روز قبل ریلیز rdr میگفت gun قشنگ تره>:d<
همیشه ملا گیر میاد که به نقطش گیر بده.

خیلی ببخشیدا که اینو میگم:
pc دارها ضورشون گرفته که بازی براشون نمیاد بعد دارن بی معنی میزنن تو سر بازی!!!!آخه باهوش ها بازی که نوز نیومده که دارین میگین گرافیکش خوبه یا بده یا مثلا تکستچر این اینجوریه اون اونجوری!!!!!!واقعا برای کسانی که برای گرافیک بازی از روی تریلر تصمیم میگیرند متاسفم!!!!!
بعضی ها هم الکی میگن الهی آپدیت داشته باشه!!!!!(خداییش چه سودی براتون داره)خوشتون میاد ما نتونیم بازی رو وقتی که میاد بازی کنیم؟؟؟؟چون مسلما حتی اگه آپدیت هم (خدایی ناکرده) داشته باشه بالاخره که میتونیم یکی دو سه هفته بعدش بازی رو بازی کنیم.....تورو به خدا بگید براتون چه سودی داره!!!!!؟؟؟؟

خیلی ببخشیدا که اینو میگم:
pc دارها ضورشون گرفته که بازی براشون نمیاد بعد دارن بی معنی میزنن تو سر بازی!!!!آخه باهوش ها بازی که نوز نیومده که دارین میگین گرافیکش خوبه یا بده یا مثلا تکستچر این اینجوریه اون اونجوری!!!!!!واقعا برای کسانی که برای گرافیک بازی از روی تریلر تصمیم میگیرند متاسفم!!!!!
بعضی ها هم الکی میگن الهی آپدیت داشته باشه!!!!!(خداییش چه سودی براتون داره)خوشتون میاد ما نتونیم بازی رو وقتی که میاد بازی کنیم؟؟؟؟چون مسلما حتی اگه آپدیت هم (خدایی ناکرده) داشته باشه بالاخره که میتونیم یکی دو سه هفته بعدش بازی رو بازی کنیم.....تورو به خدا بگید براتون چه سودی داره!!!!!؟؟؟؟
عزیز من این چه حرفی هست میزنی الان من هم pcدارم و هم کنسول چه ربطی داره اونوقت !!!!!!!!!!
در ضمن در مورد ابدیت متاسفانه به احتمال زیاد برای این بازی که از 3 تا dvdتشکیل شده اون ابدیت وجود داره که خدا کنه مشکلی نداشته باشه

عزیز من این چه حرفی هست میزنی الان من هم pcدارم و هم کنسول چه ربطی داره اونوقت !!!!!!!!!!
در ضمن در مورد ابدیت متاسفانه به احتمال زیاد برای این بازی که از 3 تا dvdتشکیل شده اون ابدیت وجود داره که خدا کنه مشکلی نداشته باشه
عزیز شما پست های صفحه ی قبل رو ببین بعضی ها از گرافیک بازی رو کنسول یخود و بی جهت ایراد گرفتن!;)

داداش دمت گرم این چه حرفیه که میزنی از بچه های کرج بعیده.
می خواستی ساختموناش چی کار کنن واست.
یه سوال تخصصی هم از اعضای دپارتمان چشم پزشکی عضو در بازی سنتر داشتم چشم کدوم آدمی برجستگی داره؟؟؟/:)
شما هروقت آگاه شدید جناب مهندس بعدا نظر بدید!
1بار گفتم کشش ندیم!
آها پس الان چشم شما فلترونه دیگه!؟؟؟؟نپلکم میزنی فلته!؟؟؟؟
!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or